Şimdi Ara

307 Lpg sarfiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim 307 mde 35 lt lik simit depo var.28 litre civarı alıyor her seferinde.şehir içi 250 km civarı şehirler arası 290 civarı gidiyor.sizin değerlerinizde bu şekildemi yoksa normalmi??(gazı kıstırdım geçende arıza ışığı yandı yakıt zayıf dediler.biraz açtılar şu anda sıkıntı yok.)cevaplarınızı bekliyorum.

• Bence aracınız çok yakıyor, özellikle şehirler arası.
  • ortalama kaç km gitmesi lazım?? şehirler arası...bu arada aracım otomatik
  • şehirlerarası kullanımınız hıznız nasıl oluyor?
  • 100 ve 120 arası
  • bence de aracınız çok yakıyor.
    aynı aracın manuel vites olanına sahibim.
    sakin kullanımda benzinle sizin kadar yakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilterunsal

100 ve 120 arası

şehir dışı 320 km civarı gitmeniz lazım bi ayarlarına baktırın...benzinde ne kadar yakıyordu biliyormusunuz?
  • şimdi yeni fulledim depoyu 49,49 tl ile 260km gitmişim şehir içi dışı karışık(160 km si şehir dışı(hızım110-130 arası klima açık araçta 4 kişi) 100 km si şehir içi(tek başıma klima açık)...19 krş yapıyor km başına...nasıl değerler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8458378A9 -- 21 Nisan 2010; 14:44:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilterunsal

şimdi yeni fulledim depoyu 49,49 tl ile 260km gitmişim şehir içi dışı karışık(160 km si şehir dışı(hızım110-130 arası klima açık araçta 4 kişi) 100 km si şehir içi(tek başıma klima açık)...19 krş yapıyor km başına...nasıl değerler

gaz kaç para?
  • 1,95tl
  • 9,76 litre tüketmiş şehir içi bir kısmı kalanıda 130 hız klima açık ve 4 kişi sayınca normal bir tüketim ortaya çıkıyor...denemek için imkanınız olursa sabit 90-100 hızla deneyin klima kapalı yüksüz 8 litre yakıyorsa normaldir ama şuanda normal gözüküyor...
  • ilginize teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.