Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (718. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
29.098
Cevap
598
Favori
1.920.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 716717718719720
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Halloween97

O zaman yarın bu kalemi aldığım yere gideceğim ancak rapid yoksa nasıl bir yol izlemeliyim
    1-iade et tikky devam
    2-değiştir Faber Castel 2011 ya da grip plus şişman olanlar
    3-rapid 300 candır

Rotring 300 bende var cok sevdigim bi kalem ama senin isini gormez sanmam uc konusunda.
    onun yerine rotring rapid al en temizi hem saglam hemde isini gorur olmadi ozan hocamin dedigi gibi pennac modelleride cok saglam kardesim bana hediye etti koleksiyonumda var ve cok kullanisli. Benden yorumlar bu kadar faberler grip 1347 tek onerecegim kalem cok sevmem faberleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Peki ikinizede teşekkür ederim okul çıkışı gidip sorucam iade alırlarsa rapid ararım almazlarsa Faber ile değiştiririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Halloween97

Peki ikinizede teşekkür ederim okul çıkışı gidip sorucam iade alırlarsa rapid ararım almazlarsa Faber ile değiştiririm.

• Halloween97 H kullanıcısına yanıt
  • ozan2017 kullanıcısına yanıt
    hocam kalem güzelmiş valla.ama googledan aratınca PEN olarak da bir versiyonunun olduğunu gördüm.

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)
  • ALBAY kullanıcısına yanıt
    Eski bir kalem olduğu için internette bile çok az bilgi var, satan adam bile o kadar eski ki fiyatını bile hatırlamıyorum demişti.
  • Amazon'dan Pentel Smash aldım. Satıcı takip numarası vereceğim dedi ama vermedi. Mesaj attım ürün sevk edildi ama iptal etmek için istek gönderin falan dedi. Bir de bu resmi yollamış. Ne demek istiyor burda? Nasıl iptal edeceğim siparişi?

• Dün kalemleri bir sayayım dedim 100 ü geçmiş eksik tombow lar dışında alıma ara verilmiştir.
    Kamuoyuna saygıyla arz olunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan2017 -- 21 Nisan 2014; 16:25:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

hocam kalem güzelmiş valla.ama googledan aratınca PEN olarak da bir versiyonunun olduğunu gördüm.

Fiber dolmakalem diye geçiyor, bildiğin dolmakalem ama ucu metal değil fiber malzemeden. Mürekkep bitince uçla birlikte değişiyor. Bende var, severek kullanıyorum ama yedek uçlar bitince ne olacak meçhul.

• Vayyy maasallah hocam ankara gezim bu bitsin insallah 15 tana kalemle donmus olacam toplamda 40 tane falan olur benimde

• eveett arkadaşlar geçenlerde bulduğum kalemin tanıtımını yapmak istiyorum

kalemimizin adı CHENGWEN S0-29 daha önce ne gördüm ne duydum fakat 2010 senesine kadar gidiyor sanırım geçmişi en son o tarihte bir yazıda adını gördüm yavrucağın
    kalemin genel yapısına bakalım önce duruşu ve dengesi güzel hoşuma gitti ucuz olmasına göre

uç kısmına gelelim ucu gizlenebiliyor sevdiğim güzel bir yönü de bu ucunun hasar görmemesi için süper grip kısmı çok güzel alüminyum sanırım baya ağır ve elden kaymıyor tutuşu iyi ama uzun yazı sonrası eli ağrıtabiliyor o yönden güzel değil genel olaraksa çok iyi

silgisi pek kullanılabilecek türden değil çok ufak bence hiç ellemeye bile değmez temiz kasın daha iyi

genel olarak kaleme bakarsak çizim yapanlar ve ya metal tutma yeri sevenler için güzel bir kalem 3 tl ye aldığımı düşünürsek çoğu kaleme bin basar hafif ve dengeli bir kalem üstelik değer göstergesi de var ve smash gibi ucu biraz gevşetip ayarlanabiliyor ,mekanizmasında çok kötü gelmedi bana tek bana uymayan yanı ucu smash benzeri profesyonel abilerine göre azıcık daha fazla çıkartıyor ama iyi

gelen olarak bulabilirseniz alın fiyatına göre çok güzel kalem özellikle çizim yapanlar için ucuz ama güzel bir nimet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qanzen -- 21 Nisan 2014; 22:56:21 >

