Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (946. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.098
Cevap
598
Favori
1.920.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 944945946947948
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Endloslove

quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

Rotring 500 ve 600 hakkında düşüncelerin neler rapid den geçilir mi?

Koleksiyon amacli ise sadece 600 al 500 u onermiyorum ben bir yere dusurunce pert oluyor yazı amacli ise ikisi de uygun degil. Rapid derken hangi rapid.

500 ile 600 ün uç kısımları aynı. Sadece gövde farkı var. Bu durumda nasılyere düşünce sadece 500 pert oluyor?
  • Yanlis yazmisim. Ikisi de duserse yamulur dikkatli kullanmak gerekir. Zaten rotringe yollayinca degistiriyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endloslove

quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

Rotring 500 ve 600 hakkında düşüncelerin neler rapid den geçilir mi?

Koleksiyon amacli ise sadece 600 al 500 u onermiyorum ben bir yere dusurunce pert oluyor yazı amacli ise ikisi de uygun degil. Rapid derken hangi rapid.

Standart rapid var. Rapid pro yada 600 düşünüyorum. Birde niye önermediğini ve alternatifleri yazar mısın?

• 500 u kullandım 600 u de arada tip olarak fark olmasada malzeme olarak fark var. Imkanin varsa dene ikisini de. 500 yerine shift de alabilirsin koruma mekanizması var
    ek olarak baska tavsiyem
    platinum pro use serisi
    staedtler 925(siyah plastik), 925-25(gumus renk aluminyum) veya 925-35 (lacivert,aluminyum)
    Zebra tect2way 1000
    Ohto 1000p (bunda da koruma var),

• KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Buda benim koleksiyonum.

Pilot The Shaker H1010'u az önce 22,5 TL'ye kırtasiyeden aldım, sizce orjinal midir?

http://kalemmalem.blogspot.com.tr/2013/12/pilot-shaker-h1010-sallamal-kalem.html
    Mekanizması ve görünüşü buradakiyle birebir aynı.

Bu arada birkaç hafta önce tavsiye veren arkadaşlara teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infinitum -- 25 Nisan 2015; 16:05:08 >

• Nerelerdesiniz
  • Merhabalar elime çok ilgimi çeken bir kalem geçti ve arkadaşa da hediye geldiği için alamadım resimlerini çektim bana bulabilir misiniz
    markası micro sadece bunu biliyorum modeli okunmuyordu
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melloooguz -- 25 Nisan 2015; 23:10:59 >

• Pentel Graph 1000 0,7'nin ucu kırıldı,çıktı ve kayboldu. Şimdi ne yapacağımı şaşırdım.

Tavsiyeleriniz nedir
  • Infinitum kullanıcısına yanıt
    Hocam en sagdaki kalemde periyodik cetvel mu var ben mi yanlis goruyorum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: GozlukluSirin

Evet hocam. Baya önce A101'den sırf garibime gittiği için ikili paket olarak 1 TL'ye almıştım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infinitum

quote:

Orijinalden alıntı: GozlukluSirin

Evet hocam. Baya önce A101'den sırf garibime gittiği için ikili paket olarak 1 TL'ye almıştım .

Koleksiyonda guzel bir parca olmus.Gule gule kullanim hocam

• sucuklukahve kullanıcısına yanıt
    En sonunda graph1000 aldi hocam.Fiyati bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: melloooguz

Merhabalar elime çok ilgimi çeken bir kalem geçti ve arkadaşa da hediye geldiği için alamadım resimlerini çektim bana bulabilir misiniz
    markası micro sadece bunu biliyorum modeli okunmuyordu
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Merhaba.. Bakırköy Hakikat kırtasiyede bulabilirsiniz. Fiyatı 20 lira civarındaydı..

• kardeş üşenmeden yapmışsın sana helal olsun
  • Arkadaşlar iki tane scrics kalemim var ikiside yazma konusunda sıkıntılı neden böyle oluyor bir tanesi ucuzdu ama öbürüne 100 tl civarında para verdim. Önemli bir imza atmak için kalemi elime aldığımda mutlaka tutukluk yapıyor. Uyuz oluyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pentel Graph 1000 for Pro kullanan var mı? Graph 1000 mi yoksa bunu mu tercih etmeliyim? Daha çok yazım için kullanacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Arkadaşlar iki tane scrics kalemim var ikiside yazma konusunda sıkıntılı neden böyle oluyor bir tanesi ucuzdu ama öbürüne 100 tl civarında para verdim. Önemli bir imza atmak için kalemi elime aldığımda mutlaka tutukluk yapıyor. Uyuz oluyorum.

Scrikss güzel değil be hocam.

quote:

Orijinalden alıntı: JellyBrain

Pentel Graph 1000 for Pro kullanan var mı? Graph 1000 mi yoksa bunu mu tercih etmeliyim? Daha çok yazım için kullanacağım.

İkisi zaten aynı kalem değil mi?

• quote:

Arkadaşlar iki tane scrics kalemim var ikiside yazma konusunda sıkıntılı neden böyle oluyor bir tanesi ucuzdu ama öbürüne 100 tl civarında para verdim. Önemli bir imza atmak için kalemi elime aldığımda mutlaka tutukluk yapıyor. Uyuz oluyorum.

scrikss kalemler öyle ne yazık ki, özellikle yeniler. benim kullandığım eskiler de çok iyi değildi ama şimdikilere kıyasla en azından yazı yazmaya devam edebiliyorlar. uçları sanki defolu gibi bi garip, mürekkep akışları çok sıkıntılı, başlamada sıkıntı yapıyor, bir iki satır yazdıktan sonra kuruyor falan filan. hepsi birbirinin aynı zaten ne kadar para verirseniz verin.

• quote:

Orijinalden alıntı: HolyDemiJohn

quote:

scrikss kalemler öyle ne yazık ki, özellikle yeniler. benim kullandığım eskiler de çok iyi değildi ama şimdikilere kıyasla en azından yazı yazmaya devam edebiliyorlar. uçları sanki defolu gibi bi garip, mürekkep akışları çok sıkıntılı, başlamada sıkıntı yapıyor, bir iki satır yazdıktan sonra kuruyor falan filan. hepsi birbirinin aynı zaten ne kadar para verirseniz verin.

Peki bunların içine başka marka kaliteli iç alınabiliyor mu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HolyDemiJohn

quote:

Peki bunların içine başka marka kaliteli iç alınabiliyor mu?

Uçları kolaylıkla çıkarılıyor ama standart boy uç mu kullanıyorlar onu bilmiyorum. Öyle olsa bile Türkiye'de ayrı uç birimi satılan yer görmedim, pek de araştırmadım açıkçası. Yurtdışından getirtilebilir ama bence uğraşmaya değmez, daha iyi bir kalem almak daha kolay ve ucuz olur.

• 
Sayfa: önceki 944945946947948
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.