Şimdi Ara

AMD'den yeni bir Catalyst 10.4a sürücüsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• AMD, Catalyst 10.4 sürücüsü için yeni bir ön-izleme sürümünü daha kullanıma sundu. Nisan ayı için hazırlanan Catalyst 10.4 sürücüsü için resmi sürümün ilerleyen günlerde çıkması beklenirken, ön-izleme sürümleri ile ana sürücü öncesinde tespit edilen hataların düzeltimesi amaçlanıyor. AMD tarafından yeni yayınlanan ikinci Catalyst 10.4a sürücüsü de benzer şekilde Battlefield Bad Company 2'deki uzun süren harita yüklemelerine çözüm getiriyor. Radeon HD 2000 serisi ve üstü tüm kartlarla uyumlu olan sürünün hem Windows hem de Vista / 7 sürümleri bulunuyor.

AMD'nin ikinci Catalyst 10.4a sürücüsünü indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

• 10.5 çıkmadı mı şu anda?
  • Güzel... Sömürün
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666

10.5 çıkmadı mı şu anda?

Mayıs ortalarında felan çıkar herhalde. Bu kadar erken çıkmaz ki daha Nisan sürücüsü (10.4) yayınlanmadı...
  • he çıktıda bunlar bi önceki sürümü yayınlıyolar :))
  • 10.5 beta catalyst miş..
  • ay bitti be kardeşim
  • Bir önceki versiyonda sadece HD5**** serisinde iyileştirme olması üzücüydü ancak özellikle HD4*** serisi için BF:BC2 map loading süresinin düşürülmüş olması birçok online oyuncuyu sevindirecektir.
  • indirip deneyelim bakalım
  • sadece bad company 2 içinmi iyileştirme var en azından deneyenler fikir amaçlı bişey yazabilirlerse diger oyunlar hakkında ona göre indirip deneyebilim
  • bad company 2 nin harita yüklemesi nekadar sürüyor ki bunlar durmadan kısaltma yapmak için uğraşıyorlar. En fazla 30 sn. içinde yükleniyor uzun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bad company 2 nin harita yüklemesi nekadar sürüyor ki bunlar durmadan kısaltma yapmak için uğraşıyorlar. En fazla 30 sn. içinde yükleniyor uzun mu?

30 saniye beklemek yerine 5-6 saniye bekleniyor artık. Aradaki geçen süre online oyunda rakibe avantaj sağlıyordu önceden, artık dengelendi herşey.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bc2 de her oyuncu için 15 sn spawn süresinden söz ediliyordu konusunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

bc2 de her oyuncu için 15 sn spawn süresinden söz ediliyordu konusunda

Doğru, BF:BC2'ye en son çıkan yamadan sonra oyun başlangıcında bütün takımlara 15 saniye bekleme süresi veriliyor. Bu da sistemi nispeten yavaş kullanıcılar için mevcut adaletsizliği ortadan kaldırmaya yönelik bir gelişme olmuş. Yani DICE bir yandan, ATI bir yandan çalışıyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • evet bu oyunda ciddi bir gelişme söz konusu.. Artı performans olarak da sanki bir gelişme mevcut gibi... sanki daha rahatladı oyun gibime geliyor..
  • Resmi Sitede Yayınlanmamış daha
  • benim ob hd4200 için destek yok hala şu whql 10.4 çıksada 10.3 openGL 4.0 driverından yenisini yüklesem artık
  • Resmi siteden YayınLandı...
  • 15 sn. süre koymuşlar ama ben hala o süreyi göremiyorum oyuna en son giren ben oluyorum 4850 var :D ne tank kalıyor ne diğer araçlar.
  • Arkadaşlar muhakkak kurmanızı tavsiye ediyorum özellikle benim gibi hd 5750 kullanıyorsanız. assassin's creed 2 de oyun gayet akıcı görüyorum ama ister istemez belirli zaman aralıkları ile kasmalar oluyordu anlık. 10.3 ile birazda olsa düzelmişti bu sıkıntım dört gözle yeni driveri bekliyordum buğün kurdum şimdi oyunda hiç bir sıkıntım yok. Ama güncel oyunlarda bu sorun olacak sanırım. o yüzden yeni çıkacak driver i dört gözle bekliyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.