ALTINYILDIZ NANO TAKIM ELBİSE - 49,90 TL
119 Cevap47952 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

615 Mesaj
18 Nisan 2010; 0:12:00 

Ankara-Keçiören'den Etlik'e giden caddede bulunan Centone Outlet mağazasında sadece siyah ve koyu lacivert takım elbiseler 49,90 tl, ben dün 3 tane aldım, ihtiyacı olan kaçırmasın.

"Samanyolu, en az 100 milyar yıldız içerdiği düşünülen dev bir gökada. Görünebilir evrendeyse, en az 200 milyar gökada bulunduğu hesaplanıyor."

137 Mesaj
18 Nisan 2010; 0:18:24 

sadece ankaradamı acaba yaw...ben çorludayım yarın bi bakıyım bizim centone ye de ...saol arkadaşım bu arada

615 Mesaj
18 Nisan 2010; 0:30:54 

Bu mağaza outlet, normal mağazalarında 149 TL satılıyor sanırım.

Dün elemanları 700 takım geldiğini ve lacivertlerin 1 gün içinde çok azaldığını söyledi, almak isteyenler fazla vakit kaybetmesin bence.

"Samanyolu, en az 100 milyar yıldız içerdiği düşünülen dev bir gökada. Görünebilir evrendeyse, en az 200 milyar gökada bulunduğu hesaplanıyor."

1765 Mesaj
18 Nisan 2010; 0:34:17 

Yerini tam tarif edebilirmisin anlayamadım? Antares e yakın bi yerlerdemi yada gata civarı?

724 Mesaj
18 Nisan 2010; 0:40:31 

Geçen hafta Mecidiyeköyden 149TL'den bir takım ve 64TL'den tek ceket aldım
49.90TL çok iddalı bir rakam o paraya pantolunu zor verirler ama çıldırmış olmalılar

Bu arada normalde aldığım ürünü kolay kolay başka yerde daha ucuzunu görmem yani iyi bir araştırmacıyım
Sonuç olarak üzülmedim çünkü aldığım takım gerçekten hakkını veriyor

SL500

615 Mesaj
18 Nisan 2010; 0:43:55 

Keçiören Fatih Köprüsünden Meteoroloji yönüne dönüp, sağ tarafı takip edip, Basın caddesine girmeyip, direkt Etlik yönüne doğru.

Basın Cd. başlangıcı ışıklarından sonra 150 mt ilerde sağda, yanında Kiğılı Outlet mağazasıda var. Bulunduğu caddenin ismini tam bilemiyorum ama.

İlerisinde eskiden araç muayene istasyonu vardı.

1765 Mesaj
18 Nisan 2010; 0:45:43 

Bi yerden uydudaki yerini buldum burasımı dediğiniz yer yarın bi gideyim.

http://www.wikimapia.or...2.8553009&z=18&l=36&m=b

615 Mesaj
18 Nisan 2010; 0:50:42 

Tebrikler, tam yerini bulmuşsunuz.

1392 Mesaj
18 Nisan 2010; 1:08:25 

Söz konusu cadde Eşref Bitlis caddesidir. Yarın ben de uğramayı düşünüyorum. Bilgi için teşekkürler üstad.

2182 Mesaj
18 Nisan 2010; 1:11:42 

kumaş içeriği nedir acaba. bu fiyata ancak polyester olur.benden size ipucu. yün ağırlığı çok olan takımlar çok daha uzun süre dayanır.az eskir. polyester naylonlar çokkolay eskir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 18 Nisan 2010; 1:15:47 >

5721 Mesaj
18 Nisan 2010; 3:03:01 

Doğruysa fiyat çok iyi geçen aylarda pantolonu 75tl gibi bir rakama almıştım , gerçi onun kumaşı nano kaşeydi....

3004 Mesaj
18 Nisan 2010; 10:02:18 

kumaşları gerçekten altınyıldız nano

Ben günlk giydiğim 2-3 takımı bu markadan aldım. tamam bi igs, damat ya da mithat değil ama işini görüyor. sonuçta her gün takım giyenler için ideal

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
6 gün 4 sa. 54 dk. kadarı kaldı.
18 Nisan 2010; 10:51:16 

Buram buram terletir...

