Şimdi Ara

Samsung'un Android işletim sistemli yeni telefonu SGH-T959 onaylandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Akıllı telefon pazarında söz sahibi firmalardan biri olan Samsung'un Android işletim sistemli yeni akıllı telefonu SGH-T959 onaylandı.

Bluetooth SIG tarafından onaylanan T959, T-Mobile tarafından Amerika pazarına sunulacak. Samsug'un yeni telefonu SGH-T959, 4 inç boyutunda AMOLED ekrana sahip, Android işletim sistemli telefonda TouchWiz 3.0 arayüzü kullanılmış. Samsung, SGH-T959'da WiFi ve Bluetooth 3.0'a yer veriyor. Samsung'un Android işletim sistemli yeni telefonun SGH-T959'un piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı hakkında herhangi bir bilgi bulunmazken, gerekli açıklamaların önümüzdeki günlerde yapılması bekleniyor

• özellikleri netleşsin bakalım. büyük bir ihtimalle 1080p video kaydı ve 12 mp kamera olabilir bu telefonda.
  • t-393 dedikleri telefon samsung galaxy s :)
  • Samsung T929, Galaxy S'nin Amerika versiyonu gibi olabilir. (Android OS, TouchWIZ 3.0 arayüzü, 4.0 inç AMOLED dokunmatik ekran vs)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

Samsung T929, Galaxy S'nin Amerika versiyonu gibi olabilir. (Android OS, TouchWIZ 3.0 arayüzü, 4.0 inç AMOLED dokunmatik ekran vs)

enteresan
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • eskiden nokia böyle telefon üretirdi.. Şimdi samsung.. Ne oldu bu samsunga anlamıyorum.. Adamlar nasl çalışıyorlar.. Haberlerin dörtte biri samsung cephesinden geliyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.