GOLD TOSHİBA G710 229 TL (KDV DAHİL)
43 Cevap4247 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

362 Mesaj
17 Nisan 2010; 21:20:46 

güzel bi fiyat düşünenler için

link :

http://www.gold.com.tr/...RTPHONE-Cep-Telefonlari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinetik -- 17 Nisan 2010; 21:25:44 >

362 Mesaj
17 Nisan 2010; 21:25:02 

bunlarda cihazın stokta olduğu gold mağazaları Bahçelievler , Levent , Altunizade , Kadıköy , Bursa , Tekirdağ , 212 AVM

321 Mesaj
17 Nisan 2010; 21:29:23 

ilk bilgisayarımı gold pc den almıştım arızalanınca servise yolladım 45 gün göndermemişlerdi.

daha sonra gold bünyesinde çalıştım. hiç tavsiye edebileceğim bir firma değil...

362 Mesaj
17 Nisan 2010; 21:29:24 

362 Mesaj
17 Nisan 2010; 21:35:57 

quote:

Orijinalden alıntı: itsthehallowman

ilk bilgisayarımı gold pc den almıştım arızalanınca servise yolladım 45 gün göndermemişlerdi.

daha sonra gold bünyesinde çalıştım. hiç tavsiye edebileceğim bir firma değil...

benimde alışverişlerim oldu herhangi bi sıkıntıyla karşılaşmadım şimdiye kadar cihazı kullananlar yorum yaparsa daha net bi karara varabilir almayı düşünenler

321 Mesaj
17 Nisan 2010; 22:15:16 

sende haklısın tabi ki, zaten burası forum insanların deneyimlerini paylaştığı bir platform ama ürünü nereden aldıklarının da bilincinde olmalı insanlar.
herkese iyi forumlar

943 Mesaj
17 Nisan 2010; 23:28:05 

wifi olsa bedava diyecem ....

buna rağmen navigasyonlu bir cihazın bu fiyata inmeside ayrı bir güzel olmuş. ihtiyacım olsa hemen alırdım...

Tüm Mimari Proje , Modelleme ve Animasyon Hizmetleri
Metraj ve Keşif Hesapları
İnşaat Taahhüt , Konut Üretimi ve Satışı

1496 Mesaj
18 Nisan 2010; 0:06:12 

Arkadaslar o fiyata bosa indirmediler,cihazi sordum ingilizce isletim sistemi,wifi yok,radyo yok,hafiza karti icinden cikmiyor,2 gb ustu karti da kaldirmiyor,sadece ben alo derim diyenlere hitap ediyor,ona gore alacaklar iyi dusunsunler.

★★★ AMD R SERİSİ KULLANANLAR KULÜBÜ ★★★

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
2 gün 5 sa. 10 dk. kadarı kaldı.
18 Nisan 2010; 0:16:39 

quote:

Orijinalden alıntı: kudretx

Arkadaslar o fiyata bosa indirmediler,cihazi sordum ingilizce isletim sistemi,wifi yok,radyo yok,hafiza karti icinden cikmiyor,2 gb ustu karti da kaldirmiyor,sadece ben alo derim diyenlere hitap ediyor,ona gore alacaklar iyi dusunsunler.

cihazın ingilizce olması sorun değil ki :)
radyo ve kart çıkmaması da önemli değil de, wifi çok büyük eksiklik.

wifi olsa zaten bu fiyata da düşmezdi diyesi geliyor insanın ama wifi olsa balıklama atlardım telefona :)

25 Mesaj
18 Nisan 2010; 0:34:20 

Konuşurken karşı tarafın sesi zor duyuluyormuş bu telefonla diyorlar. wifi benim için çok ihtiyaç değil, sırf smartphone diye alacaktım ama bu durum kafamı karıştırıyor.

