Şimdi Ara

Android'li Moto Ming Çin'de ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Son dönemde Android'li telefonlarıyla ürün gamını genişletenAmerika'lı telekomünikasyon devi Motorola'nın Android'li yeni telefonu North Sea kod adlı Ming Çin'de görüntülendi.

Android 2.0 veya 2.1 işletim sistemiyle gelmesi beklenen Moto Ming'in Çift sim kart desteğiyle bu alandaki Android'li ilk telefon olması beklenirken, 5 Megapiksellik kamerasıyla 720p çözünürlüğünde hareketli görüntü kaydı yapacağı iddia ediliyor. Çift sim kartlı telefonların özellikle Çin'de yaygın olarak kullanılmasından dolayı Moto Ming'in sadece Çin pazarı için hazırlanan bir model olabileceği de konuşuluyor.

• "Çift sim kartlı telefonların özellikle Çin'de yaygın olarak kullanılmasından dolayı Moto Ming'in sadece Çin pazarı için hazırlanan bir model olup olabileceği de konuşuluyor". Cümlenin doğrusu "bir model olabileceği de konuşuluyor" olacak.
  • Android li ve cift sim kartli ilk telefon bu degil yalniz, general mobile inda var.
  • Yahuu şu motorolanında bir tane dişe dokunur modeli olmaz mı yaa.. adamlar tasarım özürlü resmen... kendimi bildim bileli adamlar hep böyle tasarım özürlü... Eski bir telefonu vardı bende ki hala duruyor.. telefonu kullanmak için özel eğitim almak şart.. bu kadar mı karmaşık anlaşılmaz zor olur bir telefon menüsü... Neyse tabi o devirler eskide kaldı ama adamların hiç düzgün bir telefonu yok ki eski sorunlar bitti şimdi tasarımdan kaybediyor.. Gerçi bilmiyorum illaki alıcısı vardır ama benden uzak dursun bu marka...
  • kod adında belli zaten uzakdoğu pazarı için üretildiği.

bir arkadaş ise; tasarımdan dem vurmuş. akıllı telefonları insanlar şekilden ziyade, işlevselliği için alırlar. blackberry de veya herhangi bir android li veya wm li telefonda ne kadar şekil varsa bunda da o kadar var. sen alasın diye yapmıyorlar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

kod adında belli zaten uzakdoğu pazarı için üretildiği.

bir arkadaş ise; tasarımdan dem vurmuş. akıllı telefonları insanlar şekilden ziyade, işlevselliği için alırlar. blackberry de veya herhangi bir android li veya wm li telefonda ne kadar şekil varsa bunda da o kadar var. sen alasın diye yapmıyorlar zaten

ne demek sen alasın diye yapmıyorlar??? ben almıyım sen alma kim alcak?? tabiki bizler için yapılıyor bunlar ne diyorsun sen heeyy dünyadamısın??
  • Sizdeki model neydi merak ettim kullanım zorluğunu ...

Tüm tasarımları iyi olan bildiğiniz bir marka var mı?

Motorola kaç kere tasarım ödülü aldı..
  • eeeeee ne bekliyonuz çin için yapılmışş ucuz işcilikk berbat çözünürlükkk....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.