Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.094
Cevap
598
Favori
1.920.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ooooo hadi bakalım yeni konumuz hayırlı olsun.. Güzel olmuş bol resimli, anlatımlı Eline, emeğine sağlık "Mavit" Güzel çalışma olmuş. Bu hafta kısmetse yeni bir Lamy 2000 veya Cross ATX alıyorum. Resimleri eklerim buraya. Hadi bakalım herkese iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT
    KirkLeeHammet
    kardesım sana graph1000 tk fıne varıol onerırım bu ıkısı cızım ıcın uygundur yanı uc kısımları sabıttır bıde hos bı kalem onerım var
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

PASLANMAZ ÇELİK ÜZERİ PARLAK KROM GÖVDE
    LAZER İLE ŞEKİLLENDİRİLMİŞ BAKLAVA DESEN GÖVDE YAPISI

PARLAK KROM/ÇELİK AKSAM VE KLİPS
    PARLAK SİYAH ÜST BÖLÜM
    ÇEVİRMELİ MEKANİZMA
    0.7mm KURŞUN UÇ KALINLIĞI

ÖMÜR BOYU GARANTİ ama 34 tl dusunursenız hos bı kalem deger bence

dostum soyle daha ogrenci tarzi varmi agir bir kalem? f.castelin vardi bir tane ama model aklimda degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Commando_

quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

_Commando_ arkadsım bu kalemler cızım ıcın ıdealdır fakat rotrıng 300u turkıyede bulamazsın onun yerınede rotrıng rapid onerıyorum

fytları:rotrıng tıkky 5 tl. rotrıng rapıd 11-12 tl. pentel graph1000 30 tl. tk fıne varıo 20-23 arası(nt de 18 tlye gormustum)

Pentel daha uygun geliyor. Duyduğuma göre ağır bir kalemmiş tam benlik. Rotring kalemlere gıcık kapıyorum.

şuan pentel elimde ağır bir kalem değildir ama on numara kalemdir tavsiye ediyorum

• Tesekkur ederım kardesım hayırlı olsun yenı kalemlerın gule gule kullan begendıgıne sevındım senınde katkılarını beklerız 'Deniz-KSK'
    kardesım elımden geldıkce bıseyler yapmaya calıstım umarım buradakı butun arkadaslara yardımcı olmusumdur
  • İyi oldu burası bak şimdiden 2 sayfayı devirmiş neredeyse... Ufak bir inceleme-test yazısı göndereceğim.
  • Başlık hayırlı olsun.

ben de kalem manyağıyım ama kurşun kalem değil dolma kalem

bu aralar Lamy Safari serisinin F uçlu modellerine kafayı takmış bulunuyorum.
  • KirkLeeHammet tarıf edersen modelı cıkarabılırım arkadasım ama ogrencı ısı olsun dıyorsan sana govdesı sedır agacı 15 16 tllık bı onerım var normal agırlıkta bı kalem ama cok hos
  • msjım bulunsun.
  • kemomando
    arkadasım standart bı kaleme gore graph1000 agırdır diyebilirz bence tabı daha agırları var ama fıyat aralıgı olarak ogrencı ısı gıbı ve degerlendırme yaparken agırlık ve kalemın gorunus ve rahatlıgı acısındanda bakıyorum olaya sadece agırlık olsa cok kalem var
  • KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

eğer kalem deniyorsa benim favorim bu f/p kralı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nef'i -- 21 Nisan 2010; 23:00:44 >
  • Grip 2011
  • 'Deniz-KSK '
    tesekkur ederım kardesım bencede bu konu cok guzel oldu sımdıden bu kadar ılerledık ılerıde daha profesyonel yaparız ıns. yazılarını yorumlarını beklıyorum kardesım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Your Life İs Mine

eğer kalem deniyorsa benim favorim bu f/p kralı

Bak normalde Faber Castell sevmem ama bunun ucu metal olduğu için uzun bir süre götürür kullanıcısını. Bende de 2 tane var bundan .5 ve .7 dayanıklı bir model ve rahat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can-KSK -- 21 Nisan 2010; 23:05:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

quote:

Orijinalden alıntı: SSH

quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

Cross varken bunlar ne ya

Bu 18 ayar altın olanı

Bu da krom olanı.

Cross Century Classic'lerin hem altın olanını hem de krom olanını uzun süre kullandım. Altın olanı yaklaşık 20 yıllık ve üretim kalitesinin yenisine göre çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Parker Jotter'ı da denemeni tavsiye ederim, çok rahat bir kalem.

Bu tür kalemler uzun süre yazmak için rahat gelmiyor bana, ne olursa olsun
    Onun yerine Faber'in kalemlerini tercih ederim

Ama iş hayatında, faberle bir yazı yazmak yerine bu tür "prestij" kalemleriyle yazmak çok daha güzel ve uygun oluyor.

bende cross var parmaklarım 1 saate kalmaz terliyor uzun süreli kullanım için çok kötü oluyor . Neyse ki 1 saat bile işim olmuyor kalemle sadece yazı altını çiziyorum

• tuintu
    tesekkurler kardesım lamy safarı dolma kalemlerı gercekten cok guzeldır durusuyla tasarımıyla kalıtesıyle ve dıger ozellıklerıyle cok hos bır kalemdır sende bu konuda paylasım yapabılırsın konumuz genel olarak kalemler kardesım paylasımlarını beklıyoruz
  • 'Your Life İs Mine' bak arkadasım 'Deniz-KSK' nınde soyledıklerı gercekten dogru faber castelın o modelını uzun kullanmak ıstersen sana bı onerım var 75mm lık uc yerine 50mm lık uc kullan ortadan catlama oranını azaltıyor
  • alsamda tufalarlar zaten. gerek yok.
  • KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Beyaz olanı mükemmel duruyor bu kalemin. Almayı düşünüyorum yakında kenarda bulunsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *UmutSS -- 21 Nisan 2010; 23:16:56 >

Rotring Rapid
  • umuts55
    kapagına dıkkat etmenı onerıyorum kardesım cunku cabuk kaybolabılıyor sımdıden hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.