249 Mesaj
18 Nisan 2010; 4:49:48 

satış sonrası hizmetleri çok kötü. kadıköyden bilgisayar almıştım yıllar önce ve teknik servisindeki elemanlar size adeta müşteri değil afedersiniz ama köpek muamelesi yapyorlar. o günden sonra zaten gold pc ye tövbeliyim

728 Mesaj
18 Nisan 2010; 8:10:42 

http://www.hepsiburada....productid=telceptosg710 burda türkçeside var fiyatı 279 lira, alan kişi türkçeye cevirebilir. burdada wlan yok diyor ama başka bi kaç sitede wlan var diyo anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamaka -- 18 Nisan 2010; 8:11:56 >

Nexus 7 (2013) 32 GB | Samsung Galaxy S3 Black & Omega 55 + Googy Max2 Kernel
Monster P150HM
İşlemci:
Intel® Core™ i7-2820QM 4-Cores; 8MB L3; 2.30GHz > 3.40GHz; 1600 MHz
Bellek: 16GB; 4x 4GB; DDR3-1600; PC-12800; Kingston HyperX PNP KIT
Sabit Disk: 120GB Kingston HyperX Sata 3.0 SSD (OKUMA 555MB / YAZMA 510MB) + 1 TB Samsung 2.5 Dahili with Windows 8 Enterprise
Ekran: 15.6" Full HD LED Backlit Parlak 16:9 Ekran + Samsung PX2370
Ekran Kartı: 1,5GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX 560M; 192-Bit; DX11; PhysX; DVI-DL

2845 Mesaj
18 Nisan 2010; 9:09:55 

Detaylı özellikleri için Tıklayın

3977 Mesaj
18 Nisan 2010; 9:12:28 

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

cihazın ingilizce olması sorun değil ki :)
radyo ve kart çıkmaması da önemli değil de, wifi çok büyük eksiklik.

wifi olsa zaten bu fiyata da düşmezdi diyesi geliyor insanın ama wifi olsa balıklama atlardım telefona :)

wi-fi eskisi gibi değil ki,heryer şifreli olmuş o kadarda bi cazibesi kalmadı wifinin artık

Imzamdan önce su çalismayan imza sistemini bir yenileseniz...

2845 Mesaj
18 Nisan 2010; 9:16:51 

Özelliklerini incelediginizde dikkat çeken noktalar:

Birincisi 64mb ram ile bu telefonu kullanmak işkenceye dönebilir ama işlemci omap oldugundan idare eder.
İkincisi 3g wifii gibi güncel hiçbir baglantı seçenegi yok
Üçüncüsü gps modülü çok kaliteli SIRFSTAR III

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 18 Nisan 2010; 9:19:27 >

703 Mesaj
18 Nisan 2010; 9:33:51 

Arabada navigasyon aleti olarak da kullanabilir miyiz bu zımbırtıyı?

Tırtılın kaderi kelebek olmak ve güzel ölmektir

2845 Mesaj
18 Nisan 2010; 11:13:50 

quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

Arabada navigasyon aleti olarak da kullanabilir miyiz bu zımbırtıyı?

Polis çevirirse alır elinden
Tabiki kullanılabilir ama 2.5'' ekran biraz küçükkalır arabada.

1437 Mesaj
18 Nisan 2010; 14:58:57 

Bence cihazda wifi ve 3g olmaması çok da alınabilir kılmıyor...
Tasarımı da çok küt olmuş sanki.

278 Mesaj
18 Nisan 2010; 15:06:54 

Merhaba, geçen hafta internetten bu telefonu sipariş edecektim fakat arkadaşın bahsettiği kısık ses nedeniyle kararsız kalmıştım bende gidip mağazada inceledim.
Görünüşü çok güzel malzeme kalitesi iyi özellikleri bu fiyata zaten bulmak imkansız.
3g ile ilgilenmeyenler için bence mükemmel bir pda , karşı tarafın seside gayet iyi geliyor.
Wifi yok uygun gprs ile interneti gerektiği zaman kullanabilirim diye düşündüm,
O kadar ekranda bütün gün internnette gezmeyi düşünmek pek mantıklı değil.
Gps programı yüklü değil bence en önemli eksikliği bu
mikro sd kart 2 gb destekliyor 16 tlye aldım kılıf yok ona da 5 tl toplam 250 tl bu fiyata windows işletim sistemli ,gps li ,office programlı, 2m kameralı bir pda üstelik sıfır bulmam imkansızdı bende aldım .Telefonun menüsü gayet güzel fakat top şeklindeki tuşa alışmak biraz zaman alıyor.
Alacak arkadaşlar sdkart yuvası biraz gıcık,sim kartı taktıktan sonra hemen üstüne takıyorsunuz.
Almayı düşünenlere yardımcı olurum.

