Şimdi Ara

NOKIA s60 YENİ YAMALAR [PIPS,StandardC/C+,Open C LIBSSL Common]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
5.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Symbian s60 sistem geliştirme yazılım araçlarının son çıkan yamaları.
    Nokia 5800 için yeni firmware hazırladığında bunu hazır birşekilde yazılımın içinde zaten bize sunucak ancak şuan kullandığımız yazılımın iyileştirilmesi açısından bu geliştiricileri kurmamızda fayda var.

NE İŞE YARIYOR?
    Telefonun symbian yazılımında ciddi iyileştirme ve hızlandırma sağlamakta. Bu 3 yama ile telefonunuz bir bakıma güncellenmiş olucak ve hissedilir oranda program ve uygulamalarda hız oluşacak.

NASIL KURULACAK?

Telefon hafızasına kurulmalı!
    1- Open_C_LIBSSL_Common.sis

2- PIPS_Installer_1.7(4).sis

3- Standard_C++_library_Common.sis

NEYE DİKKAT EDİLMELİ?
    Cihaza format atılarak kurulursa verimlilik sağlayacaktır.Kurulumdan sonra cihazınızı kapatıp açın.

PAKETİ İNDİRİN...
    http://hotfile.com/dl/38540676/39a73e4/GELISTIRICI.rar.html

Benim konumda Hackli versiyonu yükleyen arkdşlara bu msjım.
    Cihazlarınız zaten hızlı bu programlardaki kodlamanın birazı yazılımın içine uygulanmıştı zaten ama şimdi orjinali çıktığından tekrardan üzerine kurmanızı tavsiye ediyorum. Sonuçta yazılıma ait yamadır ve kurulmasının hiçbir zararı yoktur. Hız farklılığı açısından çok fazla bir fark göremiyeceksiniz GPS sinyalini umarım etkilemez çünkü "PIPS" dosyalarının GPS üzerinde çok büyük etkisi var şimdilik sorun yok Kendi cihazıma kurulu olumlu sonuçlar verdi tavsiye ediyorum.

Not: Sadece nokia 5800 değil s60 Symbian v9.x cihazlarınıda desteklemektedir.

• format işleminden sonra denedim..

gayet başarılı..

şimdi yedekleri geri yüklüyorum :)

teşekkürler biroltr kardeş
  • Bunlarda Telefon üzerindeki Extra faydaları
    Bu programlar sayesinde Symbian sisteminizin kodsal gelişimi arttığından çeşitli emülatörlerin sorunsuz cihazınız üzerinde çalışması sağlanıyor.
    N-gage ve çeşitli PC oyunlarının DOS,DOSbox ve windows95/98 oyunları cihaza uyarlanabilmekte.
    Gelişmiş Pythom yazılımlarının artık bir çoğu cihaz üzerinde hızlı ve gelişmiş fonksiyonları devreye sokularak çalışabilmekte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biroltr

Symbian s60 sistem geliştirme yazılım araçlarının son çıkan yamaları.
    Nokia 5800 için yeni firmware hazırladığında bunu hazır birşekilde yazılımın içinde zaten bize sunucak ancak şuan kullandığımız yazılımın iyileştirilmesi açısından bu geliştiricileri kurmamızda fayda var.

NE İŞE YARIYOR?
    Telefonun symbian yazılımında ciddi iyileştirme ve hızlandırma sağlamakta. Bu 3 yama ile telefonunuz bir bakıma güncellenmiş olucak ve hissedilir oranda program ve uygulamalarda hız oluşacak.

NASIL KURULACAK?

Telefon hafızasına kurulmalı!
    1- Open_C_LIBSSL_Common.sis

2- PIPS_Installer_1.7(4).sis

3- Standard_C++_library_Common.sis

NEYE DİKKAT EDİLMELİ?
    Cihaza format atılarak kurulursa verimlilik sağlayacaktır.Kurulumdan sonra cihazınızı kapatıp açın.

