Şimdi Ara

Philips'den çift sim kart desteğine sahip yeni bir cep telefonu daha; F610

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Philips'in dokunmatik ekranlı ve kızaklı Xenium X510 modelinden sonra kapaklı tasarımıyla F610, Mobile-review'da karşımıza çıktı.

X510 ile aynı şekilde çift band GSM (900 / 1800 MHz) standardı ve çift sim kart girişi desteği sunan F610, 103 x 50 x 14.9 mm ebatlarında ve 102 gram ağırlığında sade bir tasarıma sahip. Yeni telefonda 2.7 inç 240x320 piksel, 262.144 renk TFT ekrana yer verilmiş ve anın yakalanması için 2 megapiksel çözünürlüğünde dijital kamera telefonun arkasında konumlandırılmış. Ayrıca USB ve Bluetooth aracılığıyla bilgisayarla veri aktarımı sağlayan telefonun kapasitesi microSD kartlarla arttırılabiliyor.

Philips F610'un ne zaman ve ne kadara piyasaya sürüleceği belirsizliğini korumakta.

• Philips! tamam telefonlarının bekleme süresi falan uzun gidiyo da, insan biraz tasarım çalışır üzerinde telefonunun. Ee bu telefon da çirkinlik abidesi be birader
  • paso yeni model çıkıyor ama nedense Türkiyeye gelmiyor.
  • bir daha asla philips telefon almam!
  • Yalnız bu telefonun başka bir özelliği daha var çekiç niyetinede kullanılabiliyor.. Polis bunu üzerimde yakalasa darp aleti diye beni içeri tıkar...
  • bende philips pili uzun gidiyor diye aldım ama takoz be kardeşim, gecen ay daha yani versiyon 1 ay giden modelini aldım durmadan kafasına göre kapanıyordu bayiye servise verdim ama 3 hafta oldu arayan soran yok. bende bundan sonra philips almam artık bu ne böyle ya?
  • ben yine philips alacağım.hergün şarj cihazına takılı kalmaktansa philips alırım.O dediğiniz söylemler diğer marka telefonlar içinde gecerlidir.Bu philips bozuluyorda nokia bozulmuyormu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.