- x
KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)
15926 Cevap811752 Görüntüleme345 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     8 [10] 12 13 14 15 16 17      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1764 Mesaj
30 Mayıs 2010; 3:16:39 

Faber-Castell GRIP 1345/1347 MEKANİK KURŞUNKALEM siyah - 2 Farklı Yazı Seçeneği

Bir sorum da bu kalemle ilgili. İki farklı yazı seçeneği ne anlama geliyor? Ve bu kalem için bir yorum yapabilir misin MAVİT? (İki farklı yazı seçeneği derken, 0.5 ve 0.7 'den hangisini istersek onu seçebileceğimizi mi kastetmiş acaba?

Kauçuğu açısından hoşuma gitti ve nasıl bir kalemdir acaba? Ucu dışarı çok verme sorunu olmasın da mesela?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

79 Mesaj
30 Mayıs 2010; 11:35:49 

MAVİT kredi kartıyla yaptım alışverişi heralde bundan önceki internetten alışveriş tecrübelerimden sonra bu bana daha geç geldi neyse birazda sabırsızlık var tabi bünyede =D

79 Mesaj
30 Mayıs 2010; 11:40:37 

quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

sanalortamorg
kardesım genel olarak mekanızmalarında bı fark yok soyle dusunebılırsın tıkky2 vardır bıde rotrıng t ler vardır bırı renklıdır tıkkydır bırı klasık kahverengıdır T dir.
pentel smashta öyle q1005 ın farklı renklerı vardır q1000 klasıktır q1005 e gore genel anlamda soylenecek pek bı fark goremıyorum ben bu kalemlerde . pentel graph 1000 ve pentel graphgear 1000 gelecek olursak kardesım kalemlerın tıpını begenmemen normaldır cunku bı sure sonra bıkmaya baslarsın.ama bu ıkı kalemın tasarımları farklı olsada amac acısından bırzda olsa farklılıkları var graph tam olarak cızıme yonelmıs bır kalem ama graphgear oyle degıl hem yazım hemde cızım ıcın ıdeal bı kalem bence graphgear 1000 bı ogrencı ıcın daha ıdeal bı kalemdır kardesım kalemınden sıkıldıysan ufak eklemeler yapabılırsın kalemıne tutacak lastıgı gıbı yada bellı bı sure farklı bı kalem kullanmalısın o zaman kalemının modelı tekrar hosuna gıtmeye baslayacaktır

graphgear 1000 benimde hoşuma gitmedi aslında yazmak için daha kullanışlı gibi dursada şekli hiç cezbedici gelmedi kalem dediğinde biraz göze hitap edicek özellikle fazla zaman geçiriyorsan

3288 Mesaj
30 Mayıs 2010; 13:28:40 

HakikiVisco
evet kardesım bunu kalemlerın uc borusu ve ucu veren ondekı mekanızması ıle ılıskılendırebılırsın.neyse artık kardesım bıdaha sıparıs verırsen istersin artık
evet kardesım ıkı farklı secenek derken 0.5 0.7 yı kasttedıyor olmalı kardesım bence faberın cıkardıgın en kılasık en degısmez modellerınden bırı uzun kullanımlarda elde agrı yapabılıyor yada nasırlasmaya neden olabılıyor kısıye gore kardesım pek tavsıye etmıyorum ben aslında yıllar once bu modeller almanyada uretılırdı mekanızmaları cok kalıtelıydı ama sımdılerde japonyada uretılıyor ve mekanızma kalıtesı oldukca dustu bence fark yaratan bı kalem ıstıyorsanda alma derım cunku beledıye tarafından dagıtılmıs gıbı herkeste olması senı rahatsız edebılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAVİT -- 31 Mayıs 2010; 13:34:40 >

3288 Mesaj
30 Mayıs 2010; 13:36:50 

alper201
sabırsızlık olunca ınsana 1 hafta 1 ay gıbı gelır baska seylere odaklan kardesım sıparısınden sonra bencede kalem göze ele bütceye hitap etmelı

4532 Mesaj
30 Mayıs 2010; 14:36:36 

Ben Rotringlerime baktım 2.tanesi uçtaki metale bağlı değil ama iç aksam yapışık kalemin içine.tiikky 1 yağışık değildi ama .... eski bir kalemdi,çıkmış felan olabilir mi?... 0,3 kalemlerin özelliği nedir :) rotring rapid 0,5 mi 0,7 mi alayım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _uLuC_ -- 30 Mayıs 2010; 14:45:19 >

"ENTERESAN SİTELER" için TIKLA !

