Şimdi Ara

ALTINYILDIZ NANO TAKIM ELBİSE - 49,90 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
52.698
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: :ArHaus:

100 kiloluk adamlar kilo versin oyle giysin. Italyan terziler bile onlara uygun takim elbise dikemez.

105 kiloyum, İtalya' ya sadece gezi için gittim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

MOda di Centone mi alırsınız yoksa İMZA markasına ait bir takım elbise mi alırsnız arkadaşlar?
    Ben ilk defa takım elbie alcam ve pek anlamam, tabiki kumaş çok önemli ama marka olarak İMZA markası sizce nasıldır?
    Arkadaşım İMZAda çalışıyor ve bana bayağı bi indirim yapacak ve şimdi CENTONE ile İMZA arasında kaldım ne dersiniz?

Ben Centone'dan çok takım elbise aldım. 70Tl'ye aldığımı 1 hafta sonra 35'e düşmüş gördüğümde 2 takım daha almıştım. Aynı zamanlarda Altınyıldız takımlar 119'du ondan da almıştım. Çok fazla kaliteli olduğunu söyleyemem uzun yıllar giyilmiyor, 2-3 yılda deforme oluyor. Altınyıldız olanlar kumaştan dolayı biraz daha iyi ama dikişlerinde çok fazla kalite yok. Zaten sattığı en pahalı elbiseler 150 Tl falan.

İmza'nın ürünleri daha kaliteli. Bi kere işçilikleri, dikişleri Centone'a göre daha iyi. Bu kış tek ceketini giydim (80'e almıştım). Okulda kim görse markasını sordu.
    Şimdi sitesine baktım da sezon sonu ürünler 1/3 fiyatına, sezon ürünlerinde de %40 indirim yazıyor. İmza'yı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mllm -- 19 Nisan 2010; 23:05:52 >

• yün aynı yün ne değişiyoki anlamadım şimdi yün yorgan iyi ısıtırken aynı yünden elbise yapılıncamı yazın ferah olacakmış olacak iş değil

yün elbise almayın yazın yanarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

yün aynı yün ne değişiyoki anlamadım şimdi yün yorgan iyi ısıtırken aynı yünden elbise yapılıncamı yazın ferah olacakmış olacak iş değil

İyi de arkadaşım yazlık yün takımlarla kışlıklar aynı kalınlıkta değil ki.
  • quote:

yün aynı yün ne değişiyoki anlamadım şimdi yün yorgan iyi ısıtırken aynı yünden elbise yapılıncamı yazın ferah olacakmış olacak iş değil

Arkadaşım 10 yıldır haftanın 5 günü takım elbise giyen biri olarak sana yakmaz diyorum, neden mantık yürütüp inat ediyosun, yakmıyor işte.
    Yün kumaşçılar birliğinde çalışmıyoz ki yalan söyleyelim sana!!
  • yahu iki kişi yemek yiyosun dışarıda 50 lira hesap geliyor.. 50 liraya takım var diosun kıyamet kopuyor..
    ben bu adamlar daha önce de 50 liraya takım sattıklarında aldım,aynı takımı daha snra başka bir mağzada 275TL ye gördüm,
    centone nin başka bir mağazasında da 250 küsürdü.. bu adamlar outlet mağazası o yüzden ucuz,
    ben o takımdan memnunum bunu da aldım.. paşalar gibi giyerim, 3 yıl değil bir yıl bile gitse kafi ne olacak yahu alt-üstü 50lira..
  • Maksat ucuza takim almaksa bugun Carrefour'da gordum 27 TL idi gidin onu alin o zaman hem daha ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :ArHaus:

Maksat ucuza takim almaksa bugun Carrefour'da gordum 27 TL idi gidin onu alin o zaman hem daha ucuz.

maksat boş konuşmaksa üç nokta bir sabah karşı yazın olsun bitsin..

burda maksat ucuz takım almak değil, haftada bir takım giyen insanlara 300-400Tl vermeden takım sahibi yapmak,
    ben ayda bir takım giyiyorum nerdeyse, nden o kadar para vereyim ki, yarın bir gün moda yne değişir..

