Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (919. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.094
Cevap
598
Favori
1.920.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AbimSal

quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

Ya özelleşme ya da yeni rulo siz söyleyin :)
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Ohaohahoaha drafix 1000 mi o nerden buldunuz hocam nerdennnnnnnn

Mavinin sağındaki ve en sağdaki gri kalemin solunda ki kalemin isimlerini söylebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nasıl olduda bu konu 18 k mesaj aldı anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Wayne_

quote:

Orijinalden alıntı: AbimSal

quote:

Ya özelleşme ya da yeni rulo siz söyleyin :)

Ohaohahoaha drafix 1000 mi o nerden buldunuz hocam nerdennnnnnnn

Mavinin sağındaki ve en sağdaki gri kalemin solunda ki kalemin isimlerini söylebilir misiniz?

Rotring 600 ve Rotring 800

• quote:

Orijinalden alıntı: torquehp

quote:

quote:

quote:

2 gün........ Yalnızca 2 gün.
    Yaklaşık üç yıl önce aldığım Rotring 800'ümün ilginç sebeplerden dolayı arıza yaptığı için gönderdiğim Newell Rubbermaid'in bana yeni bir kalemle geri dönmesi yalnızca iki gün sürdü.
    Artık Rotring'in Türkiye'de ne kadar emin ellerde olduğunu biliyorum ve içim rahat ;)

Hocam benim de 500 de hep içimi kemiren bir sorun var. Afaba bende göndersem mi ? Hata benim ancak. Kalemi ilk aldığım zamanlarda yere,fayansa düşümüştüm. Çok garip bir şekilde ağzının kenarı dışa doğru belki mikron kalınlığında çıkıntı oluştu. Elimi kalemin ucuna getirdiğimde elime geliyor. Hep o düşürdüğüm zamanı hatırlıyorum . Ne dersiniz hocam ? ( bu arada ürün faturasız, sizinfaturanız var mıydı ?)

Uç kırıyor diyin hemen yenisini yollarlar zaten 😂👍

Hocam eskisini göndermiyor muyuz ? Siz ürünü nasıl verdiniz acaba ? Biraz detaylı anlatabilir misiniz ?

Ben benim kalemi 2012 Haziran gibi almıştım biraz da sert basıyordu eskisine göre gittim Newell Rubbermaid'e dedim merhaba arızalı kalemimi getirdim hanımefendi sordu problemi nedir diye dedim sert basmaya başladı bi de kendi baktı kağıda bişeyler yazdı Hmm bi de uç kırıyor bu dedi sonra dedi peki size yenisini verelim dedi isim soyisim adres bi de telefon numarası aldı nasıl istersiniz dedi burdan mı alacaksınız yoksa adresinize mi teslim edelim dediler malum öğrenci olduğumuz için dedim ben burdan alırım müsait bir vakit zaten iki gün sonra aradılar kaleminiz geldi alabilirsiniz diye ben de şansıma aynı günün akşamı gittim Newell Rubbermaid'e kutulu sıfır kalemi verdi bi de siz bakın inceleyin dedi açtım baktım tamamdır dedim faturada bir yeri imzaladım o kadar :D

• arkadaşlar ohto super promechanın mekanizmasına uç falan sıkıştı heralde kalemin içini açacak bir yol bulamadım tavsiyesi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToninoBaliardo

arkadaşlar ohto super promechanın mekanizmasına uç falan sıkıştı heralde kalemin içini açacak bir yol bulamadım tavsiyesi olan var mı?

Super Promecha di mi
    Önce baş uç kısmını çevir
    Sonra boru uzunluğunu ayarlayan kısmı en sona getir yayı çıkar
    Bu sefer içteki ucu çevir çıkar yine bir yay var
    Bu sefer içteki boruyu sonuna kadar çevirin elinize gelecektir :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2 gün........ Yalnızca 2 gün.
    Yaklaşık üç yıl önce aldığım Rotring 800'ümün ilginç sebeplerden dolayı arıza yaptığı için gönderdiğim Newell Rubbermaid'in bana yeni bir kalemle geri dönmesi yalnızca iki gün sürdü.
    Artık Rotring'in Türkiye'de ne kadar emin ellerde olduğunu biliyorum ve içim rahat ;)

Hocam benim de 500 de hep içimi kemiren bir sorun var. Afaba bende göndersem mi ? Hata benim ancak. Kalemi ilk aldığım zamanlarda yere,fayansa düşümüştüm. Çok garip bir şekilde ağzının kenarı dışa doğru belki mikron kalınlığında çıkıntı oluştu. Elimi kalemin ucuna getirdiğimde elime geliyor. Hep o düşürdüğüm zamanı hatırlıyorum . Ne dersiniz hocam ? ( bu arada ürün faturasız, sizinfaturanız var mıydı ?)