0 Mesaj
30 Mayıs 2010; 18:34:55 

mavit ben graph1000 sipariş ediyordum ama sen graph 1000 nin sadace çizim için uygun oldugunu söyledin.Ben öğrenciyim yazı yazmak için kullanacam.Graphgear daha iyi bir tercih mi graphlada güzel yazılıyormu?

birde lamy safari hakkında yorum yapabilirmisin nasıl bi kalem oldugunu çok merak ediyorum

1388 Mesaj
30 Mayıs 2010; 18:54:29 

Merhaba.

Bende kalem tavsiyesi istiyorum:
Fiyat Aralığ:0-20tl olsun.

Yazması kolay ve eli ağrıtmayan görünüşü güzel bir kalem ve kullanım süresi uzun bir kalem olursa çok güzel olur.

2126 Mesaj
30 Mayıs 2010; 19:19:32 

quote:

kahtalı_mıçı
sınavında basarılar kardesım

teşekkürler kardeşim. hemen crossum hakkında yorumlarımı yazayım. uç çıkması için kalemi saat yönünde yarım tur çevirmeniz gerek. uçu koruyan küçük metal kısım içeriye girebiliyor. saat yönünün tersine çevirdiğinizde ise komple uçu ve koruyucu uçu içeriye alabiliyorsunuz. bu bildiğim kadarıyla kurşun crossların ortak özelliği. daha önceki kullandığım yarı altın kaplama ince crossda bu mekanizmaya sahipti. kalem el izi çok belli ediyor, ama kesinlikle elden kaymıyor. eliniz ne kadar terlerse terlesin. altın olduğundan dolayı ele yapışıyor. krom kaplama olanları elden kayar ama. kaleme uçu tepesinden koyuyoruz, içinde ufak yeşil bir silgisi var ama ben kullanamayacağım. genel olarak kalem ben burdayım diyor, dikkatleri çekiyor. unutmadan kalemin uç kısmı yaylı, yani biraz sert yaparak bastırırsanız uç kısmı yaylanıyor bence çok güzel bir özellik.
benim diyeceklerim bu kadar, bir kaleme bu kadar para verilirmi diyen arkadaşlara sadece kullanmadan bilemezsiniz, anlayamazsınız diyorum. :) bundan önceki emektarım ise parkerin komple krom bir kalemi var oydu modelini bilmiyorum. senelerce parker kullandım neredeyse hayatımdaki bütün sınavlarıma onunla girdim iyi kötü bütün yazılarımı onunla yazdım. manevi olarak parkerin yeri bende apayrıdır. umarım crossumlada güzel günler geçiririm. :)

3288 Mesaj
30 Mayıs 2010; 19:20:05 

_uLuC_
Kardesım rotrınglerının ıc aksamının fotoraflarını koyarsan yardımcı olurum bı yanlıs anlasılma var sanırım tıkky 1ın modelı farklı kardesım tıkky 2 ıle aynı degıl ıc kısmı zaten tıkky 2 ıcın konusmustum hatırlatırım 0.35 uc kalınlıgıdır 0.5 0.7 gıbı kardesım.rotrıng rapıde gelırsek 0.7 almanı tavsıye ederım eger yazmak amaclı kullanacaksan teknık cızım ıcın alıyorsan 0.5 uygundur kardesım

3288 Mesaj
30 Mayıs 2010; 19:23:43 

Buroc.k
caran d'ache frosty onerırım sana kardesım. ama pıyasada bununan bı kalem arıyorsan rotrıng rapıd ve tombow cool'a bakmanı onerırım kardesım frostynın tanıtımı bulunmaktadır konumuzda bence aradıgın ozellıklere uyan bı kalem omur boyu garantılı olması uzun surelı kullanım ıcın bı garantı ve farklı bı model olması herkeste bulunmaması bence ıyı bı ozellık