77 Mesaj
18 Nisan 2010; 11:53:11 

hangi dolmus gidiyor buraya tel numarası var mı gburanın

339 Mesaj
18 Nisan 2010; 11:53:47 

Takim elbise dedigin yunden olmali. Bu fiyata ancak polyester, nayon bulursunuz. Zaten polyester, naylon takim icin normal fiyat bunlar sicak firsat falan degil.

Everybody Lies

442 Mesaj
18 Nisan 2010; 12:30:41 

Bitanede ben kaptım. Teşekkürler ...

442 Mesaj
18 Nisan 2010; 12:33:06 

quote:

Orijinalden alıntı: faro1453

hangi dolmus gidiyor buraya tel numarası var mı gburanın

Tel : 312-3256962

697 Mesaj
18 Nisan 2010; 12:42:02 

Sağlam sıcak fırsatmış valla...dün ve bgün hele ki hafta sonuydu millet bitirmiştir tüm malı heralde..!

ɠƱʋȜɲ

442 Mesaj
18 Nisan 2010; 13:26:16 

Sadece %25 yün yazıyor, demekki %75 polyester

0

0

0

0

615 Mesaj
18 Nisan 2010; 13:37:40 

Altınyıldız tamamı polyesterden kumaş üretmez, ben baktım elbiselere gayet güzel. Yün-Viskon-Polyester karışımı kumaşlı. Astarı 1. sınıf. Bazı arkadaşların tahmin ettiği gibi uyduruk 50 TL satılan elbiselerden değil, tüm elbiselerin içine ve etiketlerine Altınyıldız Nano markası işlenmiş.

Suat Hocam senin ev yakın zaten 3 dk.da ordasın Selamlar.

697 Mesaj
18 Nisan 2010; 13:46:13 

Yalnız ben çoktandır takip etmekteyim bu nano olaylarını ilk çıktığı zamanlar yanına yaklaşılmıyordu şimdiyse mağazalarda 349'lardan 49'lara kadar gerilemeler görüldü...Noldu da acaba pantolondan bile daha ucuz bir hale geldi bu modeller anlam vermek imkansız gibi..?

ɠƱʋȜɲ

5050 Mesaj
18 Nisan 2010; 14:03:54 

Doğru düzgün ürün yok.

Olan ürünleride ütü tutmuyor...

Altınyıldız kumaşlarını pantolonlarını hiç tavsiye etmem...

Ben Mevlana Değilim Adam Ol Gel.

1580 Mesaj
18 Nisan 2010; 15:12:26 

Lütfen böyle komik yorumlar yapmayın.Kumaşta en kaliteli marka altınyıldızdır.Bunu bütün tekstil ile ugrasan kişiler bilir.Kaldı ki nano kumaşın özelliği kiri az tutması ve kırışmaması.Gidip çamaşır makinesinde yıkayıp ütü yapmaya calısırsanz olmaz tabi.Nano kumaşları kuru temizleme ile temizlemelisinz.

quote:

Orijinalden alıntı: droll

Doğru düzgün ürün yok.

Olan ürünleride ütü tutmuyor...

Altınyıldız kumaşlarını pantolonlarını hiç tavsiye etmem...

#WESLEY SNEIJDER FAN CLUB#

"Takım içinde karar aldık ve Robben'e bildirdik. Sahaya çıktığımızda o kendi topunu getirecek" Wesley Sneijder

1444 Mesaj
18 Nisan 2010; 16:55:47 

Gayet iyi ürünler

İntel İ7 4790 Asus DCU İİ GTX 780 HAFX ADV. Corsair Pro CL 9 2133 2x4, Asus Z97 Maxsimus HERO, Benq XL2420Z, 240 gb Corsair SSD, 2 TB Baracuda, Cooler Master 212x, Steelseries RİVAL, Logitech G930, Steelseries GCK+...

794 Mesaj
18 Nisan 2010; 17:42:16 

kaliteli boxer fiyatına takım
eger bedende varsa muhtesem.

339 Mesaj
18 Nisan 2010; 18:00:04 

nano kumas dedikleri = polyester. bilen bilir polyester giysiler pek utu istemez.

Everybody Lies

353 Mesaj
18 Nisan 2010; 18:08:18 

arkadaslar bir takım elbisenin maliyeti herseyi dahil edince 25TL'yi gecmez. Mesela Kiğılı bazı takım elbiselerini 4 yıl önce 12TL'ye çıkartıyordu. Giyimde kar marjı inanılmazdır...