PAKETİ İNDİRİN...
    http://hotfile.com/dl/38540676/39a73e4/GELISTIRICI.rar.html

Benim konumda Hackli versiyonu yükleyen arkdşlara bu msjım.
    Cihazlarınız zaten hızlı bu programlardaki kodlamanın birazı yazılımın içine uygulanmıştı zaten ama şimdi orjinali çıktığından tekrardan üzerine kurmanızı tavsiye ediyorum. Sonuçta yazılıma ait yamadır ve kurulmasının hiçbir zararı yoktur. Hız farklılığı açısından çok fazla bir fark göremiyeceksiniz GPS sinyalini umarım etkilemez çünkü "PIPS" dosyalarının GPS üzerinde çok büyük etkisi var şimdilik sorun yok Kendi cihazıma kurulu olumlu sonuçlar verdi tavsiye ediyorum.

Not: Sadece nokia 5800 değil s60 Symbian v9.x cihazlarınıda desteklemektedir.

Sayın Birol Bey, yukarıdaki programları kuracağım ama, diğer başlıkta belirttiğiniz 18.04.2010 yeni yazılımınızı bulamadım. Birde her yeni yazılım yükledikten sonra üç kez telefonun bataryasını tamamen bitirip kapalı konumda full şarj ediyorum. Acaba bunun zararı var mı? Saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: a.arslan

Sayın Birol Bey, yukarıdaki programları kuracağım ama, diğer başlıkta belirttiğiniz 18.04.2010 yeni yazılımınızı bulamadım. Birde her yeni yazılım yükledikten sonra üç kez telefonun bataryasını tamamen bitirip kapalı konumda full şarj ediyorum. Acaba bunun zararı var mı? Saygılarımla.

Yeni yazılım eklemedim mevcut yazılımınız üstüne kurabileceğiniz sistem için gerekli geliştirilmiş programlar bunlar.

Sadece hackli veya 5800 değil tüm yeni nesil symbian cihazlar için kurulmasında fayda var. Sistemde iyileştirme sağlıyor.
  • rompatcher çalışmadı formattan sonra.. Ama digerleri geldi birde ev ekranı 6 incons ve navigation bar yapınca arama tuşları çıkımıyor iLGİNÇ :D
  • birol hocam.. ben senin v50 sürümünü yükledim. bu değişiklik mevcut mudur o sürümde yoksa ayrıca yapmak mı gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: andruil

birol hocam.. ben senin v50 sürümünü yükledim. bu değişiklik mevcut mudur o sürümde yoksa ayrıca yapmak mı gerekir?

hepsi kurulacak yazlm içinde mevcut değil...
  • sağolasın.

herşey iyi hoşta, bu dosyaları keşke hotfile dan uplamasan, hayatımda gördüğüm en dandik up sitesi :/ .

mediafire hem hızlı hem bekletmiyor hemde sınırsız download yapılıyor. şu an v50 firmware çekiyorum 25 le çekiyor
  • 5800 v51 yeni yazılım için faydalı ve gerekli kurabilirsiniz.

Yeni yazılım kurulumundan sonra CİHAZA FORMAT atın bu geliştiricileri kurun faydalı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biroltr -- 12 Ağustos 2010; 2:43:51 >
  • bu x6dada olurmu? ve kuracagım baska hacke etki edermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: apocalypse47

bu x6dada olurmu? ve kuracagım baska hacke etki edermi?

Yükleyebilirsiniz sorun olmaz...
  • quote:

quote:

peki normal cfwye bi etkisi olurmu? onu silmem gerekiomu?
  • quote:

quote:

quote:

peki normal cfwye bi etkisi olurmu? onu silmem gerekiomu?

Burdaki geliştricileri telefona CFW kurduktan sonra telefon hafızasına kurucaksın o kadar.
    CFW etkisi derken ne demek istedin tam olarak anlamadım :S
  • yani buda bi cfwmi onu silmem gerekiormu gerçi cevabı aldım teşekkürler
  • Link yenileyebilirmisin,silinmişde şimdiden sağol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.