3288 Mesaj
30 Mayıs 2010; 19:26:41 

kahtalı_mıçı
tesekkurler kardesım umarım yenı kalemınle hayatta ıstedıgın yerlere gelırsın

3288 Mesaj
30 Mayıs 2010; 20:32:31 

Evet arkadaslar bugun multı fonksıyonlu bır kalem tanıtacagım

ADI:pelikan mp25
FIYATI:33-34 tl
URETICI/ÜLKE:Almanya
TÜR:Multı fonksıyon

0

evet arkadaslar ılk multı fonksıyonlu kalemımızı tanıtacagız bugun.pelıkanın cıkarmıs oldugu mp25.
Kalem 4 fonksıyonlu fonksıyonları arasında 0.7 versatil, kırmızı tukenmez, sıyah tukenmez ve turuncu fosforlu yer alıyor.
Kalem tasarımıyla gercekten cok guzel bı gorunum sergılıyor.govdesının metal olmasına karsın ele alındıgında cok guzel bı puruzsuzluk hıssı uyandırması kaleme hos bır yapı kazandırmıs
kalemın gorundugunden ınce yapısı ınternet sıtelerınde resımlerde gordugunuz pelıkan mp25ı adeta yalanlıyor.kalemın 4 fonksıyonlu olmasına karsın bu kadar ınce olması
kullanıcının rahat etmesını saglıyor ortalama bı kalem kalınlıgındakı mp25 multı fonksıyonlu oldugunu bellı etmıyor.kalemın mekanızmasına gelecek olursak kalemı yan yatırdıgınızda ust kısma
gelen kısmı bastıgınız an cıkıyor mesela red yazan kısmı uste gelıyorsa kırmızı tukenmez kalem ıslevı goruyor kalemınız.kalemın tukenmez seceneklerınde pek bı sorun yasanmasada 0.7 nversatıl kalemının basımı oldukca sert ve bıraz kas gerektırıyor basmak ıcın
kalemın kapagının altında bı sılgı yer alıyor ama pek kullanacagınızı zannetmıyorum cunku kalem daha cok tukenmez fonksıyonlarıyla on plana cıktıgı ıcın sılgısı oldugunu unutmamak mumkun degıl.kalem sık bır gorunume sahıp olsada versatıl mekanızması bekledıgın kadar degıl acıkcası ama
kalem fonksıyonları arasındakı gecıs gercekten cok hos kalemın fonksıyonlarını kullanırken kullandıgınız fonksıyonu gerı cekmek ıcın kalem tutacagında sıyah bır dugme bulunuyor.
ARTILAR VE EKSILER
+Kalemın tasarımı gercekten cok hos kaleme ayrı bır hava katmıs
+fonksıyonlar arasındakı gecıs standartların uzerınde
+tukenmez ozellıklerınde kullanılan uclar gercekten canlı renkler barındırıyor
-kalemın 0.7 versatıl mekanızması standartların ustune cıkamıyor
-0.7 versatıl fonksıyonunun basımı gercekten cok sert
-kalemın uç kısmında bır bosluk olusuyor ve bu bosluk yazarken ses cıkarmasına sebep oluyor versatılde daha cok bellı oluyor tukemmezlerde fazla bellı olmasada

2126 Mesaj
30 Mayıs 2010; 21:13:02 

quote:

kahtalı_mıçı
tesekkurler kardesım umarım yenı kalemınle hayatta ıstedıgın yerlere gelırsın

teşekkürler kardeşim, güzel dileklerin için Allah razı olsun.

tanıttığın kalemin zamanında çin malı olanını kullandım mekanizması pek sağlam değildi yada bana dayanamadım kalem. birde uç koyması oldukca sıkıntılı oluyor standart bir kalemden geçince. dediğin gibi kurşun kalem modunda uç çıkarmak istendiğinde biraz sert basılmalı.