SC II

697 Mesaj
18 Nisan 2010; 18:24:40 

quote:

Orijinalden alıntı: yekho

arkadaslar bir takım elbisenin maliyeti herseyi dahil edince 25TL'yi gecmez. Mesela Kiğılı bazı takım elbiselerini 4 yıl önce 12TL'ye çıkartıyordu. Giyimde kar marjı inanılmazdır...

maliyet derken hammadde bazında mı yoksa buna işçilik, teknoloji vsvs'lerde dahil midir..?

ɠƱʋȜɲ

865 Mesaj
18 Nisan 2010; 18:40:32 

quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

maliyet derken hammadde bazında mı yoksa buna işçilik, teknoloji vsvs'lerde dahil midir..?

teknoloji derken anlamadım? Benim bildiğim tekstil makinası üreten (nano boyutta da olsa) var mı?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2182 Mesaj
18 Nisan 2010; 19:57:37 

tekrar söylüyorum. bi elbisede yün oranı ne kadar yüksekse o kadar çok dayanır az eskir. yün demek kalite demek tabi aynı zamanda para masraf demek. şu sıralar martkalar polyester naylon ağırlıklı takımları 600 700 lerin sütünü çizip 150 200 e düşüyorlar. ama zaten polyestyer takımların değeri o kadardır. mazleme polyesterse kalite nerde o takımda. düğmede mi fermuarda mı.

5050 Mesaj
18 Nisan 2010; 20:05:45 

quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Lütfen böyle komik yorumlar yapmayın.Kumaşta en kaliteli marka altınyıldızdır.Bunu bütün tekstil ile ugrasan kişiler bilir.Kaldı ki nano kumaşın özelliği kiri az tutması ve kırışmaması.Gidip çamaşır makinesinde yıkayıp ütü yapmaya calısırsanz olmaz tabi.Nano kumaşları kuru temizleme ile temizlemelisinz.

Mesajımı iyi okuyun derim, benim yorumum marka hakkında.

Kumaş kaliteli olabilir ona lafım yok, sadece ütü sorunu var.

Takım elbise fazla giymediğim için zorunluluktan birkaç pantolon ve ceket aldım.. Benim gördüklerim bunlar..

Aldığım pantolon böyle yine diyorum Centone'nin Altınyıldız pantolonları 5 para etmez.

Ben Mevlana Değilim Adam Ol Gel.

1580 Mesaj
18 Nisan 2010; 20:06:36 

kumaşını o fiyata zor alırsın =)

quote:

Orijinalden alıntı: yekho

"Takım içinde karar aldık ve Robben'e bildirdik. Sahaya çıktığımızda o kendi topunu getirecek" Wesley Sneijder

3293 Mesaj
18 Nisan 2010; 20:12:20 

sıcak fırsatlar iyice coştu ya.. 50liraya altınyıldız takım bulup hala alınmaz diyenlere gülüyorum.. ben aldım 2 yıl giysem kar kardır, ayrıca iki tane de pantolona ldım 25 liradan.. 6 taksit 105 liraya mal oldu hepsi.. pantolonlarda nano ve gayet spor kumaş ve de kesim olarak, bundan iyisi can sağlığı..

aytaç abi kızıcan biliyorum ama ben aldım valla..

........ (-_-) Satılık Ürünlerim İçin Dükkanıma Tıklayınız (-_-) ........

339 Mesaj
18 Nisan 2010; 20:33:08 

Sırf ALTINYILDIZ etiketi var diye millet gidip takim polyester/naylon takim mi alicak? O zaman bir tane cop poseti alip bundan takim elbise yaparim uzerine ALTINYILDIZ yazinca o takim kaliteli mi olucak? Takim elbise alirken kumasa bakilir ne kadar yun orani varsa o kadar kalitlidir o takim.

Everybody Lies

988 Mesaj
18 Nisan 2010; 20:38:26 

15 gün önce 150 tlye takım 35 tlye pantalonunu almıştım.
Sanırım yün oranı %35 gibiydi.

Saygılarımla. Fikirlerimin doğru olma garantisi yoktur.

