Şimdi Ara

HP, All in One 200'ü duyurdu, TouchSmart 600'de güncellemeye gitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Amerika'lı bilgisayar üreticisi HP, hepsi bir arada bilgisayarlarını geliştirmeye devam ediyor. Firma, son olarak popüler modeli TouchSmart 600'ın işlemci seçenekleri arasına Intel'in i3 ve i5 işlemcilerini eklerken, All in One 200 adını verdiği yeni hepsi bir arada bilgisayarını duyurdu.

21.5 inçlik panelinde HD çözünürlüğünde görüntü sağlayan All in One 200 gücünü Intel'in çift çekirdekli Pentium (E5300-E5400-E6500-E6600) yada Core 2 Duo (E7500-E8400-E8600) alıyor. Intel'in grafik çözümü GMA X4500HD'nin kullanıldığı bilgisayarda 4GB'lık belleğin standart olarak bulunurken, depolama birimi olaraksa 7200 devir/dakika hızındaki 500-640-720GB'lık bulunuyor.

699 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulan All in One 200'ün tavsiye edilen modelinin fiyatıysa 809 dolar olarak belirlenmiş.

• Görünümü gayet şık ve güzel.
  • çerçeve cok mu kalın?
  • @ artenis: çerçeve cok mu kalın?

Şöyle diyelim Pc nin kasası çok ince :)
  • tasarım olarak PC ile çerceve arasında uyumsuzluk bariz ortada
  • Pardon çerçevenin kalınlığı niye bu kadar önemli? Kasa derdi yok ve gayet estetik bir tasarıma sahip bence.
  • şahsen ılk bakısta normal masaustu pc gibi duruyor
    benm zatimuhterem iq520 mim bndan şık duruyor (:
    ahh ahh nasıl sevınmısdım ılk aldıgımda eskı heves kalmadı ama leptop almak ısteyıpde ıs yrrı gıbı sbt bıyerde kullananlara kesın tavsıtemdır al in one bılggısayrlar
    alacak olan varsada lenevo a600 derım

bu yenı cıkanda tv destegı varmı ?

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 5 Temmuz 2010; 17:51:50 >
  • evet hem rahat hem asla ısınma problemı olmuyor asla hem büyük ekran
    masaüstüne görede kablo kalabalıgı yok leptop kadar olmasada taşınabilinir hem sessiz
  • Mağazalarda nkurcaladım aleti,sanki en iyisi Acer'in ürünü olan all in one touch screen ( Acer Prestige ). Birde ASsus'un ürünü fena değil.

HP yi dokunmatik ekran konusunda daha yavaş buldum.Acer'in bahsettiğim ürünü hoşuma gitti ama bu tür ürünlere donanım takmak istediğimizde zor olmazmı.

Ben dokunmatik ekranlı bir monitör alacağım en iyisinden ve birde iyi bir kasası olan PC kuracağım.

Bana göre dokunmatik ekranı damolan bu tür All in One PC modelleri yeni ama zamanla sıkıntıları şikayetleri oraya çıkacaktır diye düşünüyorum.

Ben evdeki TV ihtiyacımı da bu cihaz ile karşılamak istedim ama mağazadaki satıcının açıklamaları beni tırstırdı,ya satıcı yanlış biliyo yada ben bu cihaza TV kartı takmadan sanırım bu cihazdan TV izleyemem.

Bana göre iyi TV izlenir Acer'inki FULL HD ama gel görki Digitürk kutusunu bu cihaza takamazmışız.Full HD o zaman ne işime yarıcak bilgisayardaki.

• Arkadaşlar bu bilgisayarın monitörünün arkasında yazıcı tarayıcı vs var mı? All in one yazıcı için kullandıkları bir terimdi o yüzden soruyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.