Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (922. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.098
Cevap
598
Favori
1.920.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 920921922923924
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Metaphys Locus epey ilgimi çekti. kalitesi nasıldır acaba? fiyatının hakkını verir mi? o parayı verdikten sonra 1 haftada elimizde kalmasın.
  • Pental smash icin yurtdisi guvenilir bir link aticak olan varmi birde yazim icin baska kalem onerirmisiniz ogrenciyim aksama kadar parmaklarim su topluyor simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekşi sözlükte pentel smash artık üretilmiyor yazıyor doğru mu. Hiç bir yerden temin edilemez mi. Satılnlar taklitmis hep?

• quote:

Orijinalden alıntı: HatersGonnaHate

Ekşi sözlükte pentel smash artık üretilmiyor yazıyor doğru mu. Hiç bir yerden temin edilemez mi. Satılnlar taklitmis hep?

2015 kataloğunda vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagi10best

Metaphys Locus epey ilgimi çekti. kalitesi nasıldır acaba? fiyatının hakkını verir mi? o parayı verdikten sonra 1 haftada elimizde kalmasın.

Yok komple metal gövde gayet kaliteli bir kalem ama şekli ilk başlarda garip gelebilir ama kız çizer arkadaşlarımın severek kullandığı bir kalem :D

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Bi dusunuyum hocam eyvallah tavsiye edeceginiz satan bir yer var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: MustafaD1905

Pental smash icin yurtdisi guvenilir bir link aticak olan varmi birde yazim icin baska kalem onerirmisiniz ogrenciyim aksama kadar parmaklarim su topluyor simdiden tesekkurler

Türkiye içinde zaten Kalemkolik kardeşimiz satıyor o kadar uzaklara gitmeye gerek yok :D

• quote:

Orijinalden alıntı: hagi10best

Bi dusunuyum hocam eyvallah tavsiye edeceginiz satan bir yer var mi?

Kalemkolik satıyor olması lazımdı olmadı bizim burda var
    Edit: yanlış hatırlamıyorsam burdan bi arkadaş kendi Locus'unu satıyordu siyah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerim5100 -- 3 Mart 2015; 22:50:46 >
  • Arkadaşlar tükenmez kalem arıyorum. Fiyat aralığı yok ama kağıdın arkasında izinin çıkmaması lazım çünkü kağıtları iki taraflı kullanıyorum. Güzel kaliteli birşey olursa iyi olur. Var mı önerileriniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: InDark

Arkadaşlar tükenmez kalem arıyorum. Fiyat aralığı yok ama kağıdın arkasında izinin çıkmaması lazım çünkü kağıtları iki taraflı kullanıyorum. Güzel kaliteli birşey olursa iyi olur. Var mı önerileriniz ?

Steelpen , Parker falan olabilir.
  • Merhaba Arkadaşlar

Pentel Smash'i nereden temin edebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanx

Merhaba Arkadaşlar

Kalemkolik kardeşimizde var hem burda hem de gittigidiyor'da satıyor kendisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

quote:

Orijinalden alıntı: sinanx

Merhaba Arkadaşlar

Kalemkolik kardeşimizde var hem burda hem de gittigidiyor'da satıyor kendisi

Teşekkürler, ulaştım kendisine az önce :)
  • Pentel color adında bir kalem buldum nasıl bir kalem bilen var mı

edit: yazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pencilsharpener -- 4 Mart 2015; 16:29:31 >
  • Izmir de rotring rapid pro ve pilot nextage shaker bulabilecegim bir yer var mi ? 3 4 yere gittim ancak bulamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: AbimSal

quote:

Orijinalden alıntı: bahcivanb

Graphgear 1000 aldım kalemin ağırlık merkezi klipse çok yakın kalem geriye doğru yatıyor.Ağırlığı fazla eli yoruyor.
    Bugün eski bir kırtasiyede atlas rondi 0.5ler buldum ne varsa bunlarda var meraklısı varsa gönderebilirim

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Hocam konyada hangi kırtasiye acaba?

Hazım Uluşahin iş merkezinin orda yaşlı bir kırtasiyeci var rastgele gözüme takıldı eskilerin arasına kaldırılmış ilk başta 5 tane almıştım daha sonra hepsini çok cuzi bir miktara aldım birçoğu mekanizma bozuk çatlaklar var bozukları dekoratif amaçlı kullanıyorum. İş memerkezinin o arada eminim satılmamış birçok eski model kalem vardır vakit bulursam altını üstüne getireceğim o aradaki kırtasiyelerin. Bir de siz bakın bulamazsanız pm atın birkaç tane verebilirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Gustavo Fring

quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Şundan bulabilir miyiz acaba? Ben bulamadım.

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Graph1000 in üst kısmını ve uç kısmını, smash in orta kısmını uninin de tutma kısmını çalarak kalem yapmış adamlar . Ebayda var ancak fiyat uçuk 150 tl

Azıcık gülelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tala Valkov -- 5 Mart 2015; 13:28:29 >

• Bana mı dedin 😆

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

Bana mı dedin 😆

Böyle bir kaleme nasıl olur da özenti diyebiliyorlar :D
  • beyler ben manisada yaşıyorum pentel satan neredeyse hgiç bi yer yok manisalı bi arkadaş biliyosa yardım etsin
  • 
Sayfa: önceki 920921922923924
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.