Şimdi Ara

Facebook uygulaması Farmville; Android platformuna, iPhone'a ve iPad'e mi geliyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Zynga ekibi tarafından geliştirilen ve dünya çapında yaklaşık 80 milyon kişiyi kendisine bağlayarak Facebook'un en popüler uygulamalarından birisi haline gelen Farmville ülkemizde de etkisini göstermekte. Kendi çiftliğinizi kurabildiğiniz, tarımla ve hayvancılıkla uğraşabildiğiniz oyunun beklenmeyen başarısından Zynga gayet memnun kalmış olacak ki ekip oyunu başka platformlara da taşımak istediğini belirtmiş ancak ekstra bilgi vermekten kaçınmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Superannuation aracılığıyla farmvilleandroid.com, farmvilleipad.com, farmvilleiphone.com ve farmvillesms.com alan adlarının alındığını keşvetti. Yani Farmville, Android işletim sistemli modellere, iPhone'a ve iPad'e gelebilir. Hatta oyunun SMS (?) versiyonu üzerinde bile çalışılıyor olabilir. Ancak Zynga sessizliğini bozmadığı için kesin yorumlarda bulunmak şu anda zor. Eğer tahmin edilenler doğru çıkarsa pek çok kişinin başını telefondan kaldırmadığını görmek işten bile değil.

• çocuklar için ne güzel işte .. ilkokula giden çocuklarınız varsa verin oynasınlar, tarım havyancılık nasıl oluyormuş en azından fikir sahibi olurlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuist -- 21 Nisan 2010; 17:02:58 >
  • " Hatta oyunun SMS versiyonu üzerinde de çalışılıyor olabilir"

SMS versiyonu tam olarak nedir?
  • Sadece site adından yola çıkılarak yapılmış bir yorum. Yoksa aslı var mı belli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

Sadece site adından yola çıkılarak yapılmış bir yorum. Yoksa aslı var mı belli değil.

Sayın Haber Editör'üm ben başlığı açmıştım

http://forum.donanimhaber.com/m_39259467/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

" Hatta oyunun SMS versiyonu üzerinde de çalışılıyor olabilir"

SMS versiyonu tam olarak nedir?

Harvest All yaz 2090 a yolla Tum Urunleri Toplasin

UYELIK yaz bosluk biraz mailin yaz bosluk birak sifreni yaz 2090'a yolla Haftada 5 Liraya Uye ol. Her Mesaj 1 Lira Degerindedir.

Not: Asla oynamam, annem oynuyor ordan biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuray -- 21 Nisan 2010; 17:05:13 >
  • Böyle fuzuli şeylerle uğraşan insanlara acıyorum. En azından birkaç tane gerçek fidan dikin ki çevreye bir katkınız olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.