Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (883. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.099
Cevap
598
Favori
1.920.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tekrar hayirli olsun ben daha deneyemedim ama ince yazmasi guzelmis eve varalimda test edelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Qanzen kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bir ricam daha var, 2 tane üst üste mesaj göndermişim( stabil sitemiz sağolsun ). Boş olanı şikayet ederseniz. Silinse iyi olur.
  • okanclskn kullanıcısına yanıt
    terettüd etmeden alabilirsiniz, o fiyata çok iyi bir kalem.
  • Mekanik kurşun kalem (verstatil işte neyse ) 0.5 mi yoksa 0.7 mi daha iyi sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Xzibit

http://www.pixiemall.com/products/pentel-drafting-pencils?pagesize=40

şu siteden bir smash sipariş ettim ya hadi hayırlısı

Hocam gelirse buraya yazar mısınız?
  • Rotring 500 0,7 hakkında ne söyleyebilirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

-video tanıtımlarımıza 1.sayfadan ulaşabilirsiniz
    EVET ARKADAŞLAR EN SONUNDA 'KALEMLER HAKKINDA HERŞEY'LE' KARŞINIZDAYIM
    Bu bölümde size kalem tercihlerinizde elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım.öncelikle bu konuyu neden açtığımı size kısaca anlatayım.
    kalemler benim için gerçekten büyük bir tutku ve yıllardır kalemler üzerinde araştırmalar yapıyorum ve artık insanların kullandıkları kalemi elime aldığımda o insanın kişiliği hakkında yorum bile yapabiliyorum.
    gerçekten garip gelecek bazılarınıza ama gerçekten öyle artık bu ış hobi olmaktan çok bir yaşam tarzı haline geldi bende.lafı fazla uzatmadan ilk tanıtım degerlendirmeme geciyorum.
    (konumuzda kalem merakı olan ve bu işi profesyonel ve amatör olarak yapan tüm arkadaşlarımın yardımlarını bekliyorum ilginiz için şimdiden teşekkürler)
    (dikkat:konumuzda her fiyat aralığından kalem değerlendirmesi yapılacaktır)
    İLK DEĞERLENDİRMEMİZ EKONOMİK BİR KALEM

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

ADI:Pentel PL77(Energize)
    KURŞUN ÇAPI:0.7/0.5
    KÖKEN:Japonya
    FİYAT:4-5 TL civarı
    Boyutlar:Uzunluk 150mm,çapı 11mm.75mm
    RENK:MAVİ(KAVUCUK)-GRİ(GÖVDE), PEMBE-GRİ, GRİ-GRİ
    KULLANIM YORUMLARIM:
    Kalemın adından anlaşılacagı gıbı gercekten enerjık bı kalemle karsımızda pentel.kalemı ılk elıme aldıgımda dıkkatimi
    çeken en önemli yanı kalıbına göre cok hafıf bı kalem olusu oldu.kalem oldukça standart bı yapı uzerıne oturtulmus.bu kalemde aman aman bı ozellık goremedıgımı belıtmelıyım ama bırcok markanın aynı fıyat aralıgındakı kalemlerınden gercekten ustun bı performans gosterıyor.kavucuk tutma yeri oldukca rahat ama kalemın kalın olması bu ozellıgı bıraz golgeleyıcı nıtelıkte
    kalemın arkasında kapgın altında bulunan standart boyutlardakı silgi kaleme cok artı bı yon katmasada kısa surelıgıne kullanıslı.
    ARTILAR VE EKSILER
    1.Kalemın görünüşüne göre hafif olaması elin yorulmasını en aza ındırgemeye çalısan kavucuk tutma yeri kalemımız için artı puan
    2.kalemın ıçine girebilen uç kısmı kalemın cebımızde delık acmamasını saglıyor artı puan
    3.kalemın basit görünüsü ve tamamen plastik aksamı kalemı hafifletsede kalite açısından eksi puan olarak dönüyor kalemimize
    4.kalemımızın daha ıyı olması ıcın ılk dusundugun sey keske daha ınce bı kalem olsaydı gercekten sınıfının en ıyıleri ıcıne gırebilirdi oldu

Umarım begenmıssınızdır arkadaslar ılerleyem gunlerde yenı bır kalem degerlendırmesıyle karsınızda olacagım
    ------------------------------------------------------------------------------
    [size=3]Adres kataloğunu indirmek için tıklayın

------------------------------------------------------------------------------

[size=3]edit:imza kodları
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

[center][image]https://store.donanimhaber.com/dd/42/6d/dd426dba2a32780952e22365b7cf6a7d.png[/image][center] 
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_39268249/mpage_1/f_/key_//tm.htm#39268249][size=1][color=#FF3300]KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)[/color][/size]
    [/link][center]

[center][image]http://shareimage.mbforce.com/UploadedFiles/__public/4382vetyk0.png[/image][center] 
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_39268249/mpage_1/f_/key_//tm.htm#39268249][size=1][color=#FF3300]KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)[/color][/size]
    [/link][center]

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İMZA AYNIDIR İKİ KOD ARASINDAKİ TEK FARK RESİM UPLOAD SİTESİNİN FARKLI OLMASIDIR.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KALEMLER HAKKINDA HER ŞEY KONU KURALLARI

1-) Konu anonimdir.
    2-) Konuda kalemler hakkında her türlü paylaşım yapılabilir.

