Şimdi Ara

Çinliler iPad'i klonlamaya devam ediyor, işte karşınızda Jumper iPad

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
7.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Uluslarlarası satışı Mayıs sonuna ertelenen iPad için Çin merkezli üreticilerin klon çalışmaları sürüyor. İşte bu çalışmaların en sonuncusu olan Jumper iPad gün ışığına çıktı. Tasarım özellikleriyle iPhone'un daha büyük ekranlı bir versiyonu gibi görünen yeni klon, Intel Atom platformunu temel alıyor ve bu sayede hem Windows hem de Linux işletim sistemleriyle çalışabiliyor. 1.66GHz'de çalışan Atom N450 işlemcisinin görev yaptığı tablet bilgisayar, çoklu dokunmatik desteği sunan 10.1-inç büyüklüğünde ekrana sahip.

2GB bellek kapasitesine ve 250GB kapasiteli sabit diske sahip olan iPad klonunda, 1.3MP çözünürlüğünde entegre internet kamerasıyla birlikte işletim sistemi olarak Windowds 7'ye yer verildiğini görüyoruz. Bir iPad klonu olan Jumper iPad, 588 dolar seviyesindeki fiyatıyla kullanıma sunuluyor.

• Taklit yapa yapa artık orjinal ürünler yapar hale gelecekler...
  • İphone ile sahte İpadı yan yana görünce sanki iphoneyi photo shop ile büyütüp diğer ele yerleştirmişler sandım :))
    Çinliler bu klonlama, kopyalama işinde baya ustalaştılar. Zira Çine yanlışlıkla bir uzay gemisi düşse, inse ikinci gün uzay gemsi piyasaya sürerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yelkowan -- 17 Nisan 2010; 23:45:10 >
  • Bravo abi, ben çinlileri tebrik ediyorum. Arabadan igneye iplige ne varsa üretimdeler. Uzayada çikiyolar, bizde tuketmekten baska bi halt yapmiyalim...
  • Akşam Akşam hiç güleceğim yoktu şekil olarak dehşet olmuş
  • heheh süper yaa yalnız uzay gemisi esprisi çok sağlam olmuş :)
  • taklit maklit adamlar yapıyo resmen koca koca firmalarla dalga geçiyorlar... bizde ne var sıfıra sıfır
  • allahtan taklit yapiyorlar,yoksa tum dunyaya hukmedicekler bu cinliler :)
  • Çinliler üretkenlikte sınır tanımıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rabbitweed

allahtan taklit yapiyorlar,yoksa tum dunyaya hukmedicekler bu cinliler :)

gerekler acıdır..
  • multitasking varmıymış, pili değişiyomuymuş, kalem pille çalışıyomuymuş
  • ıyı guzel hoş da, gercek ıpad ten daha iyi bu ...
  • fiyat biraz abartı geldi bana , özellik olarak hakedio olabilir ama yinede bu fiyat bence fazla sonuçta çin malı uyurken patlar matlar sakata gelmielim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

ıyı guzel hoş da, gercek ıpad ten daha iyi bu ...

• taklitten ote bence bu ipadden daha fonksiyonel bir cihaz olmus. malzeme ve iscilikde duzgunse cok daha alinabilir bir sey. ipadi taklit edip niye kopya damgasi yiyor. direk ozgun urun olarak sunsunlar piyasaya. herseyi kopyalamaya o kadar alismislarki.
  • tasarım kelimesi bu cihazda geçerli olamaz heralde. çok kötü!
  • Uzaya da taklit yaparak çıkmışlardır bunlar öle kolay mı çıkmak...
  • Hormonlu iPhone gibi olmuş, o ne öyle yaa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: haimow

fiyat biraz abartı geldi bana , özellik olarak hakedio olabilir ama yinede bu fiyat bence fazla sonuçta çin malı uyurken patlar matlar sakata gelmielim

elinde cin mali olmayan urun mu var sanki. orjinal iphone sanki ayda uretilip dunyaya getiriliyor. :)
  • Bu çin malları insan sağlığı açısından ciddi tehlike özellikle çakma telefonlar, almayalım bunlar Ülkeye girmesin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.