Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (961. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.098
Cevap
598
Favori
1.920.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 959960961962963
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benim bir sorunum var; Kullandığım tükenmez kalemin siyah boyası kalktı ve siyah boyanın altındaki metal ortaya çıktı.

Ben bu kalemi tekrar siyaha boyamak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Daha önce hiç böyle bir uygulama yaptınız mı?

Yardımlarınız, önerileriniz için teşekkürler.

Saygılarımla...

• elinde rotring 1. ya da 2. nesil kalemleri olan iletişime geçebilir mi ?
  • Arkadaşlar dükkanımdaki Zebra kalemi takas etmek istiyorum. Aklımda tek kalem var o da Zebra Drafix 1000 İsteyen olursa iletişime geçebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Arkadaşlar dükkanımdaki Zebra kalemi takas etmek istiyorum. Aklımda tek kalem var o da Zebra Drafix 1000 İsteyen olursa iletişime geçebilir.

Tect2Way ile mi :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kynsia

quote:

Arkadaşlar dükkanımdaki Zebra kalemi takas etmek istiyorum. Aklımda tek kalem var o da Zebra Drafix 1000 İsteyen olursa iletişime geçebilir.

Evet. Niye güldünüz hayırdır Altını üstünü konuşuruz tabi. Hatta koleksiyonumdaki başka kalemleri de üstüne ekleyebilirim. Graph600 gibi.

Atıyorum 3 kalem veripde alabilirim de.

• quote:

quote:

quote:

Evet. Niye güldünüz hayırdır Altını üstünü konuşuruz tabi. Hatta koleksiyonumdaki başka kalemleri de üstüne ekleyebilirim. Graph600 gibi.

Aradığınız şey biraz zor geldi o yüzden :D Peki kolay gelsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aksine kalemkolik nikli arkadaş forumda çok sattı o kalemden. Memnun olmayan veya değişiklik isteyen varsa takasa açığım. Bahsettiğim kalem şu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aksine kalemkolik nikli arkadaş forumda çok sattı o kalemden. Memnun olmayan veya değişiklik isteyen varsa takasa açığım. Bahsettiğim kalem şu.

Biliyorum aynı kalemden bende de var. Ama yine de dene şansını hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tala Valkov -- 6 Temmuz 2015; 18:13:28 >

• Fotoda üzerine kırmızı X koyduğum kalemlerle 3 lü veya 4 lü kombo yaparak Zebra Drafix 1000 ile takas edebilirim. Referansı olmayan arkadaşlar elindeki kalemi önden yollarlarsa kabul ederim.

Kalemlerin isimleri sırasıyla;

1-Zebra 2way tect 0.3mm
    2-Pentel Graph 600 0.5mm
    3-Penac Extra E-Z 0.5mm
    4-Zebra M-402 0.5mm
    5-Faber Castell TK Fine Vario 0.5mm
    6-Mitsubishi Uni M5-552 0.5mm
    7-Penac TLG-105 0.5mm
    8-Pensan My IQ 0.5mm

• Mehaba ,
    Pentel smash veya pentel graph 1000 düşünüyorum test çözümü için. Sizce kullanışlı olur mu test çözerken? Daha çok not ve çizimden bahsedilmişte..

Edit: düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kripoli -- 7 Temmuz 2015; 14:48:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kripoli

Mehaba ,
    Pentel smash veya pentel graph 1000 düşünüyorum test çözümü için. Sizce kullanışlı olur mu test çözerken? Daha çok not ve çizimden bahsedilmişte..

Gittigidiyor dan Smash almalısın hocam

• quote:

quote:

Mehaba ,

Ağırlığı eli rahatsız etmiyor değil mi hocam? Ya da tutuşu rahat mıdır?

• quote:

Fotoda üzerine kırmızı X koyduğum kalemlerle 3 lü veya 4 lü kombo yaparak Zebra Drafix 1000 ile takas edebilirim. Referansı olmayan arkadaşlar elindeki kalemi önden yollarlarsa kabul ederim.

1-Zebra 2way tect 0.3mm
    2-Pentel Graph 600 0.5mm
    3-Penac Extra E-Z 0.5mm
    4-Zebra M-402 0.5mm
    7-Penac TLG-105 0.5mm
    8-Pensan My IQ 0.5mm

Hocam yanlış anlamayın ama elinde Drafix 1000 olan biri bunları on kere almıştır

• quote:

quote:

quote:

Mehaba ,

Kullandığım en rahat ve kaliteli kalem. Şuan 3. Smash imi alıcam

• quote:

quote:

quote:

quote:

Mehaba ,

Kullandığım en rahat ve kaliteli kalem. Şuan 3. Smash imi alıcam

Teşekkürler hocam..

