Şimdi Ara

Samsung 32C650 goruntu kalitesi 40c650 den farkli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung'un b650 serisinden bir tv alacaktim daha sonra 2010 yili icin c650 serisinin ciktigini ogrendim. 40C650 modelini cok ovmusler ama odanin cok buyuk olmamasi ve fiyati daha uygun olacagi icin 32" olani almayi dusunuyorum. Yalniz 32c650 nin teknik ozelliklerini arastirirken 32" olaninda Ultra Clear Panel ozelligi olmadigini gordum, en azindan ingiltere sitesinde oyle yaziyor ( http://www.samsung.com/uk/consumer/tv-audio-video/television/lcd-tv/LE32C650L1KXXU/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=specification ). ikisi de ayni seriye ait olduklari icin emin olamadim. 40 ile 32 arasinda boyut disinda bir fark var mi gercekten? 32de yukaridaki ozellik yoksa goruntu kalitesini nasil etkiler sizce (su an kablo tv var muhtemelen alinca teledunyaya gecicem. ayrica mkv film izlemek icin kullanicam)?

yeni model oldugu icin 32si su an piyasada var mi onu da arastirmadim. 40la arasindaki fiyat farkina gore veya 40" olanin bi sure sonra ucuzlama ihtimaline gore onu da dusunebilirim.

tesekkurler

• 4 yıl önce odam küçük diye 32 almıştım. o zaman tabi 42 bile zor bulunuyordu (lcd).
    Şimdi 32 sinek kadar kaldı.
    2 gün önce Samsung 46C650 aldım. Abarttım mı? Hayır! Hiç rahatsız etmiyor ve çok güzel.
    Tavsiyem bütçeniz oranında 40-46 almanızdır.
    Fiyat düşmez beklerseniz benim gibi 1 yıl daha beklersiniz:)
  • dostum, i.bilişim'in müşteri hizmetlerini tekrar aradım. 32 ile 40 arasında özellik bakımından ne farklar var dedim. sadece boyut farkı var, tüm özellikler aynı, ürün tanıtımında yazmasa bile tüm özellikler aynı dedi.
    ben 32 ye karar verdim çünkü 40 inç olanın fiyatı çok tuzlu. arada nereden baksan 400 lira var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.