Şimdi Ara

Sevgiliye yapılabilecek süprizler.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
3
Favori
47.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar cıvıtmadan fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Bir konu vardı ama içine edildi yani. Bu da onun gibi olmasın lütfen.

Çiçek alıp verme yada bir kolye takmak çok sıradanlaştı. Onun hoşuna gidebilecek ufak ama çok etkili süprizler yapmak istiyorum. Bu konuda fikri olan arkadaşlar görmüş geçirmiş olanlar yada bayan arkadaşlarımızdan tavsiyelerde olabilir. Şimdiden teşekkür ediyorum.
  • up
  • banada lazım
  • İnsanın sevgilisi olmasada duymuştur biryerden ulan şu fikri çok tuttum ilk sevgilime yapcam gibilerinden demişsinizdir Sen Konu Dışı'sın büyük düşün : P
  • sevgilim okulunun bulunduğu şehre gidecekti, otogara da babası bırakıyor, babasının da haberi yok ilişkimizden, yaptırdığım kocaman buketi koltuğuna bıraktım, hem babası görmedi, hem de çok şaşırdı sevindi mutlu oldu, 3 saat boynca ağzı kulaklarında bir yolculuk yaptı, yanındaki bayanın bile hoşuna gitmişti
  • Bugun yaptıgım süprizi söyliyim. 20x15 boyutunda suntalam dan cok güzel bir kutu yaptım(mobilya ögrencisiyim zaten) snra içine her çeşit şekeri ve en sevdiği çikolatayı koydum ve kutunun en altınada ''Sen bunların hepsinden çok daha tatlısın sevgilim'' yazdım. Hediyeyi verdim ama evde aç dedim açtıgı gibi aradı telefonda ağlıyordu :))
  • Upppp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necrolytè

Bugun yaptıgım süprizi söyliyim. 20x15 boyutunda suntalam dan cok güzel bir kutu yaptım(mobilya ögrencisiyim zaten) snra içine her çeşit şekeri ve en sevdiği çikolatayı koydum ve kutunun en altınada ''Sen bunların hepsinden çok daha tatlısın sevgilim'' yazdım. Hediyeyi verdim ama evde aç dedim açtıgı gibi aradı telefonda ağlıyordu :))

Harikamış bence helal olsun. Aslında böyle zamanlarda yapacağın süprizin özgün olmasından yanayım.
  • quote:

Bugun yaptıgım süprizi söyliyim. 20x15 boyutunda suntalam dan cok güzel bir kutu yaptım(mobilya ögrencisiyim zaten) snra içine her çeşit şekeri ve en sevdiği çikolatayı koydum ve kutunun en altınada ''Sen bunların hepsinden çok daha tatlısın sevgilim'' yazdım. Hediyeyi verdim ama evde aç dedim açtıgı gibi aradı telefonda ağlıyordu :))

Zamanında bende yapmıştım. Ama ben çikolataların hepsinin kenarından biraz ısırıp öyle koymuştum içine. En alta da "Hepsinin tadına baktım hiçbiri senden tatlı değil" yazmıştım... Ahh romantik zamanlardı o zamanlar. Ergenlikte vardı :D
  • başka başka başka hadi bekliyorum
  • altın al
  • quote:

bunu başka biri de yazmıştı belki sendin ama yok yok değildin
  • ben kendi doğum günümde kız arkadaşımla buluşamamıştım..olaydan 1 gün sonra çalıştığı yere benim adıma doğum günü pastası yolladım..üzerinde''İYİKİ DOĞUDUM'' yazıyordu
    kız şok olmuş çığlık çığlığa kalmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalgardiyan

ben kendi doğum günümde kız arkadaşımla buluşamamıştım..olaydan 1 gün sonra çalıştığı yere benim adıma doğum günü pastası yolladım..üzerinde''İYİKİ DOĞUDUM'' yazıyordu
    kız şok olmuş çığlık çığlığa kalmıştı

niye çığlık attı korktumu
  • Naked man.

Deneyip başarılı olan olursa pm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaNs3R

quote:

bunu başka biri de yazmıştı belki sendin ama yok yok değildin

Yok ben yazmadım ama bi konu açmıştım snra bana yardımcı olmak için pm atmıştı öle snrada buraya yazmış bi konuya
  • Al bi kutu şıpsevdi sakızlarından ...
    İçinden çıkan Love is ... karikatürlerini topla değişik şekillerde yapabiliceklerini kafanda yarat ...
    En sonunada Aşk sensin diye birşey yapıpta verebilirsin extra bir hediye de alabilirsin tabi.
  • Piknik. Daha önceden sessiz sakin bol yeşillikli bir yere sade bir sofra hazırlanır ve sevgili oraya götürülür. Denemedim ama ilk değecek kişiye uygulayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Piknik. Daha önceden sessiz sakin bol yeşillikli bir yere sade bir sofra hazırlanır ve sevgili oraya götürülür. Denemedim ama ilk değecek kişiye uygulayacağım.

Yazın düşünebilirim.

Lütfen devam beyler..
  • up
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.