- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Pusulalı El Dürbünü (1km yi 15 metreye getirir!) 12.90
24 Cevap5379 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1423 Mesaj
14 Nisan 2010; 15:04:49 

662 Mesaj
14 Nisan 2010; 15:43:55 

bir adet sipariş verdim, eğer bu ürünü bu fiyata alırsam, yani gönderdikleri gerçekten esco ise çok uygun fiyat..
sıcak fırsat için teşekkürler.:)

The quieter you become, the more you are able to hear.

434 Mesaj
14 Nisan 2010; 15:50:55 

esco diye bilindik bir marka mı var dürbün markaları içinde ? Esco adı verilmiş çin malı basit dürbünlerden.

Forumda ergen muhabbetlerinden sıkılan, saygı ve usluba önem veren, bilgi paylaşımının daha temiz ve akıcı olmasının isteyenlerin fikirlerini ve çözüm için yardımını bekliyorum.

DH Üyelik yılı : 2004 Doğum yılı: 1983

662 Mesaj
14 Nisan 2010; 16:28:34 

esco bilindik mi değil mi onu bilmiyorum ama bu dürbünün en ucuzu 45TL'ye buldum ben. esco ise çok uygun fiyat derken çakma bir ürün göndermesinler diye demiştim, ama belki de esco'nun kendisi çakmadır onu bilemem:)

The quieter you become, the more you are able to hear.

416 Mesaj
14 Nisan 2010; 16:53:18 

aldık bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freezer80 -- 14 Nisan 2010; 21:32:27 >

434 Mesaj
14 Nisan 2010; 16:55:57 

quote:

Orijinalden alıntı: elliyedi

esco bilindik mi değil mi onu bilmiyorum ama bu dürbünün en ucuzu 45TL'ye buldum ben. esco ise çok uygun fiyat derken çakma bir ürün göndermesinler diye demiştim, ama belki de esco'nun kendisi çakmadır onu bilemem:)

45 liraya biraz fazla olmuş bulduğunuz. 20-25 lira civarı açık artırma sitelerinde aynı adla bulunabiliyor göz gezdirince. Tasco'yu andırır bi isim uydurmuşlar, fiyat makul bence, ama fason bir ürün olduğunu da belirtmek gerek. Bu tür çin ürünleri isim değiştirip değiştirip satılabiliyor, bir de üstündeki yakınlaştırma değerleri gerçek olmayabilir. Kimisi yazıyor 100x, 50x. En kaliteli ve bilindik markaların bile ortalama dürbünleri 7-8-12x civarında değişiyor bu tipte. 20x gibi rakamları kullanmak çok zor, el titremesiyle bile, belli bir yere odaklanmak imkansızlaşıyor.

Forumda ergen muhabbetlerinden sıkılan, saygı ve usluba önem veren, bilgi paylaşımının daha temiz ve akıcı olmasının isteyenlerin fikirlerini ve çözüm için yardımını bekliyorum.

318 Mesaj
14 Nisan 2010; 17:36:24 

Aynı siteden aynı ürünü 11.90 a da (1 tl daha ucuz) alabilirsiniz, bunun için üye olmayan bi e-mail adresinizi üye olan birinin davet etmesi yeterli. Bu avantajı da değerlendirebilirsiniz. Üyeliği olmayan varsa pm ile mail adresini gönderebilir.

1423 Mesaj
14 Nisan 2010; 19:30:17 

quote:

Orijinalden alıntı: elliyedi

bir adet sipariş verdim, eğer bu ürünü bu fiyata alırsam, yani gönderdikleri gerçekten esco ise çok uygun fiyat..
sıcak fırsat için teşekkürler.:)

eyvallah kardeşim ben gordukce foruma sicak firsat veriyorum.Sizde gordukce paylaşin.

673 Mesaj
14 Nisan 2010; 19:34:55 

ben bu tip fırsat ürünleri satan sitelerin orinal ürün sattıgından şüpheliyim. bitenekadardan orijinal diye sony kulaklık almıştım bu kadar igrenç bir ses olamaz. 2-3 tl lik kulaklıklar bile bundan daha iyi ses veriyor.

1930 Mesaj
14 Nisan 2010; 23:45:12 

PUNTO 1.3 MULTİJET POP___PS3 320 GB___iPad 3 16GB ___Salcano NG650___Samsung 51D550 3D Plazma___Logitech Z5500___SAMSUNG ATIV BOOK 3 NP370R5E-S0ATR__Logitech Maraton M705__Lumia 525__Next Minix Black+Plus

7 Mesaj
14 Nisan 2010; 23:50:54 

Orjinal ürün satmıyorlar.
Fotoğrafını koydukları ürünü birebir göndermiyorlar.
Artık çok daha seçici davranıyorum.
Daha önce bu sitede okuduğum bir yazıya göre turuncu renk kaplamalı dürbün pek önerilmiyor.
http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#31054012

''Kaplamanın rengi yeşil, mavimsi veya eflatun-mor olabilir. Renk kullanılan kaplama malzemesine ve metoda göre değişir. Turuncu renkte kaplamalardan kaçınınız.'' Yukarıdaki linkten alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper2 -- 15 Nisan 2010; 0:00:26 >

