Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (796. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.099
Cevap
598
Favori
1.920.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Qanzen

pentel smash
    pentel graph 1000
    bence bu ikisi

Hocam öncelikle teşekkür ederim.Biraz önce kitapsana gittim ve smash için ₺53 dediler.Graph 1000 değil de Graphgear 1000 53 lira.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smash icin fiyat biraz fazla demisler ama 60 isteyenlerde var.
    graphgear 1000 metal olan yani onermem pek kullanisli degil bence. o paraya metal olarak daha kaliteli ve daha ucuz kalemler var. pentellerde tek sekil ve kullanim olarak hosuma gitmeyen kalem desem yeridir. onu alacagina platinum pro use 1 al emin ol felaket guzel kalemdir yada smash a parayi verecen

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

Arkadaşlar Rotring 800+ arıyorum elden nerden bulabilirim biliyor musunuz internetten hiç ama hiç almak istemiyorum

Türkiyede bulmanız hem zor hem de pahalı olur hocam. Elime sağlam ulaşmaz diye düşünüyorsanız bi kaç satıcı önerebilirim. Onun dışında Ankarada büyük kırtasiyeleri gezerim arada hiç görmedim buralarda

• Asilkirtasiyeden aldigim rapid pro elime gecmisti pzt gunu soylemeyi unuttum..

• quote:

Orijinalden alıntı: Gustavo Fring

quote:

Arkadaşlar Rotring 800+ arıyorum elden nerden bulabilirim biliyor musunuz internetten hiç ama hiç almak istemiyorum

Türkiyede bulmanız hem zor hem de pahalı olur hocam. Elime sağlam ulaşmaz diye düşünüyorsanız bi kaç satıcı önerebilirim. Onun dışında Ankarada büyük kırtasiyeleri gezerim arada hiç görmedim buralarda

Paradan sıkıntım yok müdür zaten standart 800 var şu an bende onu bi şekilde elden çıkarıp + almayı düşünüyorum D&R larda şu an mevcut olarak gözüküyor ama hangi şubelerde onu bilmiyorum o yüzden diğer kırtasiyelere de bakayım dedim Kabalcı falan ama bildiğiniz güvenilir siteler varsa yazabilirsiniz.

• Şuanda son nesil rotring tikky kullanıyorum tavsiyede ederim zırt pırt yere düşürmediğiniz sürece ve nazik kullandığınız sürece gerçekten bayağı gidiyor oldukça konforlu ve eli terletmiyor bir tane arkadaşımda şuan 1 yıllık var

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PayneKillers -- 20 Eylül 2014; 17:14:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakruf1221

Valla adama tiky 3in1 sordum adam 1 kutu çıkardı arti tezgahta da vardı bayaa

Bir siyah bir kırmızı aldım 0.5 olarak sadece ikisini bulabildim.
    Çok sağol hocam tekrar.

• h4rml3ss kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun buna da şükür

• https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1488517/9ebac937-9bb0-4e2a-9e78-088910c2dff9.jpg
    Cross Century Parlak Krom Versatil Kalem 3503
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1488517/aa993ec9-db75-4561-a5fd-278ccde4ed6b.jpg[simage]
    Lamy Spirit Versatil Kalem 161

sizce hangisini almalıyım? yada 105 lirayı aşmıcak tavsiyeniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: istunisi39

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1488517/9ebac937-9bb0-4e2a-9e78-088910c2dff9.jpg
    Cross Century Parlak Krom Versatil Kalem 3503
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1488517/aa993ec9-db75-4561-a5fd-278ccde4ed6b.jpg[simage]
    Lamy Spirit Versatil Kalem 161

sizce hangisini almalıyım? yada 105 lirayı aşmıcak tavsiyeniz?

Ikisini de denedim. Lamy cok guzel bir kalem, firma destegide on numara. Alman üretimi hem. Ama bu kalemi çok ince uzun vadede tutulmaz.

Cross ise daha iyidir bence, cevirmeli sistemle uc cikiyor, garantisi ise muhtesem. Tek sikinti sifir almaman, yeni modeller cin uretimi. Eski amerikan yada irlanda uretimi bulursan al derim.

Benimde bir made in ireland takintim vardi sorma, ucuza krom modelini bulsam kacirmam..

• istunisi39 İ kullanıcısına yanıt
    ikisine kullanmadim ama bende de bir cross olayi var eski uretimlerden bulursan al bencede yoksa lamy al daha iyi

• teşekkurler internetten alıcam nerde ugreldigini bilemem cross 86-105 lira arasında degısıyor.siteden siteye.ama 75liraya amerikadan getirmiş biri satıyor sizce o amerikan uretimmidir?
  • istunisi39 İ kullanıcısına yanıt
    oyle olmasi muhtemel. cin falan cok takma bence al gitsin

• arkadaşlar merhaba
    benim gibi versatil kalem düşkün arkadaşlar bulmak güzel

arkadaşlar ben 2 yıldır tk fine vario lux kullanıyorum yaklaşık 3 ay önce rotring 500 aldım 10 gün öncesinde ise rotring 800 aldım koleksiyon yapmak istiyorum
    sizce şimdi ne almalıyım bu arada demir kalemler öncelikli tercihim

• platinum pro use 1
    platinum pro use 2
    steadler serisinden kalemler
    pentel graph serisi
    pentel smash
    rotring rapid pro
    uni shift
    pilot s10
    metal olmayanlardan ise
    pentelin kalemleri
    pilot s20
    eski tombow lx kalemler
    rotring tikky 2 ler
    aklima gelenler bunlar ve buldugun baska kalemler

• bide caean dache metal var önerirmisin o kalemi hiç kullandın mı ? bide rotring 600 alıp seriyi tamamlamaya değer mi ?

• caran dache kullanmadim ilk firsatta almayi dusunuyorum ama 0.7 olmasi sinirimi bozuyor rotring 600 almaya deger mi bence deger 500 e gore tamami metal o yuzden alman seriyi tamamlaman guzel olur. bende sadece 300 var parasizligin gozu kor olsun alamiyorum cogu kalemi. o yuzden uygun fiyattan uretilmeyen rotring tombow serisini tamamlama pesindeyim bir kac sayfa oncesinde koleksiyonumum tum resimleri mevcut incele belki kalem almanda yardimi olur

• çok saol kardesim yardımcı olduğun için
    sanırım rotring 600 alıcam ardından da not tutmaya elverişli bi kalem katmayı düşünüyorum koleksiyona caran dache metal veya kuru toga roulette gibi bişi
  • Merhaba arkadaşlar,
    Ankara da PİLOT PARALLEL PEN KALİGRAFİ KALEMİ'ni nereden bulabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gustavo Fring

quote:

Kayseri de yeni açılan ardıç kitap evinde gördüm 175 TL ama % 10 da indirim yaparım dedi fiyatı bence iyi kalemi inceledim fiyatı iyi gibi geldi bana daha ucuz varsa bilgi verirse sevinirim

• 
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.