Şimdi Ara

HP,yazıcı ürünlerde büyük bir gelişmeye imza attı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bilgisayar dünyasının önde gelen firmalarından HP, yazıcı teknolojisinde önemli bir gelişmeye imza attı. Bugüne kadar yazıcıların kullanılabilmesi için gerekli olan sürücü ve yazılım gereksinimi ortadan kaldıran bir sistem geliştirerek " Plug and Print" (tak ve yazdır) sistemini geliştirdi. Bu sistem sayesinde bu özelliği destekleye yazıcıları çalıştırmak için bilgisayara USB girişinden bağlamak yeterli olacak. Yazıcı ürünlerinin kullanımında büyük kolaylık sağlayacak olan bu sistem aşağıdaki ürünler tarafından destekleniyor.

• LaserJet Pro P1100

• M1130

• M1210 MPF laser yazıcı

• P1566

• P1606dn laser yazıcı

HP

LaserJet P1100 yazıcının "Auto On/Off" teknolojisi sayesinde güç tüketimi konusunda tasarruf sağladığı da belirtildi. Bu özellik sayesinde bilgisayardan gelen çıktı isteği ile otomatik olarak çalışan yazıcı, işlem bittiğinde otomatik olarak kapanıyor

• çok güzel özellik yaygınlaşmalı
  • evet kesinlikle yaygınlaşmalı
  • lazer serisini canona ürettiriyor buna rağmen bulduysa güzel..
  • Acık kaynak ısletım sıstemlerınde zaten TAK CALISTIR, bakınız PARDUS ;)
  • Ben de fahiş fiyatlı kartuşlara alternatif ürettiler sandımdı ya, meğersem sürücülere yeni sürüm gelmiş.. :)
  • iyi bakalım cd lerden kurtulacağız demektir
  • her modelde tak çalıştır yapsalar ne güzel olur.. kurana kadar uğraştırıyor bazen.
    bilgisayar onca şeyi tanıyıp kuruyor kameralar ve printerlerde sorun yaşatıyor.. hala anlamış değilim bu mantığı. tak çalıştır olmalılar zaten.
  • ben bi soru sormak istiyorum ben bi seferde 36 tane test yazdırmak istemiştim ama her testen iki tane çıktığı içini yazıcıyı bir anda kapattım yaklaşık bi aydır yazdırmıyor sebebi ne olabilir ne yapmalıyım?
  • sürücü sorunu bir şekilde aşılır çok müthiş bişey değil yazıcılardan çipleri kaldırsınlar o zaman güzel şeyler yapmışlar derim.
  • bu urunu nereden satın alabılırız.bu konuda bilgi verebilirmisiniz

tesekkurler
  • Yeni versiyon olarak 1102 ve 1102w(kablosuz) satılıyor.Hemen hemen heryerde bulabilirsiniz.Ben 1102 modelini kullanıyorum gayet memnunum.içinde gelen tonerle şuan itibariyle 1000 sayfa çıktı aldım.Demo olmasına rağmen hala bitmedi.Arkadaşın belirttiği gibi tak-kullan ve güç tasarruf modları mevcut.Linkten inceleyebilirsiniz;
    http://www.hepsiburada.com/Liste/hp-laserjet-pro-kablosuz-p1102w-yazici-ce657a/ProductDetails.aspx?productId=bd00011&categoryId=6
  • quote:

Orijinalden alıntı: artenis

Acık kaynak ısletım sıstemlerınde zaten TAK CALISTIR, bakınız PARDUS ;)
    Mac'de de hemen hemen öyle sayılır :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.