63 Mesaj
18 Nisan 2010; 16:53:58 

Bahsettiğiniz ayrıntılar önemli aslında.Fotoğraflı bir inceleme çok faydalı olur. Kutu içeriği ile menü fotograflarını yollarsanız memnun oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabrifidan -- 18 Nisan 2010; 16:54:41 >

1316 Mesaj
18 Nisan 2010; 16:58:03 

Pek albenisi yok gibi

FOREVER Asus N56VZ
HTC WİLDFİRE

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
18 Nisan 2010; 17:22:11 

quote:

Orijinalden alıntı: righteous@
wi-fi eskisi gibi değil ki,heryer şifreli olmuş o kadarda bi cazibesi kalmadı wifinin artık

orası öyle de pek çok mekan şifreli bile olsa şifreyi veriyor, ya da evdeyken nete irmek istesen gprs ten girip kazık yememek için iyi olurdu

362 Mesaj
18 Nisan 2010; 18:23:44 

@Gokturk30 hayirli olsun.kutu icerigi nedir.data kablosu cikiyormu.bende alip almama konusunda kararsizim.229 liraya gps ve w.mobile bi cihaz dusununce fiyat gercekten iyi gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

7756 Mesaj
18 Nisan 2010; 19:01:12 

wi fi yok 3g yok .. Bu devirde ne anlamı kaldı ki .. 230 TL ye wi fi li 2.el temiz alabilirsiniz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 18 Nisan 2010; 19:09:48 >

sɹǝʇ nq ʞǝʇɹıq ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐs

362 Mesaj
18 Nisan 2010; 21:03:22 

oncelikle wi-fi yada 3g olmaması demek tek seferde 50 tl gps icin gprs e baglantı demek kım gps icin kullanır bu cihazı??
artı arkadaslar adı ustunde pda die alcaksın ama bi teknik ozelliklere bakın ya 64mb ram 260mhz işlemci bu sımdı gıdıp sıfır atom işlemcili pc toplamak gibi sonucta oda pc oda pc işini gordukten sonra yada işini gorceni dusunup alınca daha iyisine ozenip elindekinden tiksinmek gibi...

Fikrin ne ise zikrinde odur.

Üzülme! İstediğin bir şey olmuyorsa, ya daha iyisi olacağı için; ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur...(Hz.Mevlana)

25 Mesaj
18 Nisan 2010; 21:48:57 

quote:

Orijinalden alıntı: serkanxmit

oncelikle wi-fi yada 3g olmaması demek tek seferde 50 tl gps icin gprs e baglantı demek kım gps icin kullanır bu cihazı??
artı arkadaslar adı ustunde pda die alcaksın ama bi teknik ozelliklere bakın ya 64mb ram 260mhz işlemci bu sımdı gıdıp sıfır atom işlemcili pc toplamak gibi sonucta oda pc oda pc işini gordukten sonra yada işini gorceni dusunup alınca daha iyisine ozenip elindekinden tiksinmek gibi...

Cihazda dahili GPS alıcısı var dolayısıyla gprs'e bağlanmak gerekmez. Bu cihaz smartphone kategorisinde, bu işlemci ve belleğin yeterli olacağını düşünüyorum. Yakın zamana kadar 200MHz işlemcili, 64mb bellekli HP ipaq 514 kullandım gayet yeterliydi. Benim tereddütüm pil ömrü ve kulaklık sesinin düşük olması yoksa fiyat gerçekten bu sınıfta bir telefon için çok iyi.

362 Mesaj
18 Nisan 2010; 21:56:27 

quote:

Orijinalden alıntı: serkanxmit

Cihazda dahili gps var baglanti ucretini nerden cıkariyorsunuz anlayamadim.ayrica 260 mhz islemci bu tarz cihaz icin gayet yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

5970 Mesaj
18 Nisan 2010; 22:03:44 

izmir forum teknosada bugün 299a HTC S710 vardı. yandan açılan full q klavye. wifi de var ama gps yok. sizce bumu yoksa htc mi?