1957 Mesaj
18 Nisan 2010; 20:48:41 

49 lira %25 yün bir takım için bile ucuz sayılır. ancak ben şahsen giymeyi tercih etmem. bu kadar(%75) polyester öncelikle sağlığa zararlı. polyester oranı bir takımda en fazla %15 olmalı. mümkünse %100 yün takım alınmalı. hatta dini anlayışları göz ardı edenler için mümkünse %5-10 ipek geri kalanı yün olandan alın. 49 lira için polyester giyip vücudunuzun nefes almasını olumsuz etkilemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noktanınsâbiti -- 18 Nisan 2010; 20:50:05 >

442 Mesaj
18 Nisan 2010; 20:53:09 

quote:

Orijinalden alıntı: :ArHaus:

Sırf ALTINYILDIZ etiketi var diye millet gidip takim polyester/naylon takim mi alicak? O zaman bir tane cop poseti alip bundan takim elbise yaparim uzerine ALTINYILDIZ yazinca o takim kaliteli mi olucak? Takim elbise alirken kumasa bakilir ne kadar yun orani varsa o kadar kalitlidir o takim.

Arkadaşlar, sadece yazmış olmak için yazmayın. Rica ediyorum.

Burada kimsenin altınyıldız yazdığı için ürün aldığını zannetmiyorum, en azından ben öyle yaptım. Fiyat uygun gelince, gittim giydim denedim. Ürün güzel, yeri filan tam oturdu. Kumaşı da güzel, ele geliyor yani. Sizin dediğiniz gibi naylon değil. Biraz insaf diyorum.

Sizin mantığınıza göre ninelerin giydiği %100 yün çoraplar vardır, hemen koyunun sırtından alınır ip yapılır, sonra çorap örülür. Sizde gidin onu giyin o zaman çok kaliteli oluyor ya.

Sonuç olarak, ne altınyıldız yazıyor diye, nede %100 yün diye bir ürün kaliteli olmaz.

1580 Mesaj
18 Nisan 2010; 21:05:19 

altınyıldız kaliteli kumaş ürettiği için bu kadar önemseniyor.Benm ailem takım elbise işi ile ugrasıyor babam hep der altınyıldız Türkiye'deki en kaliteli kumaş diye.Ama iyi markanın da düşük kalite ürünleri olabiliyor.Buradaki de o mesele.Ama ne kadr düşük kalite olursada olsun o fiyata gayet gayet güzel ürün.

2285 Mesaj
18 Nisan 2010; 21:13:26 

zaten %100 yün elbise giyilmez sıcakta yakar

1078 Mesaj
18 Nisan 2010; 21:53:08 

Fabrika'da altınyıldız nano takımlar 375'den satılıyodu en son.
üzerine su döktüğünüzde yağ gibi üstünde kalıyor ne leke ne de iz yapıyordu, amcam bana şov yapmıştı
burdaki doğal olarak düşük kalitedir ama günlük kullanım için süper fiyat bence, gömlek fiyatına takım ya.

1189 Mesaj
18 Nisan 2010; 22:49:51 

Bende bugün Ankara Optimum Altınyıldızdan takım elbise aldım.Satıcı arkadaşa da almadan önce gördüğüm ilanda 49 tl ye
Altınyıldız Nano Takım satıldığını söylediğimde kimbilir ne kumaşından yapılmıştır dedi.Ama gerçekten o fiyata varsa hiş
üşenmem gider alırım dedi.165 TL ye aldığım elbisede %88 yün,%9 polyester,%3 elastan yazıyor.Ne olursa olsun o fiyata
gerçekten bedava.Alanlara hayırlı olsun.

ARTIK BURADAYIM

550 Mesaj
18 Nisan 2010; 23:00:18 

Giden arkadaşlar beden çeşitleri vardı 6 drop mesela...

Nikon D90 | 18-105 VR | 50 mm 1.8d nikkor | Metz 36-5 TTL | Digipod-A-2541NP + PH-223 3-Way Head | Samsung Galaxy Note 2 | Samsung Galaxy S wifi 5.0 | Sony Vaio FZ21M | LG x130 | 2011 Peugeot 308 1.6 HDİ Comfort Pack | Güncel Blog | Chevrolet Club Türkiye

3293 Mesaj
18 Nisan 2010; 23:21:59 

iki haftada bir takım elbise giyenler için gayet ideal.. daha ne olsun canım ya.. 50 liraya kiğılı dan gömlek almıştım geçen hafta dik yaka ezel modeli :D

bu haftada da takım aldım.. aynı takım ankamall'de 200 küsür liraydı.. isteyen gider ordan alır.. istemeyen 50 liraya alır.. onu da istemeyen gider kalitesini alır..
ben yarın şu 150likten de bir tane alabilirim duruma göre..