• inceleme için teşekkürler
  • Arkadaşlar KOCAELİ'nde Rodring Rapid Pro, Grapgear 1000 for Pro gibi profesyonel çizim kalemleri bulabileceğim orjinal satan güvenilir bir yer var mı? Kocaelindeki arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackhawkredflag

Arkadaşım , ben bugün nt mağazasında gördüm fiyatı da 6.5 tl civarındaydı .

Tesekkur ederim zaten elime gecmisti, yine de sagolun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Qanzen kullanıcısına yanıt
    güzel inceleme bende gaza gelip pg5 i inceleyim dedim fot. mak. şarjı bitmiş. Kısmet artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan2017

güzel inceleme bende gaza gelip pg5 i inceleyim dedim fot. mak. şarjı bitmiş. Kısmet artık.

sınavlar bitince incelemeyi yapim dedim
    hahaha süpersin sen ya yarına yaparsın artık
  • Beyaz yazan kalem arıyorum..siyah kağıda yazılacak...fakat kağıdın cinsi biraz değişik emiyor gibi solgun kalıyor...kalem tavsiyeniz varmı

• bende de pilot automac çakması chengwen markalı bir kalem vardı,2009da 2,5 liraya komple metal kalem sağlam olur diye almıştım,grip kısmı smash gibi uzun metal ve kalem komple metal sağlam ama gövde grip kısmına plastik alt gövdeyle vidalandığından sağlam olmadığı anlaşıldı, mekanizma pirinç güzel ama uç iğnesi çok oynak ucu çok veriyor ve çok uç kırıyor, grip kısmıda çok kaygan ve rahatsız edici tırtıklı, netten bu kalmei arattım kendi siteleri var ve tüm modelleri orada bulunabiliyor,çinin en büyük versatil kalem üreticisiymiş sanırım aklınıza gelen tüm popüler kalemlerin çakmasını üretiyor,kaliteli görünen modelleri vardı ama bendekinden hiç memnun kalmadım açıkçası bugünkü bilgim olsa öğrenciliğimde böyle kalemlere para atmak yerine ortaokulda 1 tane pentel p200 alırdım beni fakülteden mezun ederdi,

http://xinya-stationery.com/htm/Product_en/

@Qanzen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sifujack

bende de pilot automac çakması chengwen markalı bir kalem vardı,2009da 2,5 liraya komple metal kalem sağlam olur diye almıştım,grip kısmı smash gibi uzun metal ve kalem komple metal sağlam ama gövde grip kısmına plastik alt gövdeyle vidalandığından sağlam olmadığı anlaşıldı, mekanizma pirinç güzel ama uç iğnesi çok oynak ucu çok veriyor ve çok uç kırıyor, grip kısmıda çok kaygan ve rahatsız edici tırtıklı, netten bu kalmei arattım kendi siteleri var ve tüm modelleri orada bulunabiliyor,çinin en büyük versatil kalem üreticisiymiş sanırım aklınıza gelen tüm popüler kalemlerin çakmasını üretiyor,kaliteli görünen modelleri vardı ama bendekinden hiç memnun kalmadım açıkçası bugünkü bilgim olsa öğrenciliğimde böyle kalemlere para atmak yerine ortaokulda 1 tane pentel p200 alırdım beni fakülteden mezun ederdi,

http://xinya-stationery.com/htm/Product_en/

@Qanzen

oha adamlar hepsinden üretmişler pilotun s3 modelinin aynısını yapmışlar

• 
Sayfa: önceki 716717718719720
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.