3288 Mesaj
30 Mayıs 2010; 21:34:32 

kahtalı_mıçı
evet kardesım basması ıcn bıraz guc gerekıyor

4532 Mesaj
31 Mayıs 2010; 8:32:03 

quote:

_uLuC_
Kardesım rotrınglerının ıc aksamının fotoraflarını koyarsan yardımcı olurum bı yanlıs anlasılma var sanırım tıkky 1ın modelı farklı kardesım tıkky 2 ıle aynı degıl ıc kısmı zaten tıkky 2 ıcın konusmustum hatırlatırım 0.35 uc kalınlıgıdır 0.5 0.7 gıbı kardesım.rotrıng rapıde gelırsek 0.7 almanı tavsıye ederım eger yazmak amaclı kullanacaksan teknık cızım ıcın alıyorsan 0.5 uygundur kardesım

Sen bizi iyice cahil belledin :) .. 0.3 uç kalınlığı biliyorumda hani silik felan mı yazıyor teknik resim için mi vb.. resimleri en kısa zamnda ekliyeceğim...

3288 Mesaj
31 Mayıs 2010; 10:53:41 

_uLuC_
estafurullah kardesım oyle demek ıstemedım tabı evet kardesım daha ınce oldugu ıcın teknık cızım ıcın tercih edilen bır uc kalınlıgı silik degildir kullandıgın ucun kalıtesıne gore degısır bu sılık olup olmaması sadece inceltilmis bı uc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAVİT -- 1 Haziran 2010; 10:56:21 >

79 Mesaj
31 Mayıs 2010; 16:16:49 

MAVİT benim siparişi hala kargoya vermemişler kaç gün oldu aradım hala değişen bişey yok acayip sinir oldum ben böyle bişey görmedim
KALEM KUTUSU

1205 Mesaj
31 Mayıs 2010; 17:54:50 

Bunları alcez galiba pentel graph 1000 32 tl yada fine vario 22tl OFFICE1SUPERSTORE nasıl uygunmu? çavuşlar hangisi iyi??

MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2007 & MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2012 6 sıra silindir 422 Bg
ECZACI

626 Mesaj
1 Haziran 2010; 4:48:44 

süper baslık olmus..tebrikler

3288 Mesaj
1 Haziran 2010; 8:19:04 

alper201
walla kardesım elımde olsa anında gonderırım yogunluk vardır bıraz arayıp konus derım 2 ıs gunu ıcınde kargoya vermelıler

3288 Mesaj
1 Haziran 2010; 8:27:20 

Akin_tr
Kardesım pentel graph 1000 bana daha yakın geldı sonuc ıtıbarıyla ıkısıde cızım kalemı ve gunluk olarakta kullanabılecegın model arıyorsun buyuk ıhtımalle ve graph varıoya gore bıraz daha sportıf ve gunluk ama tasınmasına dıkkat et kardesım sıteye baktım kalemlerın normal bı pıyasa fıyatı vardır her sıtede her urunu aynı uygunlukta bulamasanda alacagın urunun senın ıcın uygun olması yeterlıdır dıye dusunuyorum kardesım

3288 Mesaj
1 Haziran 2010; 8:30:03 

cowcow
tesekkurler kardesım

79 Mesaj
1 Haziran 2010; 15:58:08 

Kalem sonunda elime geçti yanında 3 tanede süper polmyer uç aldım bakalım deniycez =)

410 Mesaj
1 Haziran 2010; 16:20:15 

quote:

Orijinalden alıntı: L.J

0

Bizim zamanımızda bunlar vardı.

vay dostum teşekkürler bir an çok eskiye dönmüş hissettim kendimi. ya ilk okul orta okulda hep bunlardan vardı. benimde kullandığım maviydi :) vallaha keşke bu kalemdem bulsam hemen alırdım.

79 Mesaj
1 Haziran 2010; 16:24:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Endimiyon

vay dostum teşekkürler bir an çok eskiye dönmüş hissettim kendimi. ya ilk okul orta okulda hep bunlardan vardı. benimde kullandığım maviydi :) vallaha keşke bu kalemdem bulsam hemen alırdım.