Uç kırıyor diyin hemen yenisini yollarlar zaten 😂👍

Hocam eskisini göndermiyor muyuz ? Siz ürünü nasıl verdiniz acaba ? Biraz detaylı anlatabilir misiniz ?

Ben benim kalemi 2012 Haziran gibi almıştım biraz da sert basıyordu eskisine göre gittim Newell Rubbermaid'e dedim merhaba arızalı kalemimi getirdim hanımefendi sordu problemi nedir diye dedim sert basmaya başladı bi de kendi baktı kağıda bişeyler yazdı Hmm bi de uç kırıyor bu dedi sonra dedi peki size yenisini verelim dedi isim soyisim adres bi de telefon numarası aldı nasıl istersiniz dedi burdan mı alacaksınız yoksa adresinize mi teslim edelim dediler malum öğrenci olduğumuz için dedim ben burdan alırım müsait bir vakit zaten iki gün sonra aradılar kaleminiz geldi alabilirsiniz diye ben de şansıma aynı günün akşamı gittim Newell Rubbermaid'e kutulu sıfır kalemi verdi bi de siz bakın inceleyin dedi açtım baktım tamamdır dedim faturada bir yeri imzaladım o kadar :D

Bakalım hocam hayırlısı. Eğer kabul ederlerse veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torquehp -- 28 Şubat 2015; 23:19:03 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ToninoBaliardo

arkadaşlar ohto super promechanın mekanizmasına uç falan sıkıştı heralde kalemin içini açacak bir yol bulamadım tavsiyesi olan var mı?

Super Promecha di mi
    Önce baş uç kısmını çevir
    Sonra boru uzunluğunu ayarlayan kısmı en sona getir yayı çıkar
    Bu sefer içteki ucu çevir çıkar yine bir yay var
    Bu sefer içteki boruyu sonuna kadar çevirin elinize gelecektir :D

üstad çok teşekkürler hallettim

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Versatilin ne olduğunu bilmediğim için hepsi olur diyeyim :) en kötü kafamda daha önce resmini paylaştığım Boeing kalemlerden alıp hediye etmek var ama kaliteli hissi verebilecek bir öneriniz varsa onu da değerlendiririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Versatilin ne olduğunu bilmediğim için hepsi olur diyeyim :) en kötü kafamda daha önce resmini paylaştığım Boeing kalemlerden alıp hediye etmek var ama kaliteli hissi verebilecek bir öneriniz varsa onu da değerlendiririm.

Pilot S20 olabilir o fiyat aralığına ağaç gövdeli çok şık ve ilgi çekici bir kalem

• Arkadaşlar bana 10 15 TL fiyatlarında ama çabuk bozulmayan bi kalem önerirmisiniz içinde sürekli Uç kalmasın mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: temel1072

Arkadaşlar bana 10 15 TL fiyatlarında ama çabuk bozulmayan bi kalem önerirmisiniz içinde sürekli Uç kalmasın mesela

Pentel Technica X
    Uni Kuru Toga
    Pilot Shaker Delful

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: temel1072

Arkadaşlar bana 10 15 TL fiyatlarında ama çabuk bozulmayan bi kalem önerirmisiniz içinde sürekli Uç kalmasın mesela

Pentel Technica X
    Uni Kuru Toga
    Pilot Shaker Delful

Teşekkürler

• Rotring 500 de ustte uc bastgm yerde hb b 2b gbi yazilar var.islevlerini cozemedim. Onlar ne ise yariyor acaba

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Değerlendireceğim, teşekkürler.
  • Enpara da hesap açtırırken , hediye kalem verdiler. Sanırım 2.0 uç kullanıyor.

Bu tip , ancak daha kaliteli ne kalem önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyanaa

Rotring 500 de ustte uc bastgm yerde hb b 2b gbi yazilar var.islevlerini cozemedim. Onlar ne ise yariyor acaba

Mühendisler bunlardan birkaç tane kullandığı için içlerinde ne koyulukta uç olduğunu ayırt etmeye yarıyor o :)

• Günlük okulda kullanılabilecek bir kalem önerir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Special

Eski zebradan önerilebileceğiniz varmı ? Bide Cross Medalist Versatil bu kalem nasıl ?

zebra onerecegim sadece. zebda drafix 1000 alavilirzi .

• rica etsem başlıktaki "herşey"i ayrı yazabilir misiniz? yazım kurallarına takıntım var.

ayrıca ne kadar işsizsiniz yaa kalem kalemdir yazı yazsın yeter
  • 
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.