***::Apple&İOS:: Kara Şimşek Peugeot_306

278 Mesaj
27 Nisan 2010; 10:56:27 

Merhaba arkadaşlar telefonla ilgili yeni izlenimlerimi yazıcam umarım ilgilenenlere faydalı olur.Telefonun şarjı fazla kullanılmazsa 3 gün gidiyor.Bu arada kutusundan şarj cihazı data kablosu ve kulaklık çıkıyor.Kullanım kılavuzu türkçe değil,ingilizce işletim sistemini anlamada ilk başta sıkıntı yaratıyor.Telefonu henüz fazla kullanan olmadığı için bilgi paylaşımı biraz zayıf kalıyor.
uygun Gps programı bulmak herkesin sıkıntısı..Ben en iyi sonucu Sygic MCGUider v7.70 + Türkiye Haritası ile aldım.mobil google maps da sorunsuz çalışıyor ama gprs ile bağlandığı için ücretli.
Aldığım fiyata göre performansından çok memnunum

1 Mesaj
30 Nisan 2010; 21:19:10 

ARKADAŞLAR BEN BU CİHAZI ALALI 3 HAFTA OLDU İÇİNDEN HAFIZA KARTI ÇIKMADI İÇİNDE NAVİGASYONDA YOK AMA CİHAZ KULLANIŞLI GÜZEL AMA NAVİGASYON İÇİN SAKIN ALMAYIN....

1 Mesaj
30 Nisan 2010; 21:26:32 

arkadaşlar yorumlarını okudum cihazın sesiyle ilgili hiç bir problemi yok ama cihaz gerçekten çok güzel ve hızlı..ama navigasyon için kesinlikle almayın içinde öyle bir program yok...araştırıdığım kadarıyla sadece yabancı ülkelerde var...ingilizce işletim sistemi değil gold pc deki..ama içerik olarak çok güzel telefondur...

1496 Mesaj
30 Nisan 2010; 21:36:20 

O telefonu sadece alo demek ve mesaj yazmak icin almak lazim,telefon cok vasat ozellikli,radyo yok,isletim sistemi ingilizce,wifi yok,kart destegi 2 gb diye biliyorum(bu zamanda en az 8 gb destek sart)3 g yok,kutuda hafiza karti bile yok,birde hafiza karti ve kilif da almak lazim 280 tl bulur,az daha kasip daha guncel telefon almakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kudretx -- 30 Nisan 2010; 21:38:25 >

★★★ AMD R SERİSİ KULLANANLAR KULÜBÜ ★★★

271 Mesaj
30 Nisan 2010; 22:18:21 

burada 195 tl,kargoda ücretsiz.
http://www.genpatech.co...zRYTXdNRE0yNDNNd1l6TVA=

2572 Mesaj
30 Nisan 2010; 23:06:18 

quote:

O telefonu sadece alo demek ve mesaj yazmak icin almak lazim,telefon cok vasat ozellikli,radyo yok,isletim sistemi ingilizce,wifi yok,kart destegi 2 gb diye biliyorum(bu zamanda en az 8 gb destek sart)3 g yok,kutuda hafiza karti bile yok,birde hafiza karti ve kilif da almak lazim 280 tl bulur,az daha kasip daha guncel telefon almakta fayda var.

Sadece alo demek mi? 220 liraya alabileceğin telefonlarla bunu yan yana koy bakalım Tam q klavye, GPS, Windows Mobile; bu 3 özelliği bulundurabilen var mı? Elinizde Windows Mobile işletim sistemli bir telefon var. Wifi ve 3G olmaması tamam ama zaten o saydığınız özellikler de olsa bu fiyata alamazdınız. Yorum yapmak için yorum yapmayın.