Genelde sınavlar için faber castel veya fatih'in 50 kuruşluk kurşun kalemi,dersler içinse yine faber castek 1425 Turkey yazan kalem.Ben basitim nedir o gribdir,tombul üçgen....

• quote:

Orijinalden alıntı: Rise Against

quote:

Yazarım hocam. Zaten yolladılar mail filan geldi. Kaybolma ihtimali olmasın diye takipli postayı seçtim zaten nerde olduğunu görebiliyorum.

Aslında kutu boyu iyiyse takipliyede gerek yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rise Against

quote:

Yazarım hocam. Zaten yolladılar mail filan geldi. Kaybolma ihtimali olmasın diye takipli postayı seçtim zaten nerde olduğunu görebiliyorum.

Aslında kutu boyu iyiyse takipliyede gerek yok.

Tesekkur ederim hocam gelirse haber verirseniz ben de almayi dusunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Pilot S5 ile S10 arasında kararsız kaldım.hangisini tavsiye edersiniz.
  • Selam arkadaşlar,

Hediye bir kalem alacağız. Bütçe max 700 TL.
    Biraz araştırdım, cross, scrikss, sheaffer, parker filan var bu fiyatlarda.

Önerilerinizi bekliyorum.
    Teşekkürler.
  • meceng M kullanıcısına yanıt
    Dolma kalem mi?
  • HolyDemiJohn kullanıcısına yanıt
    Açıkçası hangisi daha iyi olur ondan da emin değilim.
    Dolma kalem, tükenmez kalme ve roller kalem tiplerinden hangisi daha iyidir bilmiyorum. Kalem konusuna pek hakim değilim.
    O yüzden ne desem yalan olur.
    Sizin tavsiyeniz nedir?
  • meceng M kullanıcısına yanıt
    Burda önemli olan kişisel tercih. Çünkü hangi kalem tipi olursa olsun hepsi sonuçta yazıyor. Biri diğerinden iyi veya kötü demek yanlış olur. Hediyeyi alacağınız kişi hangisini tercih eder bence mesele bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S A M C R O

Rotring 500 0,7 hakkında ne söyleyebilirsiniz?

Hocam bende aldım yeni geldi. Güzel kalem tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kar45

quote:

Rotring 500 0,7 hakkında ne söyleyebilirsiniz?

Hocam bende aldım yeni geldi. Güzel kalem tavsiye ederim

Ben yazı amaçlı kullanacağım da test etme imkanınız olduysa nasıl? eli fazla yoruyor mu?
  • quote:

Ben yazı amaçlı kullanacağım da test etme imkanınız olduysa nasıl? eli fazla yoruyor mu?

Amacınız sadece yazıysa pentel smash ı tercih etmenizi tavsiye ederim bende 600 var çizim için ideal ama yazı için ağır ve metal olduğundan birazcık zahmetli ve uzun süre yazımda ağrı yapabiliyor
  • Newell Rubbermaid kadar mükemmel bir firma görmedim.
    800'üme boya bulaştırdım, uç kısmını da ısıtıp renginin değişmesine sebep oldum. Bunları oturdum açık açık yazdım kağıda, yardımcı olmalarını ve parça değişimi için bir ücret talebi olacaksa bunu maille bana iletmelerini rica ettiğimi belirttim, kalemle beraber yolladım. Bir haftadır mail bekliyordum. Bugün başka bir kargomu almaya gittiğimde bir de adıma zarf olduğunu söylediler aldım baktım sıfır kalem göndermişler. Muhteşem bir sürpriz oldu benim için, ürününün arkasında böylesine duran bir firma görmemiştim, kendilerine buradan da teşekkürlerimi sunuyorum.
  • Vuh kullanıcısına yanıt
    Söylemiştim. Ben de arasınlar, ne kadara tutar uç değişimi söylesinler diye beklerken ertesi gün kalem geldi. Yine sizi çok bekletmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meceng

Selam arkadaşlar,

Hediye bir kalem alacağız. Bütçe max 700 TL.
    Biraz araştırdım, cross, scrikss, sheaffer, parker filan var bu fiyatlarda.

Önerilerinizi bekliyorum.
    Teşekkürler.

bu saydığın firmaların hepsini salla gitsin bir tarafa. dolma kalem roller tükenmez hangisi olursa olsun ilk tercihin pelikan olsun. çok kalitelidir. forumun kalem konusunda ileri gelenlerinden biri olarak söylüyorum o parayı vereceksen pelikandan şaşma.
    pelikan m200 ve m205 serisi kalemleri çok güzeldir bende iki tane var çok memnunum. linkten bakabilirsin.
    http://www.kalemmarket.com/PELIKAN-,LA_107-2.html#labels=209-2

• 
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.