Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (772. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.085
Cevap
598
Favori
1.919.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

Orijinalden alıntı: lTUBORGl

quote:

ilk kez girdim konuya hep gözüme çarpardı. olm 258 sayfa ne konuştunuz ya kalem altı üstü kalem olm naptınız siz :DDDDDDDDDDddddddddddddd

bugün bende ilk defa girdim ve bende aynı tepkiyi verdim :D kaç zamandır sürekli gözüme çarpıyordu bu konu
    birde yatak konusu var oda 200 sayfalıktı :D dedim gardaş ne yatakmış, git bi mağzaya al yat :D eskiden yatakmı varmış yer döşşeği görmüş insanlar çoğu şimdide yatak beğenmiyorlar :D

Abi hala şaşkınım yani başlıkta kalem yazıyo da başka birşey sanıyordum olamaz yani böyle imkan vermiyordum. Adamlar 300 sayfa kalem konuşmuş her sene gidip faberin tombik kalemini alıyorum ben

bende incesini alıyorum Grip mi ne var ya ondan :D 1 sene iyi kötü götürüyor beni :D
    ama şimdi Rotring 500 0.7 arıyorum bulursam almayı düşünüyorum :D

300 sayfa şaşırtıcı gerçekten
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ilk kez girdim konuya hep gözüme çarpardı. olm 258 sayfa ne konuştunuz ya kalem altı üstü kalem olm naptınız siz :DDDDDDDDDDddddddddddddd

bugün bende ilk defa girdim ve bende aynı tepkiyi verdim :D kaç zamandır sürekli gözüme çarpıyordu bu konu
    birde yatak konusu var oda 200 sayfalıktı :D dedim gardaş ne yatakmış, git bi mağzaya al yat :D eskiden yatakmı varmış yer döşşeği görmüş insanlar çoğu şimdide yatak beğenmiyorlar :D

Abi hala şaşkınım yani başlıkta kalem yazıyo da başka birşey sanıyordum olamaz yani böyle imkan vermiyordum. Adamlar 300 sayfa kalem konuşmuş her sene gidip faberin tombik kalemini alıyorum ben

bende incesini alıyorum Grip mi ne var ya ondan :D 1 sene iyi kötü götürüyor beni :D

Korkuyorum da şimdi knk telefon pc fanları gibi kalem fanları var mıdır acaba dalga geçtik adamların konusunda laf etmesinler şimdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Korkuyorum da şimdi knk telefon pc fanları gibi kalem fanları var mıdır acaba dalga geçtik adamların konusunda laf etmesinler şimdi

yok ben dalga geçmiyorum kalemleri bende severim bi ara sürekli alıyordum ama 300 sayfa şaşırttı beni :D

ekran kartı sevenler sohbet konusu var ya görünce kusasım geldi bilmem kaç sayfadan oluşuyor :D
  • quote:

quote:

quote:

Rotring kullansan bırakamazsın bir daha böyle bir şey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endloslove

Bence gayet güzel yazıyor sivri yazma olayı biraz uca da bağlı hb veya b uç denemeni öneririm

Türkiye'de satan yer yok sanırım. Ebay'de 16-17 tl ye geliyor kargo ücretiyle birlikte. Nasıl fiyat hocam iyi mi ?

• lTUBORGl kullanıcısına yanıt
    WISDOM kullanıcısına yanıt
    kalem fanlari var tabiki onceki sayfalari cok eski olmayanlari incelerseniz benim kalem tanitimlarim koleksiyonumun fotograflari var. kizmazlar merak etmeyon neden kizalim herkesin ilgi alani hobisi farkli olabiliyor, tabi garip gelmesi normal ilgi alaniyla alakali bir durum ben kalemleri cok sevdigimden ender bulunmayan koleksiyon olabilecek kalemleri aliyorum seviyorum cunku 100 den uclu fazla kalemim var , 2 dolma kalem aldim onlarada sartim ogretmen olma durumumdan dolayi bu konu sayesinde cok ender kalemler buldum konunum tamamini okumasi zor gelebilir ama kalem tutkunuz varsa cok guzel kalemler gorebilirsiniz bu da daha kaliteli kalemler kullanmanizi saglar yazimi farketmezki diceksiniz hepsi kalem. degil iste cok farkediyor sasilacak derecede bi inceleyin konuyu hosunuza gidecek elbet bir kac kalem cikar bir bakmissiniz biz gibi olmussunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qanzen -- 6 Ağustos 2014; 23:27:02 >
  • Qanzen kullanıcısına yanıt
    Hocam valla konuya girene kadar böyle bir hobisi, uğraşısı olacağını düşünmüyordum. Ama saygı duyarım tabi. Cevap için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 6 Ağustos 2014; 23:33:25 >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    rica ederim kalem lazim olursa oneride bulunurum bosa paran gitmesin guzel guzel yazarsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Qanzen

rica ederim kalem lazim olursa oneride bulunurum bosa paran gitmesin guzel guzel yazarsin

