Şimdi Ara

Vodafone 'CEPNET PAKETİ' 13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.918
Cevap
27
Favori
1.162.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nebuzaradan

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

vodafone 3g'de lider olduğunu gösterdi şimdi konuşsun avea ve turkcell fanları.

Yahu konuşacak halleri mi kaldı?

onlar o kadar kör ki bakalım bu sefer ki bahaneleri ne acaba ben onu merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: şakirdayı

yav açıklamalarda abone yaz bilmem neye yolla diyorda sanırım bunda iptal olayı yok zira nasıl iptal edileceğine dair hiç bir bilgi yok sanırım her ay yenileniyor her kullanmak zorunda değilizki yoksa güzel bir pakette anlayan biri açıklasın.birde bu aylık paket pcde kullanılabilirmi

Her ay yenilenmiyor. Her bittiğinde tekrardan alacaksın. O nedenle iptal etme yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucvceza

quote:

yav açıklamalarda abone yaz bilmem neye yolla diyorda sanırım bunda iptal olayı yok zira nasıl iptal edileceğine dair hiç bir bilgi yok sanırım her ay yenileniyor her kullanmak zorunda değilizki yoksa güzel bir pakette anlayan biri açıklasın.birde bu aylık paket pcde kullanılabilirmi

Her ay yenilenmiyor. Her bittiğinde tekrardan alacaksın. O nedenle iptal etme yok.

İlk mesajda gerekli tüm sms kodları yazılmıştır özet olarak.
    günlük paketlerde iptal etme işlemi yoktur,gün sonunda kendiliğinden ipatl olur.
    aylık paketlerde iptal işlemi kullanıcı tarafından yapılır.detaylı bilgi:ilk mesajda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok geç

quote:

quote:

günlük paketlerde iptal etme işlemi yoktur,gün sonunda kendiliğinden ipatl olur.
    aylık paketlerde iptal işlemi kullanıcı tarafından yapılır.detaylı bilgi:ilk mesajda.

sağol @çokgeç

ciddi ciddi adsl aboneliğimi iptel ettirmeyi düşünüyorum internetim her an yanımda düşünmesi bile insana haz veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_(87) -- 23 Nisan 2010; 10:07:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok geç

quote:

quote:

• ayda 30 tl yüklersem sadece cep özgür hattım bana yeter ilerleyen günlerde yanlızca 1 hat kullanabilirim.şu anda kampanyalı 3 ay 1 gb intrnetim var onu kullanıyorum.

evde bir tane vodem var.eğer günlük 50 kuruşluk pakette hız düşmesi yaşanmazsa büyük bir ihtimal iptal ettiririm adsl aboneliğimi.evde ve cepte vodafone 3G.
  • günlük limitsiz mi yani ? iphone ile girsem bi sorun olur mu?

50 kuruş a günlük aldım sınırsız kullandım diyelim. sadece 50 kuruş mu öderim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MySun

dün aksam günlük paketi denedim, 150 mb kullanmışım sadece 50 kusura. hızda 0.2 megabit(20KB) sürekli. cok rahat gezinip, internet bankacılığı ile faturalarımı ödedim mesela. su sinir olayi yüzünden 0.1 mb'e düşmesi gerekliyormuydu hız? bu arada tel w810 3G desteği yok.

a tşk ler bilgi için :)) o zaman korkmuyorum artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin
    günlük limitsiz mi yani ? iphone ile girsem bi sorun olur mu?

50 kuruş a günlük aldım sınırsız kullandım diyelim. sadece 50 kuruş mu öderim ?

Aynen öyle
  • tarifeler süper
  • yuppi :) o zaman günlük alıp iphone a hattı takmanın tam zamanı 3g yle bağlan hayata
  • Turkcell'e sağlam bi tokat gerekiyordu.. Vodafone "Osmanlı tokadını" fena yapıştırdı..
  • Arkadaşlar emin misiniz bu senelik vodem net 250 nin cep telefonundan kullanılabileceğine?
    Ben cep telefonumda kullanmak için almak istiyorum bu senelik paketi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MySun

dün aksam günlük paketi denedim, 150 mb kullanmışım sadece 50 kusura. hızda 0.2 megabit(20KB) sürekli. cok rahat gezinip, internet bankacılığı ile faturalarımı ödedim mesela. su sinir olayi yüzünden 0.1 mb'e düşmesi gerekliyormuydu hız? bu arada tel w810 3G desteği yok.

Hız düşmesi yok o vakit.Yani açık devam ediyor olabilir. Biri şunu denesin artık 3 g bağlantı ile bakalım kaç gb indiriyorsunuz

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

ayda 30 tl yüklersem sadece cep özgür hattım bana yeter ilerleyen günlerde yanlızca 1 hat kullanabilirim.şu anda kampanyalı 3 ay 1 gb intrnetim var onu kullanıyorum.

evde bir tane vodem var.eğer günlük 50 kuruşluk pakette hız düşmesi yaşanmazsa büyük bir ihtimal iptal ettiririm adsl aboneliğimi.evde ve cepte vodafone 3G.

Hız düşmesi olacak mı bilmiyorz daha mustafa_87 bunuda yakın zamanda çözerler tahminim. İnalıcak gibi değl hala şoktayım. Yurdışındaki arkadaşlarımla 20 kuruşa konuşuyorum hemde görüntülü. 30 tl yükleme ile cep özgür fırsatı. Ve 1 sms fiyatına nerden baksan günlük sınırsız internet. Benim şuan vodafonedan tek isteğim kaldı bulunduğum mahalledeki kapsamayı çözmeleri(Baz istasyonu dikecek yer arıyorlarmış dönüş yaptılar bana) seste çok uğultu yapıyor konuşurken... Evde 2 faturalı 1 kontörlü zulüm çekiyoz İstanbul/Kartal/Cevizli
    Günlük sınırsızda iyi fiyata çekildi 3,99 TL/ Gün. Tebrikler vodafone tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 23 Nisan 2010; 15:55:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruf

Arkadaşlar emin misiniz bu senelik vodem net 250 nin cep telefonundan kullanılabileceğine?

Bizzat ben aldım ve kullanıyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ruf

Arkadaşlar emin misiniz bu senelik vodem net 250 nin cep telefonundan kullanılabileceğine?

Bizzat ben aldım ve kullanıyorum.

Eyvallah üstad,saolasın.
  • bugun yine aldım günlük olandan. 15mb civarı oldu aktarım hız bu şekilde. telefonun özelliklerine göre max hız bu zaten

GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
    EDGE Class 10, 236.8 kbps

• Turkcellin paketlerine gerçekten büyük bi tokat oldu fakat turkcell faturalı hattıma 2 aydır ücretsiz 100 mb internet paketi yüklüyor. Forumdaki diğer arkadaşlara da yüklenmiş sordum onlara da. Nerden geliyo acaba diye sorup, araştırıp duruyodum. Turkcell vodafone un bu paketlerini duyduğu için faturalılara internet paketi yüklüyo olabilir mi ki?
  • Vodafone'un şimdi yapması gereken tek şey kaldı: Faturasız hatlar için her yöne konuşma paketleri. Bunu da yaparlarsa eksik kalmayacak. Umarım geciktirmezler.
  • Tebrikler vodafone gerçekten paketler süper.Arkadaşlar benim merak ettiğim bu günlük sınırsız cepnet aldık diyelim telefonu modem olarak kullanıp bilgisayar ile internete girebilirmiyiz vodafone sitesini inceledim ama göremedim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.