Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (715. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.099
Cevap
598
Favori
1.920.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir kırtasiyeye girdim geçenlerde,
    - eski versatillerden ne var dedim
    - eski derken dedi
    - eski renkli tombow lardan filan dedim
    - Napacan dedi
    -öyle renklerini topluyorum dedim
    - adam bana ne maksatla topluyon dedi ya laaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan2017

Bir kırtasiyeye girdim geçenlerde,
    - eski versatillerden ne var dedim
    - eski derken dedi
    - eski renkli tombow lardan filan dedim
    - Napacan dedi
    -öyle renklerini topluyorum dedim
    - adam bana ne maksatla topluyon dedi ya laaaaa

Oyle kirtasiyecilere ozlu sozlerim mevcut ama su an burda demim ban yerim hahahaahha millet enteresan kalem satmaktan beyinleri curumus aksiyon olsun diye bizimle ugrasiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rapid pro aldım ama uç olarak ne kullanayım,önerisi olan var mı
  • Endloslove hocam sayesinde siyah rotring visupencil ıma kavuştum 3 rengide topladım,
    yakında eski tombow larla ilgili bir çalışmam var bir kaç eksik rengim kaldı tamamlayınca tam renk kolleksiyonun resimlerini koyarım.
    Endloslove hocama tekrar teşekkürler.

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan2017 -- 16 Nisan 2014; 23:46:49 >
  • quote:

http://www.amazon.com/gp/product/B0013NFZU8/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A29TQJQ0UEXFK5

daha ucuz ve kargo beleş, önerdiklerimi beğenmediniz galiba

burdada pilot s10 var,

http://www.amazon.com/Pilot-S10-Drafting-Pencil-0-5/dp/B001AX9IOK/ref=aag_m_pw_dp?ie=UTF8&m=A29TQJQ0UEXFK5

yok öyle şey olur mu hocam aksine öğrencilerime zarf attım kalem bakıyorum diye sizin yolladığınız tüm kalemleri gönderdim karanfilde gür ozalit var biliyorsunuzdur onlar bu kalemi al dediler bu kalem orada 57liraymış :) Şuan öğrencilerim bu kaleme tapıyor yani bu kalemi vericem adam öldürün desem o kıvamdalar

Kaliteden çok fiyata bakıyorlar bi kalem daha önerdiler rotring demirmiş 800lü bişi onu yalandan beğenmedim dedim Ortaokul öğrencileri, motivasyon gerekiyor çalışmaları için :)

• 0nime-N0-Kyo kullanıcısına yanıt
    hocam linkini attığım yerden bir kaç kalem aldım15-20 güne japonyadan geliyor, madem öğretmensiniz ve hediye ediyorsunuz paranıza yazık o paraya 2 tane alırsınız.
    Bir de ben 10 yıllık memurum ben bile alamadım rotring 800 ü, ortaokul öğrencilerine biraz büyük kaçar.
  • quote:

hocam linkini attığım yerden bir kaç kalem aldım15-20 güne japonyadan geliyor, madem öğretmensiniz ve hediye ediyorsunuz paranıza yazık o paraya 2 tane alırsınız.
    Bir de ben 10 yıllık memurum ben bile alamadım rotring 800 ü, ortaokul öğrencilerine biraz büyük kaçar.

haziran sonuna kadar gelsinde sorun değil :D Hiç daha önce alışveriş yapmadım yurtdışı ama öğreniriz bakalım.
    Hocam sizinki hobimi yoksa kullanıyormusunuz?
  • KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Bugün bundan aldım 12.50'ye eski parker kalemimi aratmıyor aslında çok hoş bir kalem
    ama sizin gösterdiğiniz pentel600'le 1000'ler benimde çok hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0nime-N0-Kyo

Bugün bundan aldım 12.50'ye eski parker kalemimi aratmıyor aslında çok hoş bir kalem

Ne hocalar var ya bizim hocamiz bize kalem degil sozlu notu olarak sifir hediye ederdi bide ustune ortmenler gununde herkes kalem alirdi hocaya

• quote:

Orijinalden alıntı: trashopolis

Rapid pro aldım ama uç olarak ne kullanayım,önerisi olan var mı

Tombow
    ain stein
    magnum

• Ellerim büyük Pentel Smash sorun yatarmaz değil mi? Yarın sipariş etmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Ellerim büyük Pentel Smash sorun yatarmaz değil mi? Yarın sipariş etmeyi düşünüyorum.

Sanmam zaten smash cok ince bi kalem degil orta buyuklukte sorun olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Qanzen

quote:

Ellerim büyük Pentel Smash sorun yatarmaz değil mi? Yarın sipariş etmeyi düşünüyorum.

0.3 mü 0.5 mi?
  • quote:

quote:

quote:

0.3 mü 0.5 mi?

0.5 en guzeli 0.3 cok ince bude smashta 0.3 varmi bilmiyorum ben 5 kullaniyorum 2 senedir super kalem on nurama

• quote:

quote:

quote:

quote:

0.3 mü 0.5 mi?

0.5 en guzeli 0.3 cok ince bude smashta 0.3 varmi bilmiyorum ben 5 kullaniyorum 2 senedir super kalem on nurama

0.3 ve 0.5 seçenekleri var. O zaman 0.5 alıyorum. Peki uç olarak ne önerirsiniz?

• Orijinalden alıntı: xxSpecter

ain stein alabiliyorsan al olmadı tombow al işini görür
  • quote:

quote:

Ne hocalar var ya bizim hocamiz bize kalem degil sozlu notu olarak sifir hediye ederdi bide ustune ortmenler gununde herkes kalem alirdi hocaya

öyle haybeden vermiyorum bende ya mesela kolej sınavlarında filan %80 %100 burs kazanırsa öğrencim öyle

• quote:

quote:

quote:

öyle haybeden vermiyorum bende ya mesela kolej sınavlarında filan %80 %100 burs kazanırsa öğrencim öyle

iyi teşvik pirimiymiş hocam atamam olursa inşallah bende yaparım çalışsınlar yavrucaklar

• Tam bir kalem delisiyim
    koleksiyon olarak değilde kullanmak için alıyorum
    fotokopi için kırtasiyeye girip kalemler yüzünden dışarı çıkamıyorum
    fakat o kalemleri kullanmak isteyip kullanamıyorum
    şöyle inci gibi sıkılmadan yazsam her türlüsünü almıştım
  • Maksimum 15 liraya uclukalem onerisi yapabilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.