Şimdi Ara

Neden KOTA 10GB den 8GB ye düştü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben 20 mbit 10 gb kullanıcısı idim ancak kota 10 dan 8 e inmiş. sebebi nedir acaba ? 1 sene boyle kullandım. ama taahhüt bitince yeni tarifeye çektiler. ama fiyat aynı. çok saçma ya...

• Superonline gerek kotalıya anlattığın şekilde, gerek ex-sınırlıya yarı kota koyarak, gerekse de pro-paketlere fahiş fiyatlar çekerek bunları hep yapıyor zaten

Demek kotalılar da hedeflerinde, sınırsızlara saldırmaları yetmedi aç gözlü bunlar
  • ayıp ama yaptıkları. insanları maşa gibi kullanmaktan vazgeçmeleri lazım artık. buna neden tüketici hakları müdahale etmiyor ki? sınırsızlara bile kota koyduklarına göre kotalı olanlara sınır koymaması ilginç olurdu zaten...
  • 20 mbit hızla 8gb'i 1 saatte yerim, one ya
  • Limitsizlere sömürücü diyip bu şirketi savunanlar bir de buna yorum yapsınlar. Yapsınlar ki ne kadar adiller görelim.
  • her sene biraz daha indirecekler anlaşılan...
  • Yuh yani onadamı el attılar bir sınırlılar kalmıştı ellemedikleri ayıp gerçekten.
  • superonline abonesi degilim ama gecenlerde yurutulen kampanyayı sonuna kadar desteklemistim. Su andaki kota dusurme uygulamasını da destekliyorum Milletin canı yansın artık iyice, o zaman canları yanmadan tepki gostermeyi ogrenir belki bazıları.
  • artık firmalar insanları kobay olarak kullanmaktan vazgecmeliler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.