Şimdi Ara

Vodafone 'CEPNET PAKETİ' 13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir) (526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.917
Cevap
27
Favori
1.162.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tniaskrad

quote:

Orijinalden alıntı: Michael Joseph Jackson

Yıllardır kullandığım bu paketi bırakıp woops a geçtim mutluyum internetin keyfini çıkartıyorum

hocam bende taşıcam numaramı nasıl bi pakete geçtin bana her yöne dakika ve internet lazım sadece ?

Hocam avea woops faturalı da 2gb(sınırsız) 500 dk 5000 sms 23 tl ona geçtim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 mb dan sonra nasil giricez internete 96 kb nedir ya avea win alin 4 gb modemle beraber 19 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: BadCatShero

100 mb dan sonra nasil giricez internete 96 kb nedir ya avea win alin 4 gb modemle beraber 19 tl

Az kullananlar için 4 gb iyi ama gün içerisinde nette kalanlar için 4 gb 1 hafta bir zor yeter, 19 tl ye 4 gb internet olabilir ama faturalı olduğu için fazla gelme ihtimali de var. Vergiler ve kota aşımı derken o ücret 2-3'e katlanabilir, bir de avea bulunulan bölgede çekiyorsa güzel olur ama birçok yerde avea 3g konusunda biraz sorunlu maalesef.

Vodafone çekim gücü konusunda daha iyi, 96 kbps hatla 3g modemde internete girenler var, reklam ve flash engelleme eklentilerini kurunca bilgisayardan internet stabil hale gelebiliyor. Tabi kota aşıldıktan sonra video izlemek biraz imkansız ve ttnet seviyesinde değil elbette. Ama birçok konuda iş görüyor, cepnet kullandığım zamanlar aynı anda 4-5 sekme birden açabiliyordum mesela. Ve sınırsız olması avantaj bir özellik.

• hayata gülümse kullanıcısına yanıt
    Kota asimi yok direk 6 gb a yukseliyor 29 tl oluyor 6 gb dan sonrada net kesiliyor yani sabit fiyat fatura gelince şok yasamazsin faturali hattin yoksa vergileri de eklersen 24 tl oluyor toplamda ve en iyiside yaninda modemin olmus oluyor 96 kb ile krize sac bas yolmaya degmez

• quote:

Kota asimi yok direk 6 gb a yukseliyor 29 tl oluyor 6 gb dan sonrada net kesiliyor yani sabit fiyat fatura gelince şok yasamazsin faturali hattin yoksa vergileri de eklersen 24 tl oluyor toplamda ve en iyiside yaninda modemin olmus oluyor 96 kb ile krize sac bas yolmaya degmez

Ttnet kullanıyorum şu anda ve limitsiz. Fazla internet kullanan biri değilim aslında ama 3g mobil interneti denedim birkaç kez faturasız olarak, çabuk bitiyor. Vodafone cepneti tercih edenlerin kendince bir gerekçesi vardır. Bulunduğu bölgede şebeke daha iyi çekiyordur ya da faturasız olduğu için 2-3 ayda yükleme yapan olabilir. Dediğim gibi işte kişinin tercihlerine göre değişiyor. Cepnette fiyatına ve performansına göre fena değil. Bulunulan bölgede 3g iyi çekiyorsa iş görür.

• hayata gülümse kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz hocam tabiki ihtiyaca gore benim elestirmek istedigim vodafon bu kota isini neden cok dusuk tuttuyor

• quote:

Haklisiniz hocam tabiki ihtiyaca gore benim elestirmek istedigim vodafon bu kota isini neden cok dusuk tuttuyor

Vodafone altyapı konusunda kendini geliştirdi, müşteri sayısı da gittikçe artıyor. Bu durumda avea gibi kampanyalar beklemek biraz hayalcilik olur.