279 Mesaj
18 Nisan 2010; 23:48:26 

ben dün 149 olandan aldım %100 yün.kesim ve işçilik çok iyi,duruşu güzel.bu fiyata bu kalitede takım bulamadım.karışım kumaşlar bile 130 civarı başlıyor.bence %25 yün bile olsa fiyat süper.burada olsa kesinlikle kaçırmazdım.

4805 Mesaj
19 Nisan 2010; 0:42:32 

quote:

Orijinalden alıntı: A380

zaten %100 yün elbise giyilmez sıcakta yakar

Hiç yün %100 yün takım giydin mi bilmiyorum ama sıcakta kesinlikle terletmez, naylonla ya da yün battaniye ile karıştırmayın.

Pioneer VSX-921 / Polk Audio TSI 400 / Polk Audio TL 150 Blackstone / Polk Audio PSW110 sub / Pioneer BDP-140 / Himedia Q12-II

Benq W1070 / Specta 120" Gri Kontrast Perde / TTAF 15 Metre 1.4v (26 AWG) HDMI Kablo

Sistemin ev hali

773 Mesaj
19 Nisan 2010; 0:43:36 

Bu markada fiyatlar aşağı yukarı hep bu şekilde

500Px

174 Mesaj
19 Nisan 2010; 1:08:49 

Malzeme içeriğine göre fiyat normal.. Sırf markası altınyıldız diye de yapay malzemeden üretilmiş sağlıksız giysi almam. %100 yün altınyıldız takımı 400'lere bulabilirseniz işte bu sıcak bir fırsat olur..

3046 Mesaj
19 Nisan 2010; 1:38:07 

MOda di Centone mi alırsınız yoksa İMZA markasına ait bir takım elbise mi alırsnız arkadaşlar?

Ben ilk defa takım elbie alcam ve pek anlamam, tabiki kumaş çok önemli ama marka olarak İMZA markası sizce nasıldır?

Arkadaşım İMZAda çalışıyor ve bana bayağı bi indirim yapacak ve şimdi CENTONE ile İMZA arasında kaldım ne dersiniz?

673 Mesaj
19 Nisan 2010; 9:47:30 

arkadaşlar indirim bütün mağazalarda mı yoksa sadece bu mağazaya mı özel ?

Chevrolet Cruze 1.4 Turbo 140 BG - Chevrolet hakkında tüm bildiklerinizi unutun ve hızın keyfini yaşayın.

587 Mesaj
19 Nisan 2010; 10:50:12 

her gün takım elbise giyen ve hemen hemen her markadan alışveriş yapmış olarak bazı yanlışları düzelteyim.

Temel bilgiler
1. Bir üründe yün oranı ne kadar yüksekse, o kadar sağlıklı bir üründür. Polyester oranı ne kadar yükseks o kadar sağlıksız bir üründür.
2. Yün var yün var. Her yün kaliteli demek doğru değildir.
3. Yünlü kumaşlarda "woolmark" garanti etiketini arayın. Ayrıca kumaşın sınıfını (100s, 120s, 150 s vb.) sorgulayın. Ciddi anlamda kumaşın kalitesini gösterir. Ve unutmayın, dünyanın en iyi yünleri Avustralya ve Yeni Zelanda dan gelir. Kumaşta kullanılan yünün orijinini sorun, tabi bilyorlarsa.
4. Çok ince yün elyafından yapılmış kumaşlar (120s ve üzeri diyelim) yaz mevsiminde alternatifsizdir neredeyse. İpek vs olayına girmiyorum tabii.. Polyester ağırlıklı bir kumaş aynı şartlarda çok kötü bir gün geçirmenize neden olabilir.
5. Yün ağırlığı yüksek olan kumaşların ütü tutmama gibi bir derdi var. Ayrıca üst üste 2 günden fazla giyilmesi tavsiye edilmez, kumaşın "dinlenmesi" gerekir. Yoksa çok çabuk aşınır.
6. Yün kumaşın bakımı zordur, mutlaka kuru temizleme yapılır, ütüsü ayrı özen ister, direk ütüyü basarsanız Özcan Deniz'in sahne kıyafetleri gibi parıldarsınız.
7. Gerçek, kalitesi onaylanmış, üst sınıf yünlü kumaş poyesterle kıyaslanmayacak şekilde "çok" pahalıdır.

