Şimdi Ara

Sevgiliye yapılabilecek süprizler. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
3
Favori
47.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hekim18

quote:

Orijinalden alıntı: Necrolytè

Bugun yaptıgım süprizi söyliyim. 20x15 boyutunda suntalam dan cok güzel bir kutu yaptım(mobilya ögrencisiyim zaten) snra içine her çeşit şekeri ve en sevdiği çikolatayı koydum ve kutunun en altınada ''Sen bunların hepsinden çok daha tatlısın sevgilim'' yazdım. Hediyeyi verdim ama evde aç dedim açtıgı gibi aradı telefonda ağlıyordu :))

tuttum bunu

bunu yapsam birde önceden biliyormus bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: marsis

quote:

Orijinalden alıntı: protherm

quote:

Orijinalden alıntı: recko

bende ilk fırsatta resmini çizeceğim karakalem

ben çizdirdim verdim doğum gününde hatta 3 gün önce oldu bu olay, bir şaşırdı bir mutlu oldu anlatamam ..

Ücret olarak ne ödedin Ben de böyle birşey düşünüyorum da

a4 ten biraz büyük boyutta 30 tl ye yaptırdım hocam bide 10 liraya çerçeve alıp fazlalıkları kırptım içine yerleştirip verdim herkes hayran kaldı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ben çizdirdim verdim doğum gününde hatta 3 gün önce oldu bu olay, bir şaşırdı bir mutlu oldu anlatamam ..

a4 ten biraz büyük boyutta 30 tl ye yaptırdım hocam bide 10 liraya çerçeve alıp fazlalıkları kırptım içine yerleştirip verdim herkes hayran kaldı

Yer mekan falan pm'den yardımcı olsan iyi olur
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yer mekan falan pm'den yardımcı olsan iyi olur

pm çektim
  • Arkadaşlar YAP-BOZ da Yapabilirsiniz Resmi İle
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoXLeY

Arkadaşlar YAP-BOZ da Yapabilirsiniz Resmi İle

artık bu çok klasik oldu bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hekim18

quote:

Orijinalden alıntı: HoXLeY

Arkadaşlar YAP-BOZ da Yapabilirsiniz Resmi İle

artık bu çok klasik oldu bence

Mutlaka Yapmayan birileri vardır .

Yapacağım Süprizler

1- 2 Adet Aynı GS Forması birinde 19 Diğerinde 05 Yazacak

2- 19 Mayısta otobüs bileti ayırtacağım , ben gelemiyorum seni uğurlamaya diyip koltuguna çiçek + not bırakacağım . uzaktan ızlerken tam notu aldıgında otobusun yanına gelecegım . (önceki sayfada yarısı vardı kendım böyle yaptım )

3- Şu oyuncak ayılardan alacağım ama büyük

4- Yapboz alıp resmimizi koydurtacagım

5- gene az önceki yorumlarda gördüğüm gibi Karakalem çalışması

Hepsini 1.5 - 2 ayda yapsak
  • bi arkadaşım yapmıştı.. sokakta dönerciye, milli piyango satıcısına, işte çarşıda gezenlerden insanlara, sınıf öğretmenine, tribünden bi gruba (kendisi tribünde takılır), var mısın yokmusunda uzun kıvırcık saçları olan, şişman adama flan "iyi ki doğdun x" diye söyletmişti bunları video haline getirp birleştirmişti.. ama kızla ayrılmışlardı.. doğum gününü de kuzeniyle anlaştığı gibi kuzeni ayarlamıştı bi cafede.. slayt izlenirken kız hepsini kuzeninin yapıtğını düşündü (tribünden çakıcak sandım ama çakmadı) videonun sonunda arkadaş konuşma yaptı.. "bu mutlu gününde yanında olamıyorum, ama seni çok seviyorum" diye.. ardından çocuk elinde pastayla girdi cafeye.. kız sarıldı, gözleri doldu.. çok hoşuma gitmişti..
  • yazın bi olay olmuştu ve benden küsmüştü baya bi nese 2 gün geçti 3 gün geçti hiç arayıp sormadım sora evini bildiğimi bilmiyodu gece saat 2 de uyumuştur diye ev tel. çaldırdım baktım odasının lambası yandı sora mesaj attım hemen beni affedene kadar kapının önünde beklicem dedim.sora gece gece geldi sarıldı ve hemen ewe gitti çok güzel bi andı benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: little_demon