Ayrıca bu cihaz Windows Mobile Standart kullanır. Windows Mobile'ın 2 çeşit işletim sistemi vardır; Standart ve Professional. Professional olan dokunmatik ekranlı cihazlar için daha gelişmiş bir sistemdir. Standart ise dokunmatik olmayan cihazlar içindir ve 64 MB ram ile işlemci hızı bu cihaz için yeterli olacaktır. Dokunmatik cihazlarla bilip bilmeden kıyaslamak yanlış olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 30 Nisan 2010; 23:13:15 >

25 Mesaj
1 Mayıs 2010; 23:47:21 

quote:

Orijinalden alıntı: receppal

burada 195 tl,kargoda ücretsiz.
http://www.genpatech.co...zRYTXdNRE0yNDNNd1l6TVA=

Genpatech'den alışveriş yapan oldu mu daha önce? Teşhir ürünü falan gönderirler mi acaba?

151 Mesaj
16 Eylül 2010; 19:11:41 

ben eşime aldım artık cihaz türkçe ve gps programı yüklenince (route 66) benim hp 6915 igo ile yolda denedim sonuçlar ve çekim gücü aynı. ses sorunu hic yok merak etmeyin karşilikli sesler gayet iyi gidiyor. gezinti tusu kullanışlı blackberry tarzı. telefonun malzeme kalitesi süper diyebilirim.ekranı ufak ama benim 6915 yanında oldukça kibar duran bi alet.Eşim ençok telefon rehberinin outlok kişilerim ile iki saniyede senkranizasyon olmasına bayıldı.buda mobile farkı zaten.tüm mobile telefonlarda olduğu gibi bazen sapıtabişliyor o zaman kapatıp açınca sorun kalmıyor buda haftada bir oluyor.
navigasyonu eşim kızılcahamamda kullandı ve sayesinde yolu bulduğunu söyledi.

fiyatına gore güzel bir telefon bu özelliklerde olsun bide sıfır cihaz olsun diye düşünüyorsanız alınası bir telefon. 200 - 120 liraya çin malı çakmalardan almaktan iyidir.

kercin@hotmail.com

275 Mesaj
16 Eylül 2010; 22:58:35 

Fiyat : 101 USD+KDV
KDV Dahil : 180,09 TL
fiyat mı değişti?

xecat

105 Mesaj
16 Eylül 2010; 23:08:00 

fiyat değişmiş galiba ama stokta yok ki :(

babaeskili

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
16 Eylül 2010; 23:14:14 

quote:

Orijinalden alıntı: tori

Fiyat : 101 USD+KDV
KDV Dahil : 180,09 TL
fiyat mı değişti?

stok bilgisi sorun dediği ürünler genelde stokta olmuyor.

42 Mesaj
17 Eylül 2010; 1:00:53 

Böyle güzel fırsatlar hiç yok artık

275 Mesaj
17 Eylül 2010; 2:30:23 

Bu ürün mağazamızda bulunmaktadır.
yazıyor

xecat

105 Mesaj
17 Eylül 2010; 3:06:39 

quote:

Orijinalden alıntı: tori

Bu ürün mağazamızda bulunmaktadır.
yazıyor

ürün stokta varsa "Bu ürün İnternet , Bahçelievler , Levent , Kadıköy , mağazamızda bulunmaktadır" şeklinde oluyor dostum.stokta olmayan üründe mağaza isimleri yazmıyor,yani stokta yok oluyor."Bu ürün mağazamızda bulunmaktadır." yazısı otomatik her üründe çıkıyor,stoğu varsa da ortasında bulunduğu şubler yazıyor.

babaeskili

2707 Mesaj
28 Eylül 2010; 14:54:57 

ürünü iki hafta kullandım rezalet.çok memnun olan arkadaş varsa bilemiyorum.fiyatıda uçuk geldi 06.2010 da 205 liraya aldım iki hafta sonra oda vakit bulamadığım için götürüp iade ettim.

Youtube a giriş için DNS ayarlarınız:4.2.2.2 4.2.2.3 olarak yapılandırın..

56 Mesaj
28 Eylül 2010; 15:10:09 

Cihaz goldda türkçe olarak satılıyor. Ben alalı 5 ay oldu sayılır. Navigasyon için GPS anteni var dahili ama program para ile alınır yada demo olanları indirip süreli denersiniz.

Bu arada ben cihazı satıyorum eğer almayı düşünen olursa http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#43360981
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219