Bunların yanında,alacağınız takımda dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar ise;
1. Kesim (Model) ; Üzerinize oturuyor mu? Düzgün bir duruşu var mı? Yoksa babadan emanet alınmış düğün ceketi gibi mi duruyor?
2. Dikiş ; Düzgün, özenli ve temiz bir dikişi varmı? Ek yerlerinin montajı düzgün yapılmış mı? Pantalonun özellikle oturma bölgesindeki dikişleri düzgün ve sağlam mı? Ceket ve pantalon astarları düzgün sabitlenmiş mi? vs.vs..
3. Güven ; herhangi bir sorunda, aldığınız mağaza sorun çıkarsa dahi, marka sahibi firma ürünün arkasında duruyor mu?

Bunların yanında ekstra bir kaç bilgi daha vereyim.
Altınyıldız, herkesin bildiği üzere ülkemizin değerli markalarından biridir. 1996 yılında Altınyıldız "Australian Super Fine Wool Growers Association" a kabul edilen ilk türk markasıdır. Dünyadaki en büyük entegre tesislere sahip sayılı yünlü kumaş üreticilerinden biridir.

Ancak, hemen hemen her firmanın pazarlama taktiği olan farklı kalitelerde ürün üretip farklı kesimlere satış yapılabilmesinin sağlanması açısından, Altınyıldız ın da çeşitli kalitelerde üretimi vardır. Piyasaya verdiği kumaş çeşitlerinin yanısıra, kendi bünyesinde çıkarttığı markalara bakılarak da bu durum görülebilir. Bugün Network de satılan bir takım da Altınyıldız kumaş kullanırken, Fabrika da satılan bir takımda da Altınyıldız kumaş kullanılmaktadır. İki ürün arasındaki farkı sadec imaj farkıyla açıklayamazsınız. Kumaşları, modelleri ve toplam kaliteleri arasında da fark olduğu bir gerçektir.

Sonuçta, bir yerde, ne kadar ekmek o kadar köfte deyimi geçerlidir. 50 TL ye Altınyıldız takım elbise.... alan arkadaşlar kusuruma bakmasın...
ancak....çeyrek ekmeğe bol patatesin yanında tepside kalan köfte kırıntıları gibi bir şeydir... Yanlış anlaşılmak istemem, bu takım 50 TL eder veya etmez demiyorum, belki de eder gerçekten de... ama 50 TL ye Altınyıldız elbise... biraz enteresan bir durum...

2182 Mesaj
19 Nisan 2010; 10:54:16 

arkadaşlar. babam eski terzidir yıllarca takım elbise yaptı. ister inanın ister inanmayın. elbisede kalite kumaş + işçilik ile ölçülür. onun söylediğine göre kumaş ta yün oranı çok önmeli. yün çok olursa elbisenin duruşu kendini gösterişi de değşir. ve en önemlisi kolay koal eskime rengi atmaz. yukarda %100 yün sıcak olur denmiş. alakası yok arkadaşın da dediği gib battaniye veya kazak olarak düşünmeyin. kumaşın ipliğindfen bahsediyoruz.babamın ilk yaptrığı iş elbisenin kumaşına dokunmaktır. etiketine bakmaya bile gerek duymaz< eliyle anlar kumaşı. yün takım ağır durur adamın üstünsde. ceket otrurur. ama naylonlar çok kolay ezilip büzülür yamulur. nweyse ben bildiğimi söyleyeyim yine herkes istediğin alsın.

62 Mesaj
19 Nisan 2010; 13:49:53 

Arkadaşlara değerli bilgileri için çok teşekkürler,bende Zeytinburnu Olivium dan almıştım 1 ay kadar önce.Ordaki satıcı arkadaslardan biri ceketi oval hale getirip bir bardak su dökmüş ve nano kumaştan dolayı kir ve su tutmadığını uygulamalı olarak göstermişti gayet de memnunum açıkçası.

Bu fiyat eder etmez orasını bilemiycem ama şu bi gerçek ki herkes bütçesine göre alabileceği en iyi takımı almak ister.Yoksa piyasadaki en kaliteli markaları bizde biliyoruz.

