Şimdi Ara

Club3D pasif soğutmalı Radeon HD 5550 Noiseless Edition modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Hollanda merkezli ekran kartı üreticisi Club3D, giriş seviyesindeki sistemler ve medya bilgisayarları için hazırladığı pasif soğutmalı Radeon HD 5550 Noiseless Edition modelini duyurdu. 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan, DirectX 11 destekli Redwood GPU'sunun güç verdiği ekran kartı, 128-bit bellek veri yolu desteğine, 32x paralel işlem birimine ve 512MB GDDR3 bellek kapasitesine sahip.

Grafik işlem birimi 550MHz'de, bellekleri ise 800MHz'de görev yapan ekran kartı, Unified Video Decoder teknolojisiyle yüksek tanımlı videolar için GPU tabanlı donanımsal hızlandırma desteği de sunuyor. Görüntü aktarımı için D-Sub, DVI ve HDMI konnektörlerini kullanan Club3D Radeon HD 5550 Noiseless Edition, pasif soğutması sayesinde sessiz çalışıyor.

Club3D tarafından önümüzdeki günlerde satışa sunulması beklenen Radeon HD 5550 Noiseless Edition modelinin fiyatı ise 60 Avro civarında olacak.

• performansı nasıl olurbilemem ama soğutucusu çok güzel bişeye benziyor bunun üstüne fanı koydukmu varya nasıl eser böyle püfür püfür keşke 5670 lere 5750 lerede böyle pasif soğtmalar koysalar.
  • uzay mekiği gibin bişi bu yav .
  • 3 slot kaplıyor sanırsam benim gibi ufak kasalı birisi için çok kötü
  • 4650 civarı bir kart sanırım , pasif sogutması ile oyun oynanmayacak yerlerde oldukça ideal
  • Soğutucusu cidden çok iyi görünüyor.Yalnız resimden tam seçemedim o soğutucunun üzerinde soket girişi filan mı var varsada ne alaka nasıl yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xallez -- 23 Nisan 2010; 9:08:55 >
  • keşke düşük profil olsaydı daha ıyı olurdu bence
  • evet dusuk profilli olsaymıs daha iyi olurdu
  • Fansiz ve tek slot sogutmali ekran kartlarini ozledim : /
  • ATI coştu iyice
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.