anlamamak için ayak diremek diye buna mı deniyor acaba, bu fiyata bu takımlar bedava,
    ben 50 küsür yaşındaki terzime götürdüm paçalarını yaptırmaya,
    ben 50 liraya anca kumaş getirirsin dikerim gayet güzel dedi ve gidip oğluna üç takım aldı,
    anlamak istemyenler daha ne duymak istiyor bilmiyorum ki..
  • quote:

ya hocam iplik yünden yapılma diyoruz. o iplkiteki yünü sen gözünle göremezsin. sadece kumaşın dayanıklılığı ve kaltersi için yün önemli. senin yakar dediklerin ayrı. kışlık çeketler olur pantolonlar olur. bizinm dediğmiiz kumaşın ipliğinin neyden imal edildiği. bi gözünle gör giy de ondan sonra yakar de. benden giyiyorum %96 yün % 4 viskon takım. hemde 140s . hiçbişi de yaktığı yok. niye yaksın. sütlki bunlar naylonlara kıyasla nefes alır. naylon takımı giydiğimde dışarıyla bağlantın kesilir.
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkürler, bi kaç yıllık kıyafettimi aldım dün akşam üstü. 50 liralık takım ama carrefour metrodakiler gibi deil.
    3 takım, 8 pantolon aldım pantalonlarda nano kumaş ama %70 yün olan pantalonlardan aldım kumaşlardan diğer centone magazalarında satılan ürünlerden bir farklı yok. 24 adet de gömlek aldım. gömlekler daha öncede centonenin gömleklerini kullanıyorum,gayet iyi 6 liraya %100 yün ve de gayet şık,Gömlekler sadece manşetli var bilginize.
    tamamı 450 tl tuttu
  • hocam burayı bir oku istersen. yün aynı yün değil malesef....
    battaniyelik yün ile takım elbiselik yün aynı değil pek tabii ki...

http://tr.wikipedia.org/wiki/Y%C3%BCn

quote:

• Canımız çekti aynısı istanbulun neresinde var bir de 48 beden varmı :) Bu gün YKM outletteydim Pierr Cardin ler 179 - 199 MEN ise 119 idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Canımız çekti aynısı istanbulun neresinde var bir de 48 beden varmı :) Bu gün YKM outletteydim Pierr Cardin ler 179 - 199 MEN ise 119 idi.

Süvari takım elbiseler de indirime girmiş diye duydum. İstanbulda olanlar için.
  • ne oldu bu dükkandaki elbiseler bittimi hiç kimse bişi yazmamış

öteki çentonilerde aynı fiyatmı yoksa daha mı pahalı
  • Şu an üzerimde bulunan takıma bakıyorum,yazılanlara bakıyorum ve gülümsüyorum.Verilen para 50 lira ve kaliteli sayılabilecek bir takım elbise daha ne isteniyor ki ?
  • arkadaş kiğılıdan 500 tl ye takım elbise aldı içeriğinde %100 yün yok %70 viskos yazıyo kiğılı bilmiyomu bu işi niye 500 tl ye satılıyo o zaman yün ütü tutmaz dedi hemde yakar dedi %100 yün elbise giyilmez
  • quote:

arkadaş kiğılıdan 500 tl ye takım elbise aldı içeriğinde %100 yün yok %70 viskos yazıyo kiğılı bilmiyomu bu işi niye 500 tl ye satılıyo o zaman yün ütü tutmaz dedi hemde yakar dedi %100 yün elbise giyilmez

viskos değil viskon.
    Sen giymediğin takımın yaktığını hala iddia et, ne adamlar var yahu
  • quote:

arkadaş kiğılıdan 500 tl ye takım elbise aldı içeriğinde %100 yün yok %70 viskos yazıyo kiğılı bilmiyomu bu işi niye 500 tl ye satılıyo o zaman yün ütü tutmaz dedi hemde yakar dedi %100 yün elbise giyilmez

3 sene önce ramseyden 450 liraya %100 yün sartoria takım elbise almıştım. en rahat giydiğim takım odur. senin mantıktan yola çıkarsak ingiltereye takım elbise ihraç eden o ülkenin yetkili makamlarınca üst kalite olarak adledilen o takımlarda yün kullandığı için ramseyin de bu işi bilmemesi gerekir. bu mantık doğru değil. kaldı ki kiğılı artık 2. kalite üretir. onun yerine etiketi abdullah kiğılı olan ürünleri tercih edin.
  • bursada satılan biryer varmı acaba 50 liraya tek gömlek vermezler adama
  • güzel takımlar..
    fazla takım giymeyen biri olarak ben bile almıştım.
    sonuçta takım kendini gösteriyr yanılıyormuyum
    50 tl ye olduğu gibi 2500 tl yede takımlar var hugo boss gibi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.