İlk okulların yanında küçük bakkallarda yada kırtasiyelerde satılıyor biliyorum hala =D

1205 Mesaj
1 Haziran 2010; 19:08:02 

Kankalar yine aranızdayım gotam sıfırlandı

MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2007 & MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2012 6 sıra silindir 422 Bg
ECZACI

3288 Mesaj
1 Haziran 2010; 20:53:45 

alper201
hayırlı olsun kardesım dene bakalım memnun kalacaksın

3288 Mesaj
1 Haziran 2010; 20:59:41 

Endimiyon
atlas rondı bende var ama seffaf degıl butun renklerını temın ettım

3288 Mesaj
1 Haziran 2010; 21:06:12 

hook1903
evet kardesım sana 2 kalem tavsıye edecegım bırı benım gozde kalemlerımden fıyat/performans acısından
1.caran d'ache frosty (tanıtımı konumusda bulunmakta)
2.tombow cool (caran d'acheye gore bulunması daha kolay bı kalem tombow nun son zamanlarda cıkardıgı guzel bır kalem bakmanı tavsıye ederım kardesım)
eger begenmezsen sana baska modeller tavsıye ederım ama ılerleyen gunlerde kırtasıyecının bana cok ovdugu ve dustugunde mekanızmasında bozulma olmayan abs sıstemlı ne kadar bastırırsan bastır ucu kırmayan bır kalem getırecegını soylemesı benı heycanlandırdı kalemı ılk geldıgınde alıp test edecegım bakalım ne kadar dogru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAVİT -- 2 Haziran 2010; 21:07:53 >

3288 Mesaj
1 Haziran 2010; 21:08:52 

Akin_tr
hosgeldın kardesım aramıza

4532 Mesaj
1 Haziran 2010; 21:53:14 

Rotringle öss felan girmeyin demiş bir kaç arkadaş neden...? Nasıl bir kalemle yada hangi kalemle girmeliyim?

ben sınava hangi kalemle girmeyiliyim sizce..şu anki kalemklerin listesi)

BJK Versatil kalem 0.7
Rotring Tikky II 0.5 2 Adet
Rotring Tikky I 0.7
Rotring Visupencil
Faber Castell Grip 2001(kurşun kalem)
Sınav Eskiz(Eskisinden yuvarlak olandan değil)
Daha var adlarını unuttum...

@MAVİT Frosty ve Cool u nerelerde bulabilirim internet hariç ?

Sağolun

2440 Mesaj
1 Haziran 2010; 21:58:00 

hocam tombow cool kullandım gerçekten çok iyi bir kalem ve rahat.caran d'ache frosty tr de satılmadığı için pek sıcak bakmıyorum.Hocam başka bir önerim varmı olmadı tekrar tombow cool alıcam.

Bir de pentel shaker ı tavsiye eder misin

79 Mesaj
1 Haziran 2010; 23:18:08 

hook1903

elim terliyor demişsin aynı problem bendede vardı bende faber-castell vario lux kullanıyordum onun tutma yerinin demir olması sıkıntı oluyor pentel graph 1000 aldım bugün itabariyle tavsiye ederim tutma yeri çok rahat ergonamisi iyi bi kalem lise öğrencisiyim demişsin senin için tek sıkıntısı sabit uçlu olması olur tabi kalemde biraz pahalı

3288 Mesaj
1 Haziran 2010; 23:20:01 

_uLuC_
walla kardesım lıstene bı goz attım ama celıskıye dusdum bıraz ama sen hangı kalemle rahat edıyosan onunla gırmelısın bence ve kalemın mekanızması ve rahatlıgı olmalı yanı senı yarı yolda bırakmayacak uc kırmayacak bı yapı olmalı sana onerım en guvendıgın kalemınle gır fakat tek kalemle gırme sınava gırdın kalem 0.7 olursa senın ıcın ıyı olur kardesım ılerleyen gunlerde yenı bı kalem gececek ıns. elıme konuyu takıp et derım arada kalemın adını bende bılmıyorum henuz ama gecınce testten sonra muhakkak yazcam adını rotrıngın tutma yerı sıkıntılı oluyor eskılerın yanı tıkky 2 ve 1ın uzun sınavlarda son cıkan papermatelerın mekanızması tam bı cuvallama ornegı ama rapıd 0.7 bulabılecegın bı kalem uygundur sınav ıcın tombow coolu sehrındekı buyuk kırtasıyelere sorabılırsın .caran dache ıse genelde ınternettedır yanı kolay kolay bulabılecegını sanmıyorum kardesım kırtasıyelerde

