Şimdi Ara

Dell, 7 ve 10 inçlik tabletler üzerinde çalışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Android'li Mini 5 ile slate-tablet piyasasına girmeye hazırlanan Dell'in planları arasında tablet ürünlerini çeşitlendirmek olduğunu sizlerle aktarmıştık. Son gelen bilgilerde Texas'lı firmanın tablet üzerinde çalışmalarına devam ettiğini gösteriyor.

Engadget'de yayınlanan habere göre firma, 5 inçlik Mini 5'a ek olarak 7 ve 10 inçlik iki farklı boyuttaki tablet üzerinde çalışıyor. Sitenin kaynaklarına göre Dell'in 7 inçlik tableti 2010 yılının sonuna doğru, 10 inçlik diğer modelse 2011 yılının başında raflardaki yerlerini alacaklar. Teknik özellikleri şimdilik bilinmeyen tabletlerin ARM tabanlı işlemcilerden gücünü alması ve Android işletim sistemiyle gelmesi bekleniyor.

Ayrıca haberde Haziran ayında AT&T aracılığıyla satışa sunulacak olan Dell Aero'dan dolayı firmanın Mini 5'ın çıkış tarihini Ağustos sonuna ötelediği ifade edildi.

• piyasada çeşitlilik artıyor.. Şimdi moda tablet bilgisayarlar.. ben demiştim.. netbookların geleceği yok diye gelecek tablet bilgisayarlarındır diye.. Ki hala süreç devam ediyor emekleme aşamasındayız..
  • buyuksun "Batuist" ustad!.Gelecek ile ilgili yeni kehanetin nelerdir
  • inşallah tablet çeşitliliği tekelciliği önler
  • Bencede seçenek artması iyi olacaktır.Ipad tek seçenek olmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rabbitweed

buyuksun "Batuist" ustad!.Gelecek ile ilgili yeni kehanetin nelerdir

yaşın kaç??? teknolojiyi ne kadar zamandır yakınen takip ediyorsun??? Bazı şeyleri anlamak için kehanette bulunmak gerekmez.. Çünkü görünen köyün yolu bellidir...
  • android isletim sistemi kullanan bir cihaza tablet pc demek ne kadar dogru olur tartisilir..
  • Apple birsey yapmadan bunlar kipirdamiyorlar nedense ?! Neyse çeşit iyidir :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

piyasada çeşitlilik artıyor.. Şimdi moda tablet bilgisayarlar.. ben demiştim.. netbookların geleceği yok diye gelecek tablet bilgisayarlarındır diye.. Ki hala süreç devam ediyor emekleme aşamasındayız..

Tablette BF2 oynayabiliyor musun?
  • Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Orijinalden alıntı: Batuist

piyasada çeşitlilik artıyor.. Şimdi moda tablet bilgisayarlar.. ben demiştim.. netbookların geleceği yok diye gelecek tablet bilgisayarlarındır diye.. Ki hala süreç devam ediyor emekleme aşamasındayız..

Tablette BF2 oynayabiliyor musun?
    [/quote

Tablette niye BF 2 oynayasın? notebook un yok mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.