Bende de bu kalemler var bunlardan iyi olarak ne önerirsiniz ?
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

• oentel ve rotring fena degil guzel kalemler. ama surekli yazi yazacaksan her zaman onerdigim kalem pentel smash olacaktir yada pentel graph 1000 alabilirsin plastik olan siyah olan kalem metalle karistirma.
    bunlardan daha luks istersen pilot s20 almani oneririm disi tahtadan olan bir kalem yazimi mukemmel kalem super ama pahali biraz.
    ucuz olarak oneri istersen benim en cok kullandiklarimdan
    penac np5 yada johann faber 615 miydi neydi penacin birebir aynisi ama mekanizmasi daha iyi
    yada pentel p205 serisinden olabilir oda bunlarla ayni sekilde cok rahat kalemlerdir, pilot s3 seriside ucuz ama guzel bir kalemdir , bulabilirsen zor ama olduda buldun tombow lx var cok guzeldir. bunun disinda metal ama kullanimi rahat kalem ariyorsan platibum pro use 1 al cok guzel kalemdir. aklima gelenler bunlar

Çok teşekkür ederim pentel smash'ı hiç görmedim ucuz olarak nereden temin edebilirim ? Rotringi ilk aldığımda herkes görmüş ve almıştı fakat daha da iyileri varmış

Forumda Pencilman isimli arkadaşımız satıyormuş

• paulwalkertr kullanıcısına yanıt
    evet ondan temin edebilirsin kalemi aldiginda icinden gelerek tesekkur edersin o kadar guzel kalem bence. al kullan pisman olmazsin

• Merhaba arkadaşlar bayaadır yoktum. var mı piyasada yenilik, yeni ürün falan?
    yoksa hala smash rotring graph 1000 muhabbeti mi var :D
  • Pentel Smash demişken, bundan 2-3 yıl önce Pencilman, o zamanki Scanman'dan Smash almıştım. Geçenlerde otobüste düşürdüm, kayboldu gitti. Sadece finallerde kullandığım kalem saçma sapan kayboldu gitti..

Öncelikle benimde kalem tutkum var ancak bunu hobiye veya koleksiyona çevirmedim, ama severim hoş yazan kalemleri

yazarken kâğıtta haşır huşur ses çıkaran kalemlerden nefret ederim. Şöyle kalem kağıda değdim mi yağ gibi akıp gidecek :) varmı bu tarzda tavsiye edeceğiniz bi kalem, rotring 500 düşünüyorum sizde test çözmeye  uygunmu bu kalem, sonuçta çizim kalemi
    Birde rotring kullanmadım etrafımda kullananda yok o yüzden haşır huşur ses çıkarmaz dimi kâğıtta
    Teşekkürler :)

ilk olarak rotring kalite olarak tartisilacak bir kalem degil cok guzel modelleri var ki 500 bunlardan biri ama tutma yeri metal oldugundan test cozmen zor olur elini rahatsiz eder ve dikkatini dagitir. onun yerine ust mesajda dedigim kalemleri dusunmem daha mantikli dmash en ideali geriside senin tercihinle alakali. kagitta hasir husur sese gelince o kalemden degil kullandigin uctan kaynaklanir tabi kalemim saglamligida etkiler biraz. sana tavsiyem tombow yada magnum uclarini kullanman 2b olanlarini cok guzel yazimlari var ben memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Qanzen

ilk olarak rotring kalite olarak tartisilacak bir kalem degil cok guzel modelleri var ki 500 bunlardan biri ama tutma yeri metal oldugundan test cozmen zor olur elini rahatsiz eder ve dikkatini dagitir. onun yerine ust mesajda dedigim kalemleri dusunmem daha mantikli dmash en ideali geriside senin tercihinle alakali. kagitta hasir husur sese gelince o kalemden degil kullandigin uctan kaynaklanir tabi kalemim saglamligida etkiler biraz. sana tavsiyem tombow yada magnum uclarini kullanman 2b olanlarini cok guzel yazimlari var ben memnunum.

Aynı ucu başka bir kaleme takıyorum yağ gibi kayıyor hocam uçtan olamaz, faberin ucunu kullanıyorum birde

O kalemlerede pcden bakıcam ama rotringi çok istiyorum napcaz hocam ?

cok istiyorsan al sen kullancaksin ama uzun sureli elini yorarsa sunu yapabilirsin tutma yeri plastik olan basit bir kalemden lastigi sokup rotrunge takarsin yazarsin tek cozum bu olur baskada elden birsey gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: phoenixim

Merhaba arkadaşlar bayaadır yoktum. var mı piyasada yenilik, yeni ürün falan?
    yoksa hala smash rotring graph 1000 muhabbeti mi var :D

Yeni kalemler var tabii ama mekanik kalemlerde pek yenilik olmuyor.Dolma kalem öylemi ama her ay çok sayıda yeni model çıkıyor
  • 
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.