bi arkadaşım yapmıştı.. sokakta dönerciye, milli piyango satıcısına, işte çarşıda gezenlerden insanlara, sınıf öğretmenine, tribünden bi gruba (kendisi tribünde takılır), var mısın yokmusunda uzun kıvırcık saçları olan, şişman adama flan "iyi ki doğdun x" diye söyletmişti bunları video haline getirp birleştirmişti.. ama kızla ayrılmışlardı.. doğum gününü de kuzeniyle anlaştığı gibi kuzeni ayarlamıştı bi cafede.. slayt izlenirken kız hepsini kuzeninin yapıtğını düşündü (tribünden çakıcak sandım ama çakmadı) videonun sonunda arkadaş konuşma yaptı.. "bu mutlu gününde yanında olamıyorum, ama seni çok seviyorum" diye.. ardından çocuk elinde pastayla girdi cafeye.. kız sarıldı, gözleri doldu.. çok hoşuma gitmişti..

Vaay Dehşet-ül Vahşet birşey

Şunla da girersek çok süper olur

Sevgiliye yapılabilecek süprizler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noix~

altın al

intel al
  • Fikirler güzel arkadaşlar. Devam lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bach

Fikirler güzel arkadaşlar. Devam lütfen

bak
    http://forum.donanimhaber.com/m_39366868/mpage_1/f_/key_//tm.htm#39366868
  • onun fotoğraflarını gizlice çekip ona bir albüm veya slayt tarzı birşeyler yapabilrsin mesela iş çıkışı veya okul çıkı yanında duran bir arkadaşı varsa onun biraz gezmesini dolaşmasını sağlattırabilip değişik açılardan fotoğraflar güzel istenirse fotoşoptan değişik efektler verilebilir bence eminim çok hoşuna gidecektir ben denemedim olmadığı için mesala eve döüşte ayrılırken gizlice resimler evden çıkarken otobüste gezerken vs vs vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: little_demon

bi arkadaşım yapmıştı.. sokakta dönerciye, milli piyango satıcısına, işte çarşıda gezenlerden insanlara, sınıf öğretmenine, tribünden bi gruba (kendisi tribünde takılır), var mısın yokmusunda uzun kıvırcık saçları olan, şişman adama flan "iyi ki doğdun x" diye söyletmişti bunları video haline getirp birleştirmişti.. ama kızla ayrılmışlardı.. doğum gününü de kuzeniyle anlaştığı gibi kuzeni ayarlamıştı bi cafede.. slayt izlenirken kız hepsini kuzeninin yapıtğını düşündü (tribünden çakıcak sandım ama çakmadı) videonun sonunda arkadaş konuşma yaptı.. "bu mutlu gününde yanında olamıyorum, ama seni çok seviyorum" diye.. ardından çocuk elinde pastayla girdi cafeye.. kız sarıldı, gözleri doldu.. çok hoşuma gitmişti..

bu gerçekten çok iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağrı
    Naked man.

Deneyip başarılı olan olursa pm.

İşe yaramama ihtimali var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vikernes

quote:

Orijinalden alıntı: Çağrı
    Naked man.

Deneyip başarılı olan olursa pm.

İşe yaramama ihtimali var.

3 te 2 başarı oranı var x)
  • Ekran kartı al
  • Cumshot Surprise
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miex

Cumshot Surprise

Sen yap videoyu bekliyoruz ok ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.