3288 Mesaj
1 Haziran 2010; 23:29:21 

hook1903
kardesım shaker tavsıye etmıyorum cunku boyle cok fonksıyonlu kalemlerın bozulmasıda kolay oluyor.pentelın a3 120sı var bı bakmanı ısterım tanıtımını yapmıstım.bakabılırsın konudan tombow cool bence cok hos bı kalem farklı bı tasarımı var ama rotrıng rapıd yada faber executıvede bı bak ısterım cok guzeldır ıkısıde hem bulman kolay olur bu kalemlerı genel anlamda turkıyede bu konudakı gelısmeler pek ıyı olmadıgı ıcın tavsıye etmek ıstedıgım guzel kalemlerı sızlere sunamıyorum cunku tavsıye ettıgım kalemlerın ulasılabılırlıgı olmalı umarım yardımcı olmusumdur kardesım

4532 Mesaj
2 Haziran 2010; 9:14:00 

@MAVİT yardımların için teşekkür ederim...

Peki eğer istanbuldaysan Frosty temin edip elden alışveriş yapabilirmiyiz...?

0 Mesaj
2 Haziran 2010; 10:00:05 

Geçen gün kirtasiyede bi kaleme rastladım Pensan my i.q diye. Rapid gibi içine giriyor.Ama rapid daha dayanıklı gibi geldi.
I.q rapide göre cok daha konforlu ve bence cooldan daha güzel konfor bakimindan. nerdeyse her kirtasiyede var.
Kalem alıcak arkadaslara tavsiye ederim.Pensan My I.q

0 Mesaj
2 Haziran 2010; 10:02:46 

Birde sınavlara sınav ezkis kalemleriyle bence girmeyin Çünkü hem tasiriyor hemde cok parlama yapabilir.

Birda silgi önermek istedim. Faberin gri kaplı beyaz silgisi cok yumusak ve iyi siliyor buyuk boyu 1.5 tl

3288 Mesaj
2 Haziran 2010; 12:39:16 

_uLuC_
evet kardesım buyur adres
Istanbul Marriott Hotel Asia Lobby
Kayışdağı Cad. No:1/1
Ataşehir / İSTANBUL

Çalışma Saatlerimiz

Haftanın Her Günü ( 09:00 - 23:30 )

Mağaza Telefonumuz

0 (216) 469 85 79
kalem kutusunun adresı kardesım orda bulabılırsın

3288 Mesaj
2 Haziran 2010; 12:41:51 

Deadman79
tesekkurler kardesım katkıların ıcın

4532 Mesaj
2 Haziran 2010; 13:48:35 

Önerileriniz Doğrultusunda Tombow COOL,Rot Rapid,My IQ,Frosty Almaya karar verdim frosty fiyatı ne kadar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _uLuC_ -- 2 Haziran 2010; 14:17:36 >

2440 Mesaj
2 Haziran 2010; 15:14:09 

yardımlarınız için teşekkürler sanırım yeniden tombow cool alıcam

@alper201
hocam senin önerdiğin kalemlerede göz atıcam yorumun için çok teşekkürler

1205 Mesaj
2 Haziran 2010; 16:30:29 

ARKADAŞLAR çok önemli bir sorunum var bana ablamdan kalmış olan pentel 120 a3 0.5 kalemim var ucu takıyorum biraz yazı yazıyorum sonra uc içinde gırılmaya başlıyor bunun bir çözümü varmıdır acil yardım bekliyorum.BÜTÜN ARKADAŞLARIM OKUR VE CEVAP YAZARLARSA ÇOK MİNNETTAR KALIRIM

ECZACI

3288 Mesaj
2 Haziran 2010; 18:51:12 

_uLuC_
sımdıden hayırlı olsun kardesım kalemlerın konumuzda fıyatını belırtmıstım tanıtımında ama dıkkt etmedın sanırım tıkla kardesım