Avrupa ülkelerinde internet fiyatları daha ucuz, ülkemizde ise mobil alanda internet konusunda rekabet yok denecek seviyede. Çekim konusunda avea 3. sırada, altyapı eksikleri olduğu için en ucuz tarife ve paketleri o veriyor. Ttnet'in firmasının avea'da da hissesi var. Yani adamlar ttnete zarar vermek istemezler doğal olarak. Avea sınırsız net olayını başlatmayınca diğer operatörlerin böyle bir adım atacağını sanmıyorum. Ancak yeni bir operatör çıkarsa o yapar. İkinci bir neden ise ülkemizde kullanıcı sayısı fazla boykot etme bir durum biraz imkansız gibi, 3-5 kişi almasa bile pahalı paketleri alan binlerce kişi alır yine. Bu şartlarda tek çözüm yeni operatörün ortaya çıkması.

• 3 operatör de son zamanlarda numara taşıma kampanyası adı altında konuşma + sms + 2 gb internet tarzında kampanyalar düzenliyor. Güzel kampanyalar ama avea'nın kampanyası hariç diğer operatörlerin mevcut müşterileri bu paketleri alamıyor. İnternet ve paket konusunda rekabet oluşuyor, bir zamanlar turkcell 100 mb interneti 9-10 tl'ye satıyordu. Ama ttnet ve avea'nın sahipleri aynı olmasaydı, avea daha güzel kampanyalar yapardı belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayata gülümse -- 10 Nisan 2014; 4:46:38 >
  • hey gidi cepnet ilk çıktığında almıştım :) Avea woops a geçtim. fiyat dolayası ile. faturam 43 ten 23 e düşüyor.
  • Zam yapılmış:
    "13 TL LIK AYLIK CEPNETINIZ 13.04.2014 23:59 TARIHINDE YINELENECEKTIR. IPTAL ETMEDIGINIZDE YINELENMEYE DEVAM EDECEKTIR.IPTAL AY YAZIP 3636 YA GORDEREBILIRSINIZ"
    Geçen ay 11 TL. idi. Yazım yanlışı yapmışlar birde.

• çok geç kullanıcısına yanıt
    ne kampanyalar varmış eksiden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jüpiter

Zam yapılmış:
    "13 TL LIK AYLIK CEPNETINIZ 13.04.2014 23:59 TARIHINDE YINELENECEKTIR. IPTAL ETMEDIGINIZDE YINELENMEYE DEVAM EDECEKTIR.IPTAL AY YAZIP 3636 YA GORDEREBILIRSINIZ"
    Geçen ay 11 TL. idi. Yazım yanlışı yapmışlar birde.

sitesinde yazmıyor zam yapılmışsa kötü olmuş
  • Mesajı yanlış yazmamışlarsa eğer,zam yapılmış;daha önce hiç hatalı mesaj yollamadılar,yazım yanlışını es geçiyorum:Rakam olayından bahsediyorum.Paket yenilenince net bilgi veririm.Bence zam yapıldı yakında sitelerine yansır,umarım yanlışlık vardır diyeyim fakat.......
  • jüpiter kullanıcısına yanıt
    Zam yok hocam bana şimdi mesaj geldi hala 11 T.L
  • Hala Cepnette olan varmi bisi sorcam ?

• KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    Demek mesajı yanlış yazmışlar.Sağ olun.
    birde eskiden 10tl üzeri elle girip tl yükleyebiliyorduk şimdi kalktımı o. 12 15 20 tl falan var
    Rica ederim dostum ..
  • Sanırım o standart oldu hocam,bende kredi kartı,enkart'tan yükleme yapınca en az 12 TL olarak gözüküyor.10 TL. yüklenmiyor diye biliyorum.
    Pc de sorun vardı,bir türlü aşağıya inmedi o yüzden geç cevap verdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jüpiter

Sanırım o standart oldu hocam,bende kredi kartı,enkart'tan yükleme yapınca en az 12 TL olarak gözüküyor.10 TL. yüklenmiyor diye biliyorum.
    Pc de sorun vardı,bir türlü aşağıya inmedi o yüzden geç cevap verdim.

yok onu biliyorum. ben uzun zamandır hattı kullanmıyorumda ilk kez bu ay yükledim işbankta eskiden 10tl üstü istediğimiz tutarı girip yüklüyorduk. şimdi 12 15 20 30 vs diye yapmışlar giriş yapamıyorum. eğer böyle olursa mesela paket 13tl olsa bile 15 yüklemek zorunda kalıcaz
  • 
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.