Gidip aynı parayı dandik takımlara vermektense bildiğimiz yerden almak daha mantıklı geliyor bana

1170 Mesaj
19 Nisan 2010; 16:02:48 

bence gayet güzel

49lira sonuçta
keşke izmir de de olsaydı da bizde baksadık

1392 Mesaj
19 Nisan 2010; 16:55:25 

quote:

Orijinalden alıntı: muzeg

Altınyıldız tamamı polyesterden kumaş üretmez, ben baktım elbiselere gayet güzel. Yün-Viskon-Polyester karışımı kumaşlı. Astarı 1. sınıf. Bazı arkadaşların tahmin ettiği gibi uyduruk 50 TL satılan elbiselerden değil, tüm elbiselerin içine ve etiketlerine Altınyıldız Nano markası işlenmiş.

Suat Hocam senin ev yakın zaten 3 dk.da ordasın Selamlar.

Teşekkürler Murat hocam dün uğrayıp bir takım aldım ben de. Fiyatına göre güzel ürün.

550 Mesaj
19 Nisan 2010; 18:46:54 

arkadaşlar okadar tartışmanın ne anlamı var işine gelen gider alır (benim gibi)
bende bugün gittim bi 49 luk takım elbiseden ve 70 lira olan keten takım elbiseden aldım. öğretmen olduğum için devamlı takım elbise giyiyorum gayet iyi oldu değiştirmelik giyerim artık...

Nikon D90 | 18-105 VR | 50 mm 1.8d nikkor | Metz 36-5 TTL | Digipod-A-2541NP + PH-223 3-Way Head | Samsung Galaxy Note 2 | Samsung Galaxy S wifi 5.0 | Sony Vaio FZ21M | LG x130 | 2011 Peugeot 308 1.6 HDİ Comfort Pack | Güncel Blog | Chevrolet Club Türkiye

663 Mesaj
19 Nisan 2010; 19:48:31 

Arkadaşlar bahsedilen yerde %80 yün olan takımlar var onlara bakmanız daha uygun olur....kampanyalı takımlarda oran %25

"If it is just us, it seems like an awful waste of space..."

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
6 gün 4 sa. 54 dk. kadarı kaldı.
19 Nisan 2010; 20:04:55 

quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

5. Yün ağırlığı yüksek olan kumaşların ütü tutmama gibi bir derdi var. Ayrıca üst üste 2 günden fazla giyilmesi tavsiye edilmez, kumaşın "dinlenmesi" gerekir. Yoksa çok çabuk aşınır.

Bu tavsiyenin önemini bilirim. Hergün giydiğim 2 farklı yün takımın her ikisi de apış arasından yama tutmayacak şekilde incelip delindi.

615 Mesaj
19 Nisan 2010; 20:47:14 

Suat hocam hayırlı olsun. Comiser'de Keçiören de oturuyor herhalde, hızlı gidişinden belli (şaka zaten biliyorum Keçiören de olduğunu)

PM.den teşekkür eden arkadaşlarda var, onlar da güle güle kullansın.

Bazı arkadaşlar hem 49 TL olsun, hem %80 yün olsun, hemde kesimi dikimi 1.sınıf olsun istiyorlar ama bu elbiselerin kumaşlarıda gayet güzel fiyatına göre.

Aynı yerde 149 TL Nano yüksek yün oranı olan elbiselerde var, dileyen alabilir, hatta 80 TL nano olmayan Altınyıldız %70 yün olanlar da var. Ben bu 80 TL liklerden aldım daha önce, kesinlikle ütü tutmama sorunu yok. 49 Tl likleri denemedim,

bir tavsiye; pantalonlar ütü tutmasa bile ceketlerin düğmelerini değiştirip BLAZER olarak kullanabilirsiniz, lacivertlerin rengi çok güzel. Bu fiyata cekette olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzeg -- 19 Nisan 2010; 20:48:45 >

673 Mesaj
19 Nisan 2010; 21:04:13 

arkadaşlar bizim gibi 100 kiloluk adamlar içinde beden var mıydı acaba :) Birde ben o istikameti pek bilmiyorum biraz daha teferruatlı bir adres açıklaması yaparmısınız arkadaşlar?

Chevrolet Cruze 1.4 Turbo 140 BG - Chevrolet hakkında tüm bildiklerinizi unutun ve hızın keyfini yaşayın.

339 Mesaj
19 Nisan 2010; 22:59:52 

100 kiloluk adamlar kilo versin oyle giysin. Italyan terziler bile onlara uygun takim elbise dikemez.