Şimdi Ara

KATALİZATÖR FİYATLARI VE MARKALARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
31.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar...bende 2004 model 1.6 motor benzinli (lpg) passat var..Görev gereği Elazığda bulunuyorum ve elazığda bu konuyla ilgili fazla çözüm bulamıyorum...Katalizatörde problem var gibi...Değiştirecek olursam ;

1- Katalizatörde yükleme ne demek? Ve euro 1 euro 2 euro 3 ve euro 4 şeklinde katalizatörler varmış bu nedemek?

2- İnternette araştırdığım sitelerde farklı markalar var (EUROCAT-UNİVERSAL-BOSAL-MATAY gibi) bunlardan hangisi iyi..

3- Bulabileceğim uygun yerler varmı bildiğiniz?

Birde istanbulda bi yer AFİMPEX (TELLİ) EURO 2 KATALİZATÖRE 420 TL İSTİYOR..
    Yine aynı yer EUROCAT MARKA EURO3 KATALİZATÖRE 680 İSTİYOR..
    Adanada MATAY MARKA KATALİZATÖRE 850 İSTİYOR...
    Servis zaten uçuyor...

Bu konuda bana fikir verebilirmisiniz....İlginize şimdiden teşekkürler...Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f5s5b5 -- 21 Nisan 2010; 14:05:21 >

• Katalitik konvertör ihtiyacı olan arkadaşlara duyurulur!!!!!!
    ben tavsiye üzerine www.kat-fabrik.com sitesine girdim sitede hertürlü marka araçlara uygun katalitik var fiyatları çok uygun garantili üstün hizmet anlayışları ve 10 yıllık tecrübeleri var kendim aracıma katalitik getirtim ve kullanıyorum hiçbir sorun yok bakmanızda fayda var ısrarla tavsiye ediyorum. teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtadam66

Katalitik konvertör ihtiyacı olan arkadaşlara duyurulur!!!!!!
    ben tavsiye üzerine www.kat-fabrik.com sitesine girdim sitede hertürlü marka araçlara uygun katalitik var fiyatları çok uygun garantili üstün hizmet anlayışları ve 10 yıllık tecrübeleri var kendim aracıma katalitik getirtim ve kullanıyorum hiçbir sorun yok bakmanızda fayda var ısrarla tavsiye ediyorum. teşekkürler...

bu ürünü nasıl getiriyorsunuz?
  • Ben PTT aracılığı ile getirtim 2 haftaya kadar geliyor
    daha detaylı bilgi almak istersen www.kat-fabrik.com siteye gir sabit telefonunu ev yada iş numaranı meil olarak gönder onlar seni arıyolar yani senin aramana gerek yok müthiş bir sistemle çalışıyorlar bu şekilde herşeyi öğrenebilirsin. teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtadam66 -- 23 Nisan 2010; 11:50:52 >
  • quote:

Katalitik konvertör ihtiyacı olan arkadaşlara duyurulur!!!!!!

İlgin için teşekkürler...Saygılar...
  • quote:

Ben PTT aracılığı ile getirtim 2 haftaya kadar geliyor
    daha detaylı bilgi almak istersen www.kat-fabrik.com siteye gir sabit telefonunu ev yada iş numaranı meil olarak gönder onlar seni arıyolar yani senin aramana gerek yok müthiş bir sistemle çalışıyorlar bu şekilde herşeyi öğrenebilirsin. teşekkürler

Merhaba ...zannedersem almanyadan geliyor...Öğrenmek istediğim katalizatör geldiği zaman gümrük ödedinmi? ...Saygılar...
  • Orijinalden alıntı: f5s5b5

Merhaba ...zannedersem almanyadan geliyor...Öğrenmek istediğim katalizatör geldiği zaman gümrük ödedinmi? ...Saygılar...

selam ben PTT ye sadece KDV ücreti ödedim.
  • Orijinalden alıntı: kurtadam66

Orijinalden alıntı: f5s5b5

selam ben PTT ye sadece KDV ücreti ödedim.

İlk önce ilginize çok teşekkürler...Ne kadar ödemiştiniz? Meblağı fazlamı ? Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f5s5b5 -- 7 Mayıs 2010; 19:11:38 >
  • selamlar http://egzozmarket.sahibinden.com/ buradaki katalezör fiyat ve kalitesinide
    inceleyin sanal bayiligi firmamızdadır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.