Şimdi Ara

LG'den 3D destekli 120Hz'lık Full HD monitör: W2363D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
6.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dünya'nın önde gelen elektronik üreticilerinden LG, yeni monitörü W2363D'yi duyurdu. LG'nin Full HD çözünürlüğe sahip olan monitörünün boyutu 23 inç olarak belirlendi. LG W2363D, sahip olduğu 3D desteği ve 3D teknolojisinin gereksinimi olan 120 Hz tazelem oranı ile dikkat çekiyor. Nvidia 3D Vision destekli olan monitör'de

SRS TruSurround HD hoparlörler kullanılmış. LG, 3D destekli monitörü W2363D'de kontrast oranını 70.000:1 olarak belirlerken parlaklık seviyesinin

400cd/m2 olduğunu belirtti. LG'nin 3D destekli 120 Hz tazeleme hızına sahip Full HD monitörü W2363D'nin önümüzdeki ay içinde 433$ fiyat etkitiyle satışa sunulması bekleniyor.

• Lg monitörde iyi değil Forever Samsung
  • quote:

Orijinalden alıntı: rcelik21

Lg monitörde iyi değil Forever Samsung

LG iyi değil mi? İstersen arıza oranlarını bir araştır. Görüntü kalitesine de keza aynı şekilde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rcelik21

Lg monitörde iyi değil Forever Samsung

oh yani bu kadar da ağır bi eleştiri olamaz Samsung kullanmama rağmen LG yabana atılcak bir lcd üreticisi değil
  • @rcelik21

tamam anlamadığın ortada bari zorlama ha, ne dersin..
  • yuh bu kadar saçma bi yorum olamaz... ben senelerdır hep samsungu savundum tercih ettim ama anladımki lg daha iyimiş buna ne diceksin ?
  • LCD TV pazarında lider Samsung'tur doğrudur fakat LG'de kötü bir marka değildir. Rahatlıkla ilk üçün içinde diyebiliriz.
  • quote:

LG'nin 3D destekli 120 Hz tazeleme hızına sahip Full HD monitörü W2363D'nin önümüzdeki ay içinde 433$ fiyat etkitiyle satışa sunulması bekleniyor.

Türkiye'deki fiyatı KDV'siyle 500$'ı geçecek demektir. İyi bir monitöre benziyor ama fiyatı yüksek.. 3D deneyimi için böyle bir monitör + 3D Vision gözlük + GTX470/480 komple bir pc parası ediyor. Bu teknolojiler şimdilik parası bol olanlar için..
  • lg dunyanın ıkıncı buyuk lcd uretıcısıdır.ve bu senekı vizyonları samsungdan 1.cılıgı almaktır. daha oncekı haberlerde vweılmıstı bu haber.
  • Gerçekten mükemmel monitor türkiyeye de 450 460 dolardan girerse alan cok olacaktır sanırım
  • LG'nin bu modeli Playstation 3'e yapılacak olan 3D güncellemesiyle de faydalı olacaktır..
  • güzel fiyat lg led monitor kullanıyorum çok memnunum
  • soylenen fiyatla türkiye de satısa cıkarsa rakiplerinden cok daha fazla satar.
    samsung un 120 hz modeli full hd degil ustelik 22'' ,
    acer ın 120 hz modeli 23,6'' full hd tum (vga hdmi dvi mevcut)
  • Daha yeni samsung LX2370 adım hemen eskidi monitörüm :)

monitör alacak arkadaşlara tavsiyem monitöralırkan fullhd led hdmi falan derken aman kullanılan panelı gozden kacırmayın cogu uretici samsung dahil ust seviye monitörlerinde tn panel kullanıyor ben monitörümden cok menunum ama 2002 yılında aldıgım sony sdm s93 m19 ınc monıtorum mva panel kullanıyordu sımdıkısı ıse tn kullanıyor benim fıyat parformans dahılınde baska secenegım yoktu monıtorden cok cok memnunum fakat bu konudada ufak bır hayal kırıklıgı yasamıyorum desem yalan olur kısısel gorusum 3d olayı cın henuz daha erken bence normal bır monıtor alıp

3d ıcın beklemek cunku hd olayını hatırlayın oncelıkle 1366x768 monıtorler hatta tvler piyasaya suruldu cogu kısı dah hd yayın baslamadan gıttı dah ıyı dıye bunlardan aldı

ve hd yayınlar 1920x1080 olarak gelınce dah henuz hd ozellıgını kullnamadan tvlerı ve monıtyorlerı cagın gerısınde kaldı ılerleyen zaman ıcınde daha yuksek tazeleme hızlşeırna sahıp 3d monıtorler gelecektır dıye dusunuyorum

• LG ve samsung zaten son kullanıcı pazarında hakim iki marka.. LGye biri kalkıpta kötü diyorsa hiç aldırmayın bile o vatandaşı ya yaşı çok küçüktür yada marstan filan yeni gelmiştir dünyaya hiçbirşeyden haberi yoktur :))
  • Hayalımdakı lcd monitor ise s-ıps panel kullanacak quad hd olacak full rgb ultrabrıght led olacak scanning light ile resim bulanıklıgının onune gececek 1ms olacak minimum 240 hz olacak 3d olacak gelistirilmis multitouch olacak fılmler icin sdden hd ye 2d den 3d ye cevrım ozellıgı olacak 32 ınch olacak herturlu gırıs cıkıs bulunacak dvi hdmi video port vga gibi ses icin üzerinde 7.1ses veren saound array hoperlör bulunacak kullnımı kolay menusu olacak fakat tweak yonunden guclu olacak aynızmanda tasarımı ve ergonomısı harıka olacak en onemlısı UCUZ herkesin rahatlıkla alabilecegi gibi olacak :D
  • quote:

Batuist
    19.04.2010 Saat: 00:02
    LG ve samsung zaten son kullanıcı pazarında hakim iki marka.. LGye biri kalkıpta kötü diyorsa hiç aldırmayın bile o vatandaşı ya yaşı çok küçüktür yada marstan filan yeni gelmiştir dünyaya hiçbirşeyden haberi yoktur :))

Aynen katılıyorum
  • LG nin crt monitörleri berbattı ama lcd leri için birşey diyemem
  • Lg yıne yapmıs yapacagını fıyatı ve tasarımıyla albesını olan bır monıtor cok ıyı dusunulmus monıtorde entegre görsel iisıkli ses sistemi 3d 120 hz daha ne olsun hepsi bır araya getirmis haber ıcın tesekkurler
  • lg bana göre önce logosunu değiştirsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.