• smash ın limited edition serisini bulabileceğim bir yer var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

quote:

Fotoda üzerine kırmızı X koyduğum kalemlerle 3 lü veya 4 lü kombo yaparak Zebra Drafix 1000 ile takas edebilirim. Referansı olmayan arkadaşlar elindeki kalemi önden yollarlarsa kabul ederim.

1-Zebra 2way tect 0.3mm
    2-Pentel Graph 600 0.5mm
    3-Penac Extra E-Z 0.5mm
    4-Zebra M-402 0.5mm
    7-Penac TLG-105 0.5mm
    8-Pensan My IQ 0.5mm

Hocam yanlış anlamayın ama elinde Drafix 1000 olan biri bunları on kere almıştır

Ya olurya belki alan arkadaş kalemi sevmemiş olabilir, belki alışamamış olabilir vsvs. Eğer satmak isteyen olursa gittigidiyor üzerinden de alabilirim. GG 9 takside kadar bölüyor. Hem benim işim görülür hem onun işi.

• Kalem pahalı hobi vesselam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sucuklukahve -- 12 Temmuz 2015; 14:04:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: St.Francisco

Bugün faber castell grip serisinden bir kalem tanıtacağım.Kalemin adı Grıp Plus.Grıp plus sınıf ortamında dikkat çekmeden kullanabileceğimiz çalınma riski az olan bir kalemdir.Bu kalemin diğerlerinden farkı marker kalemler gibi kalın olmasıdır.Kalın olmasındaki amacı yazı yazarken kullanıcının elini yormamasıdır.Kauçuk tutacıda buna destek sağlar.Kauçuk zamanla gevşeyebilir.Bu kalemin bir artısıda silgisidir.Silgi arka kapağın çevrilmesiyle ortaya çıkar. Grıp plusın silgisi 0.5 mm çapında 3.5 cm uzunluğundadır.Şahsen ben bu silgiyi kullanmamayı tercih ediyorum ama kullansam 1.5 ay giderdi diye tahmin ediyorum.Evet kalemin en önemli noktası olan uç kısmına geldik.Kalemin ucu metalden yapılmıştır.Bu yüzden kırılması veya çatlaması gibi bi durum imkansızdır.(uç kısmı için gövde kırılmaya müsaittir.)İçine giren ucu kullanıcı için en gerekli özelliktir.Çünkü kalemini düşürmeyen yoktur.Bu kalem yere düştüğünde herhangi bi yamulma olmayıp uç içine girer.Böylece yenisini almamıza gerek kalmaz.Artılar ve eksiler yapmıyorum çünkü bu kalem yazma amacı içindir yazma amacı içinde gerekli herşey vardır kalemde.FİYAT:10-15 tl arasındadır almak isteyen şurdan sipariş verebilir yada büyük-küçük çoğu kırtasiyede bulabilirsiniz.http://www.kalemkutusu.com/urun.aspx?kt=3&m=4&uid=3263

Vay be kaç sene geçmiş bir zamanlar bu konuda çok dururduk o zamanlar mavit felan vardı.

• quote:

quote:

Bugün faber castell grip serisinden bir kalem tanıtacağım.Kalemin adı Grıp Plus.Grıp plus sınıf ortamında dikkat çekmeden kullanabileceğimiz çalınma riski az olan bir kalemdir.Bu kalemin diğerlerinden farkı marker kalemler gibi kalın olmasıdır.Kalın olmasındaki amacı yazı yazarken kullanıcının elini yormamasıdır.Kauçuk tutacıda buna destek sağlar.Kauçuk zamanla gevşeyebilir.Bu kalemin bir artısıda silgisidir.Silgi arka kapağın çevrilmesiyle ortaya çıkar. Grıp plusın silgisi 0.5 mm çapında 3.5 cm uzunluğundadır.Şahsen ben bu silgiyi kullanmamayı tercih ediyorum ama kullansam 1.5 ay giderdi diye tahmin ediyorum.Evet kalemin en önemli noktası olan uç kısmına geldik.Kalemin ucu metalden yapılmıştır.Bu yüzden kırılması veya çatlaması gibi bi durum imkansızdır.(uç kısmı için gövde kırılmaya müsaittir.)İçine giren ucu kullanıcı için en gerekli özelliktir.Çünkü kalemini düşürmeyen yoktur.Bu kalem yere düştüğünde herhangi bi yamulma olmayıp uç içine girer.Böylece yenisini almamıza gerek kalmaz.Artılar ve eksiler yapmıyorum çünkü bu kalem yazma amacı içindir yazma amacı içinde gerekli herşey vardır kalemde.FİYAT:10-15 tl arasındadır almak isteyen şurdan sipariş verebilir yada büyük-küçük çoğu kırtasiyede bulabilirsiniz.http://www.kalemkutusu.com/urun.aspx?kt=3&m=4&uid=3263

Vay be kaç sene geçmiş bir zamanlar bu konuda çok dururduk o zamanlar mavit felan vardı.

Ağlattın

• 
Sayfa: önceki 959960961962963
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.