Şimdi Ara

Vodafone 'CEPNET PAKETİ' 13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir) (538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.918
Cevap
27
Favori
1.162.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah sağolasın bazen gözümüzden kaçıyor işte. Forumdakileri uyarırken uyarılacak duruma düşüyoruz u gündelik dünya işleri yok mu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

Ben faturaliyim,, herhalde sadece faturalilara sms atip sinirsizn bittigini duyurdular.. Haksizlik bu...

Kutay2455, mayıs ayında faturalı cepnet hatlarında değişiklik oldu mu? Cepnetin güncellenen sayfasında şöyle yazıyor:"06 Haziran 2014 itibariyle Aylık Cepnet Paket fiyatı 13 TL/Ay olarak güncellenmiştir." Bu değişiklik olmadan önce mayıs ayında 11 tl olarak mı kullanıyordunuz interneti.

Cepnet250 kullaniyordum.. Faturali her ay 17 tl.. Sinirsizdi...mayista cepnetmidi oldu 17 tl 1gb sinirsiz...
    Haziranda gelen sms ise 20 tl 2gb sinirli... Sitede aciklama yapilmis.. Faturali cepnet uyeleri sinirli faturasizlar sinirsz internete devam edecek diye...
    Buyuk bir haksizlik var o yizden turkcele tasiyorum..basvurumu yaptim..
    21 tl, her yone 500dk..
    25 tl 1gb sinirsz internet...
    2 3 gune turkcelliyim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Faturalilar icin cepnet sinirsz bitmistir..
    Faturasizlar ise devam ediyor..

• kutay2455 kullanıcısına yanıt
    keske pttcell e geçsemişsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: makine433

keske pttcell e geçsemişsiniz

Pttcell dusundum ama guvenemedim,,.
    Cekmiyor..daha once ki tecrubelerimden avea ve onun altyapisni kullananlar da surekli sorun.

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn01

ben şu an btk ya kayıt yaptırdım ve şikayetimi yazıyorum vodafone bizi enayi yerine koyuyor.
    2 tane de mesajlarla ilgili secreen shot gönderdim

Merhaba yaklaşık 3 yıldır vodafone'nin cepnet paketini kullanıyorum 9 tl den başlayıp 13 tl ye kadar çıktı. 1 ay önce otomatik olarak adil kullanım kotamızı 100mb dan 250 mb yaptılar, kotamız bittiğinde yavaşda olsa interneti kullanmaya devam ediyorduk.
    1 ay geçti bu seferde adil kullanım kotamızı 1GB yapıp 15tl. ücret çıkarıp aynı zamanda sınırsız ama yavaş olan eski mobil internetimizi 1GB'a sınırladılar.

Daha önceleri değiştirmeye teşebbüs edemedikleri 100MB AKK olan netimizi şartlarını kendi belirledikleri 250MB AKK pakete geçirip haksız yere internetimizi sınırladılar.
    Saygılar.

Vodafone 'CEPNET PAKETİ'  13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir) Vodafone 'CEPNET PAKETİ'  13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir)

şikayetvara yazdığım şikayete cevap vermemişler ankette bastım eksiyi

diğer btk dan yaptığım şikayete gelen cevap:

İlgi yazınıza istinaden yapılan incelemede adınıza kayıtlı 542xxxxxxx GSM numaralı hattın 02.05.2013 tarihi itibariyle Cep Kamu Midi tarifesi kapsamında kullanıldıgı görülmüştür.

Şikayetinize istinaden yapılan kontrollerde; 02.07.2011 tarihinden bu yana Mini Aylik Cepnetinternet paketi kullandıgınız görülmüştür.

Mini Aylik Cepnet internet paket ücretinin 8 Haziran itibariyle 15 TL olacagı ve 1 GB internet içereceği anlaşılmış olup, Vodafone yürürlükteki mevzuata uygun şekil ve sürede tarifelerinde ve fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Bilginize sunarız,
    Saygılarımızla
    09/06/2015 16:06:28

• Bugun itibari ile turkcele gectim.. 21 tl 500 dk her yone..25 tl 1gb sinirsz internet...
    Sallayin gitsin vodafone..hangisi karliysa ona gecin,, hicbir operator maalesef eski abonesine iyilik yapmiyor.. O yuzden surekli degisim iyi.. Hat tasiyanlara ilgi cok...
    15 senedir vodafone fatura oduyorum tek guzel yani sinirsz internetti onuda sinirli yapinca itirazlarimizada olumsz donunce tasima karari aldim..turkcel suan daha karli benim icin,,

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Bakalım 1 gb dolunca ne olacak? İnternetim kesilecek mi?

Kesilirse 10-12 yıllık hattımı taşıyacağım artık birine.

Faturali ise duracak maalesef..

• Olmadi son care pttcell var..

• 4gb sınırlı hattıma bu 1gb sınırsız i yaparsam ne olur acaba bilen varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: kickergls

4gb sınırlı hattıma bu 1gb sınırsız i yaparsam ne olur acaba bilen varmı

hattın turkcell ise 25 t ilave olur..
  • Vodafonun yurtdışı aramaları paketteki dakikalardan kullandırması ve günlük 9,90 TL ye yurtdışında kullanım özelliği olmasa 18 senelik hattımı anında diğer operatörlere taşıyacağım ama yurtdışı konuşmalarım engelliyor :( Adamlar oturma organlarının keyfine paket ve tarife değişikliği yapıyor. Faturalıya sınırlı, faturasıza sınırsız demek ne demek ? Nasıl bir mantık ?
  • Keşke daha önce taşısaymışım hattımı. Yıllarca boşa çilesini çekmişim cepnetin. Aman cepnete bişey olmasın diye diye cepten internette geride kalmışım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nereye taşıdın bende geceyim

• Kaçmaz 39 Paketiwww.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/konusma/kacmaz-39-paketi

+

Yeni Müşteri Ücretsiz Akıllı Fatura Kampanyasıwww.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yeni-musteri-ucretsiz-akilli-fatura-kampanyasi

Vodafone 'CEPNET PAKETİ'  13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben whoops çoknet paketi kullanıyorum eğer bunda sınırsız internet yoksa benimki daha avantajlı

• Sanırım piyasada en uygun sınırlı internet avea-woops'un 21 tl'lik Kafama Göre 800 tarifesi(3,070 gb), sınırsız olarak da pttcell tabi ki.

• efsane paketin sonunu getiren sms geldi 22.10.2015 tarihinden itibaren 18 tlye çıkmış akk 1.5 gb olmuş. Bu fiyata malesef bir daha yenilemem zaten 30 tlye 7gb int kullanıyorum neden 1.5 gb a 18 vereyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan5835

efsane paketin sonunu getiren sms geldi 22.10.2015 tarihinden itibaren 18 tlye çıkmış akk 1.5 gb olmuş. Bu fiyata malesef bir daha yenilemem zaten 30 tlye 7gb int kullanıyorum neden 1.5 gb a 18 vereyim

Vodafone kullanmamın tek sebebi sınırsız cepnet paketiydi bu mesajın gelmesiyle direk Turkcell'e geçiyorum.
  • Az önce Vodafone SMS gönderdi. Anladığım kadarıyla sınırsız internet, limitinde duran internet paketine çevrilmiş.
     Vodafone 'CEPNET PAKETİ'  13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut -- 21 Ekim 2015; 15:10:53 >
  • 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.