Şimdi Ara

Team X092 Ultra Hızlı Flash Disk (E-SATA / USB 2.0)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
19.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Team, USB 3.0 arifesinde Hybrid yapılı harici Flash Diski ile 100MB/sn üzerinde hızlar vaad ediyor. Bir ucu USB 2.0 diğer ucu E-SATA olan X092, alınabilecek en hızlı USB 2.0 flash disk olması yanında E-SATA üzerinden bağlandığında sabit disklerin sınırlarını zorluyor!

• Güzel bir ürün ama USB 3 beklemekte yarar var bence
  • Gerçekten de çok hızlı bir cihazmış.Normal USB 2.0 800MB lık dosyayı ortalama 2 dk.da kopyalıyor.

Yanlız;Team biraz cimri davranmış,kabloyu kutu içeriğine dahil edebilirdi.

Fiyatı hakkında bilgi yok sanırım.
    Tahmin:70-90 TL gibi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19232E7C9 -- 22 Nisan 2010; 2:03:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEM 1990

Gerçekten de çok hızlı bir cihazmış.Normal USB 2.0 800MB lık dosyayı ortalama 2 dk.da kopyalıyor.

Yanlız;Team biraz cimri davranmış,kabloyu kutu içeriğine dahil edebilirdi.

Fiyatı hakkında bilgi yok sanırım.
    Tahmin:70-90 TL gibi olabilir.

16 gb 6 taksit 101 tl ye aldım şu anda ise 115 tl ama temin edilemiyor...
  • bunlar eskidi artık , taşınabilir hdd almak daha mantıklı
  • USB 3.0 çıkmadan önce mantıklı bir ürün olabilirdi. Ama artık bu saatten sonra bunu almak pekte mantıklı değil. USB 3.0 daha yaygınlaşacak ve daha rahat kullanım kolaylığı sağlayacaktır.
  • Piyasada farklı ürünlerin olmasında yarar var.
  • videolarda sorunmu var?
  • usb3 ile usb2 dar boğazı aışılır,arkadaşlarında dediği gibi usb3 ün yaygınlaşmasını bekleyecez artık :)
  • USB3 çıkmadan önce çıkarsalardı daha alınabilir olurdu. böyle, soğutucusu değiştirilip yeniden sürülen nVidia kartlara dönmüş
  • usb3 yaygınlaşacak da bellekleri çıkacak da sonra ucuzlayacak biz de alıp kullanacaz , bütün bunlar olana kadar en iyilerden biri bu , ben gayet memnunum,,,
  • DH bir ricam var bu ürün tanıtımlarında artık hep video yerine bir de yazılı anlatım koyunlar çünkü video ile kota dayan mıyor
  • 1,2 sene once hb den ocz atv 16gb almıstım 105tlye ılk bozuldugunda yerıne rally2 vermıslerdı oda bozulunca team color turn verdıler oda bozulunca busefer sansımı deneyıp bır notla gonderdım ve urunu ıade almaları ıcın gerekce olarak atvnın muadılı dgl demıstm kabul edıp ıade almıslar :) bende gelen paraya bu modelı aldm akortek bu konuda tebrık edıyorum. bakalım nasıl cıkıcak bellek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.