Şimdi Ara

Red Dead Redemption'da 3 Zorluk Seviyesi Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

rdr

Rockstar'ın GTA tarzında vahşi batı temalı sıradışı oyunu Red Dead Redemption'un zorluk seviyesi ayarları da yapıldı.

Rockstar, kendi resmi sitesinde Soru & Cevap tarzında bir söyleşiye katıldı. Burada "Zorluk" seviyesi ile ilgili bir sorunun da yanıt bulduğu görülüyor. Rockstar, Read Dead Redeption'ın 3 farklı zorluk seviyesi olacağını belirtti. Eğer bu doğruysa bunun bir açık alan (sandbox) oyunu için ilk defa yapılacağını belirteyim. 

“Oyuna nişan almayla ilgili 3 zorluk seviyesi uyguladık. Casul modu (Kolay) Tam otomatik nişan sistemine sahip olacak. (ve daha hızlı sağlık barı dolacak). Normal mod'da ise düşmanı vurmak için biraz nişan almanız gerekecek, Expert (Zor) modda ise herhangi bir hedefleme sistemi olmadan hiçbir yardım almaya ihtiyaç duymadan nişan almanız gerekecek."

“Bunun açık alan oyunlarında bir ilk olduğunu söylemeliyiz, oyuncuların her seçeneği denedikten sonra ne düşündüklerini görmek isteriz."

Tabi zorluk deyince düşmanların yapay zekalarında bir gelişme veya daha zor ölecekler mi tarzındaki sorulara da yanıt beklerdik, buna da şükür diyoruz... Read Dead Redemption çıkışına yaklaştıkça oyun ile ilgili yeni bilgiler günyüzüne çıkıyor. Xbox 360 ve PS3'e çıkacak Read Dead Redemption Mayıs ayına göz kırpıyor.

• Tabiki Expert oynayacağız....
  • valla ben oyunlarda zorluk sevıyesıne karsıyım basları kolay ortalrı normal sonları zor olmalı ne oyle easy falan koyuyorlar bebemı oynayacak bunu zaten +18 oyun
  • Rockstar'ın GTA tarzında vahşi batı temalı sıradışı oyunu

ben hala şurada kaldım. Adamların kendileri diyor böyle bir benzetme yapılmasın istemiyoruz diye ama çıkıp halen bu tip bir benzetme yapılıyor. Andırıyor evet, aynı fizik motorunu kullanıyor evet GTA tarzında demek bambaşka birşey
  • pc içinde çıktımı online oynamak için orjinal almak farz olur. multiplayerından çok büyük zevk alınacağa benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

pc içinde çıktımı online oynamak için orjinal almak farz olur. multiplayerından çok büyük zevk alınacağa benziyor.

pc için çıkmayacak.sadece ps3 ve xbox 360 için çıkıyor şuanda 5 ay sonra çıkar belki orasını bilemeyiz tabi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.