Şimdi Ara

TEST PROGRAMLARININ HEPSİ BURADA (Güncellendi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
14
Favori
313.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hdd min kaç rpm lik olduğunu öğrenmek için hangi programı kullanmalıyımarkadaşlar
  • EVEREST
  • OK TŞKR
    quote:

Orjinalden alıntı: dost_ozan

EVEREST

• Arkadaşlar ben 3D Mark 2003 Kurdum çalıştırında hata veriyo sebebi nedir sizce

TEST PROGRAMLARININ HEPSİ BURADA (Güncellendi)
  • şöyle pc nin tüm özelliklerini ortaya döken onları karşılaştıran bi proğram vardı onun adını bilemiyorum onu bilen birileri varsa bana yardımcı olabilirmi acaba??????
  • EVEREST Ultimate Edition İnternetten arattır indir
  • HP Pavilion DV4289 (1.86 işlemci 1GB Ram 4200RPM HDD ATI X700 128MB ekran kartı)

3DMark2001SE : 15187 (Default ayarlarla)

PCMark2002:

CPU 6280
    MEMORY 11155
    HDD 634
  • 3DMark2001SE İLE MASAÜSTÜ BİLGİSAYARIMI TEST ETTİM
    SONUÇ OLARAK 6000 KÜSÜR TEST SONUCU YAZDI
    AMA BUNUN NE ANLAMA GELDİĞİNİ NEREDEN ANLIYACAĞIM.
    BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VARMI ARKADAŞLAAAR????
  • 3DMark2001SE İLE MASAÜSTÜ BİLGİSAYARIMI TEST ETTİM
    SONUÇ OLARAK 6000 KÜSÜR TEST SONUCU YAZDI
    AMA BUNUN NE ANLAMA GELDİĞİNİ NEREDEN ANLIYACAĞIM.
    BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VARMI ARKADAŞLAAAR????
  • beni 2. el ibook almayı planlıyorum. Acaba bu aletlerin bileşenlerini test eden bir program varmıdır?
  • aquamark 3

en baba 3d benchmark artık bu arkadaslar

benim skor 42260

sizde yazın
  • bende hp4254 laptop varda acaba ısısını hangi test programıyla ölçerim. bende everest yüklü sadece hdd ısısını veriyo şuan 25derece gösteriyo nasıl acaba? başka bi yerde gördüydüm bilgisayarın değişik yerlerinin ısısını ayrı ayrı vermiş acaba o masaüstünün testimi? laptoplarda ayrı ayrı ısı degerlerini vermezmi?
  • 25 derece dakikada min 4200 kere donen mekanik bi cihaz icin fazla dusuk geldi.. bence eger harddiskte thermal okuyucu yoksa everest onu minumum deger olan (ve ortalama oda sicakliginin ansiklopedik degeri olan) 25 dereceyi yapistiriveriyor gibi geldi bana. bence harddisk dedigin 35-40 dereceden souksa ozellikle laptop gibi kapali ve dar bi ortamda bi sorun var demektir

edit : yazimhatasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monster_guru -- 10 Şubat 2006 14:42:46 >
  • Monster, aquamark3 overall sonucu mu o?
    1024x768 mi ?
  • 1024x768 overal sonuc. dogrudur.

arzuluyana quamarkin skorunu sakladigi dosyayi yada text i pm atabilirim. aquamark in sayfaya update etkemeye calistim ama server not found dio sanirim artik web e yuklenmiyor sonuclar yada ben beceremedim.

neyse ..
  • Yok hocam onu demiyorum, sen simdi aquamark3 den 43k aldim diyorsunu. Kesin net bi sonuc bu dimi, muallakta birakmiyo insani, bi 1.7 intel / 400 , 512 333 ram, 64 ati radeon 9700 alet seninkinin yarisi civarlarinda 25 binlerde geziyor. Bak kesin karsilastirma sansim oluyor burda.

Iste degerleri unuttum bakinca editlerim de, Doom3'de timedemo dan Low Quality 640x480 47-48 fps aliyor. Bu da baska bi kesin bi sonuc rahatca karsilastirabilecegin.

Ama bak foruma, m200 paylasimli olan da oyun oynuyorum diyo, oburu de dio herkes diyor. E alla askina 20 fps oynamak var 100 fps oynamak var ipek gibi yumusak akici.

Ikisi de cikip ben oynuyorum diyo, ikisi de takilmiyor diyo, ne annadim ben bu isten.

Arkadaslar tecrubelerini aktarirken bunlara da dikkat ederse herkes daha iyi bilgilenir diye dusunuyorum. Kendi icinde benchmarki olmayan oyunlar icin de fraps'i kullanabilirsiniz.

Edit: degerleri duzeltme.

1.7/intel /400fsb 512mb ddr 333mhz, 64mb ai 9700, 80gb sistem karsilastirkmak icin refersnas olabilir.
    http://www.pcstats.com/articleview.cfm?articleid=1697&page=1

Bizde buna esdeger MSI 510A/C faln var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rubisco -- 10 Şubat 2006 18:43:22 >

• bilgisayarı yeni açtım everest ultimate şimdide ısıyı 48 derece gösteriyo. bu everestin ısı testinde bi sorun var gibime geliyo. Sadece bilgisayarın ısısını ölçen bi test programı yokmu yahu?
  • PC MARK 2002 Sonuçları

3D MARK 2001 Sonuçları

• FUJITSU SIEMENS AMILO PRO V2045 EVEREST test programında kilitleniyor başına gelen varmı?????
  • hocam normal degerler nelerdir???her test icin ortalama degerler=??
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.