Şimdi Ara

Aselsan ASN 3000 Navigasyon Cihazı Harita ve Yazılım Güncellemesi Resimli Anlatım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
20.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ankara ve İstanbulda Aselsannet bayii ve Teknik Servisiyiz.
    Gördüm ki ASN-3000 sahibi olanlar harita ve yazılım güncellemesi konusunda bilgi sahibi değiller. Kullanım kılavuzlarında da bu konuya yer verilmemiş.
    Umarım işinize yarar.

Arkadaşlar sanıyorum yeni üye olduğum için konuya resim koymama müsaade edilmiyor. Ancak web sitemizde bu konuyu açıkça ve resimli olarak anlattım. Aşağıdaki linkten Resimli Anlatımına ulaşabilirsiniz...
    Ayrıca cihaz hakkında başka sorularınızı da beklerim...

http://www.acsteknoloji.com/sayfa/aselsan-asn-3000-navigasyon-cihazi-asn3000-asn3000navigasyoncihazi.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kademe06 -- 15 Nisan 2010; 12:27:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kademe06

Arkadaşlar merhaba...
    Ankara ve İstanbulda Aselsannet bayii ve Teknik Servisiyiz.
    Gördüm ki ASN-3000 sahibi olanlar harita ve yazılım güncellemesi konusunda bilgi sahibi değiller. Kullanım kılavuzlarında da bu konuya yer verilmemiş.
    Umarım işinize yarar.

Arkadaşlar sanıyorum yeni üye olduğum için konuya resim koymama müsaade edilmiyor. Ancak web sitemizde bu konuyu açıkça ve resimli olarak anlattım. Aşağıdaki linkten Resimli Anlatımına ulaşabilirsiniz...
    Ayrıca cihaz hakkında başka sorularınızı da beklerim...

http://www.acsteknoloji.com/sayfa/aselsan-asn-3000-navigasyon-cihazi-asn3000-asn3000navigasyoncihazi.htm

teşekkürler yararlı bilgi ve ilginiz için.Aselsanın tek eksi yanı kullanım kılavuzunda çok detaya yer vermemesi.1,5 aydır kullanıyorum çok memnunum.Bişeyi merak ediyorum telefonumdaki telefon rehberini nasıl aktarabilceğim hakkında bana bilgi verebilirmisiniz.Şimdiden teşekkür ederim.

• Hangi haritayı kullanıyor? Garmin haritası yüklenebiliyor mu?
  • aselsan asn 3000 in rom nedir acaba? açılırken takılıyor
  • bende de aselsan asn 3060 var ve yazılımı bozuldu. muhtemelen işletim sistemi bozulmuş. başka aynı model bir cihazdan olduğu gibi kopyaladım. ama olmadı. ne yapmam gerekir. win ce 6.0 mı yüklemem gerekiyor yoksa, her cihaza özel seri numarası varda o yüzden mi yükleyemiyoruz.
  • especial1907 kullanıcısına yanıt
    Az önce Aselsan ASN 3040 navigasyon cihazı siparişi verdim. Çok aramama rağmen yorum bulamadım ama diğer cihazlarına yapılan yorumlara güvenerek aldım. Sizin yorumlarınızı dinlemek isterim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: betunal

Az önce Aselsan ASN 3040 navigasyon cihazı siparişi verdim. Çok aramama rağmen yorum bulamadım ama diğer cihazlarına yapılan yorumlara güvenerek aldım. Sizin yorumlarınızı dinlemek isterim..

memnunmusunuz hocam nasıl monte ettiniz ?
  • Memnun kalmadığım için iade ettim. Uzun araştırmalar sonucu 3. cihazım olan Garmin i aldım. Tek kelime ile muhteşem. Sakın şaşmayın derim.
  • betunal kullanıcısına yanıt
    Ben genel anlamda cihazımdan memnunum.Ama şu takılma ve geç bağlanma sorunu bazen canımı sıkmıyor değil hani.Genelde işini görür.Zaten bu zamanda da akıllı telefondaki sistem bile yeterli olabiliyor.
  • merhaba aselsan asn 3045 cihazım var ama navigasyona bastığımda "NNGAVI.EXE" hatası alıyorum. naviextrasdan güncellemeleri felan yapıyo usb den ama bu sorunu aşamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.