3288 Mesaj
2 Haziran 2010; 18:55:48 

Akin_tr
evet kardesım kalemın ıcını acıp bı temızlık yapmanı tavsıye ederım kullandıgın ucu degıstırebılırsın uctan kaynaklanan bır problemde olabılır kardesım yınede sorun yaratırsa bır hatıra olarak bı koseye kaldırabılırsın kardesım uzun suredır varsa kalem ve cok kullanılmıssa mekanızması paslanmıs eskımıs olabılır yınede dedıklerımı yaparsan duzelme olabılır eger mekanızma saglan dıyorsan uc kısmı yamulmustur buyuk ıhtımal umarım duzelır kardesım

1205 Mesaj
3 Haziran 2010; 11:07:15 

MAVİT
KARDEŞ yanılmıyorsam 99 veya 2000 yılından beri ablam kullanıyordu öğrencilik hayatında.baya kullanılmış ama ben kalemi hala seviyorum efsane
Birde bana bolero infiniti verdi.grip 1347ye çok benziyor arasındaki farklar nelerdir acep.??birde bolero hangi ülkenin malı?? iyi günler..

ECZACI

1205 Mesaj
3 Haziran 2010; 11:11:31 

kardeş uçtan değilmiş bide içini açamadım ya nasıl açılır bilen var mı??

ECZACI

0 Mesaj
3 Haziran 2010; 15:38:30 

Mavit sence tombow zoom mu metal mi?
Birde lamy marka kalem sipariş edicektim performansı naıl kalemlerin?ÖR(logo,safari)

913 Mesaj
3 Haziran 2010; 16:06:51 

0

Turuncu olanı kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3288 Mesaj
3 Haziran 2010; 18:53:27 

Akin_tr
kardesım kalemı gormeden kesın bısey dıyemıyecegım aslında kalemını emeklıye ayırmanı onerırım sonucta bı hatıra kalemı fazla zorlamanın manası yok aynısından yenı bı tane edınmenın vaktı gelmıs bolero japon malıdır kardesım faberden daha ıyıdır faberın sadece adı var dıyebılırım karsılastırmasında hemen hemen aynı segmentın aynı fıyat aralıgının kalemıde olsa bolero mekanızma acısından daha ıyıdır kardesım daha uzun omurlu olur faberden

453 Mesaj
3 Haziran 2010; 18:56:29 

pembe rotring var ama bi türlü bulamıorum ben deli olucam..

toz pembe böyle cok hoş..bulamıyorumm

3288 Mesaj
3 Haziran 2010; 18:59:24 

Deadman79
kardesım bence metal ama kısıye gore degısır tabı mesela senı hosuna tombow gıder benımkıne metal yanı sonuc olarak ardıgın ozellıklere gore degısım gosterır kalemler.lamy kalemler guzeldır kardesım ama safarı bıraz fıyat performans acısından dusuk bır kalem ama butcen sınırlıysa lamy logo onerırım kardesım ama ıyı bı butcem var dıyorsan lamy 2000 ve lamy scrıblle guzel kalemlerdır kardesım

3288 Mesaj
3 Haziran 2010; 19:01:34 

<flame>
umarım bulursun kardesım

2161 Mesaj
3 Haziran 2010; 19:02:51 

Kimse STAEDTLER kullanmıyormu yahu?? Bir bendemi var bu marka??
Ek:Aynen aşağıdaki sete sahibim. Renklileri çok uzun süre dayanıyor. 2007 ocaktan beri kullanıyorum. Henüz bitirebilmiş değilim.

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deniz-KSK -- 3 Haziran 2010; 19:10:31 >

3288 Mesaj
3 Haziran 2010; 19:04:20 

emir35
ayrıntılı bı tanıtım beklerım kardesım

3288 Mesaj
3 Haziran 2010; 19:06:31 

Deniz-KSK
ben kullanıyorum kardesım su an steadtler mars mıcro modelını test edıyorum

1205 Mesaj
3 Haziran 2010; 23:19:28