5060 Mesaj
15 Nisan 2010; 0:07:02 

askerde bi dürbün kullandım, çok fena bişeydi, 4x 75 4x85 tarzı yazılar vardı üzerinde modeli markası vs hatırlamıyorum ama 2-3 km lik mesafeyi burnunun dibine getiriyodu :)

hele hele korsan tarzı bitane vardı, çözünürlüğü düşük monitör gibi büyütüyodu nesneleri ama o daha da beterdi :)

hiç ihtiyacm yokken alasım geşdi, şimi linkteki dürbünü :)

Alper ŞEN
KALBİMİZDESİN PİLOT ALPER

GALATASA|RA|Y

1423 Mesaj
15 Nisan 2010; 0:15:09 

space kardeşim benimde alasim geldi ama napcam:) anca denize gidip denize bakarim:)

madein prc yaziyo urunde ben cakmadir diye dusunuyorum...Site test ettik onayladik falanda yazmamiş guvendiği urunlere oyle yaziyo

434 Mesaj
15 Nisan 2010; 0:25:41 

Arkadaşlar üründe orjinallik morjinallik gibi bir durum aramaya bile gerek yok. Daha önce de yazdım. İsportada satılan çin malı ürünlerden bir ürün. Esco diye bir marka yok. Eminönü'ne de gitseniz 15 liraya alabileceğiniz bir ürün, hatta 2 sene önce aynı tipte ve özellikte olanı 5 liraya aldım.

Dİkkat çeksin diye 750x750 yazıyor üstünde, ama araştırırsanız, bu Esco yazan fason marka model:750x750 diye belirtmiş. Yani yakınlaştırma oranı gibi düşünüp bazıları alır belki diye.

Mercek çapı X yakınlaştırma oranı yazmak yerine 1000 metreyi 15 metreye düşürüyor yazılmış. Taş çatlasa 9x dir özelliği fazlasını sanmıyorum. Üstünde 9x yazsaydı bile, gerçek bir dürbünle karşılaştırınca ancak 7x civarı yakınlaştırabileceğini düşünüyorum. Çünkü bu tür uydurma ürünler hep atmasyon da içeriyor.

Alalım mı derseniz alın bu fiyata fakat öyle iyi midir, orjinal midir diye düşündürecek bişey yok. İşportacının 25 liraya deyeceği pazarlıkla 15 e alınabilecek, Eminönün'de bolca bulunabilen çin malı ürün.

1893 Mesaj
15 Nisan 2010; 13:50:12 

arkadaşlar başka dürbün fırsatı var mı şu aralar? Dün görmedim bunu görseydim kesin alırdım. Acilen bir dürbüne ihtiyacım var.

434 Mesaj
15 Nisan 2010; 14:01:17 

quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

arkadaşlar başka dürbün fırsatı var mı şu aralar? Dün görmedim bunu görseydim kesin alırdım. Acilen bir dürbüne ihtiyacım var.

Bitenekadar'a mail at. Kaçırdım bu ürünü, elinizde varsa yollar mısınız diye. Havale yaparak alabilirsin sanırım. Kolaylık sağlarlar sanırım.

1423 Mesaj
15 Nisan 2010; 14:02:23 

bitenekadara msg at belki sana ozel bişey yaparlar..

775 Mesaj
15 Nisan 2010; 14:12:04 

üzülmeye gerek yok kaçdı diye, 2 gün sonra tekrar koyarlar. hep aynı kalitesiz, işe yaramaz ürünler, dönüp dönüp duruyor günlükçü sitelerde.

Tırtılın kaderi kelebek olmak ve güzel ölmektir

1423 Mesaj
15 Nisan 2010; 14:52:01 

yakin takip ediyorum gunluk sitelerini bu urunu ilkk defa koydum ama ellerinde varsa tabiiki tekrar koycaklardırrrrr

11820 Mesaj
15 Nisan 2010; 14:57:04 

o degilde, nereden alabiliriz mikroskop ? Mikro dünyayı severim, amipleri, terliksileri tekrar görmek ister deli gönül

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Nisan 2010; 20:04:06 

burdan aldığım bir çok şeyi iade ettim. mesela şarj cihazı, ateş ölçer, ışıldaklar ( 11 taneside arızalandı ya) vs vs. herşey dandik çıkıyor. 6-7 alışverişim oldu ve iade etmediğim bi camelion şarjlı piller var birde micron şarj cihazı, şarjda değişti ama elimdekide bozulmak üzere heralde. neyseki hiç sorun çıkarmıyorlar hemen geri alıyorlar. özellikle ışıldaklardan sonra ya bende bi şansızlık var diyorum yada ürünler çok dandik. ateş ölçer bile nalet bişeydi, peşpeşe ölçüyosun arada 2-3 derece onuyor. hele ışıldaklar tam rezillik bazısı 2 gün bazısı 2 ay sonra bozuldu gitti. ama dediğim gibi hepsini sorunsuz hemen iade aldılar.

o yüzden dürbünde aynı çıkar tahminim ama iadesi sorun olmaz.

1893 Mesaj
15 Nisan 2010; 20:11:52 

quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

üzülmeye gerek yok kaçdı diye, 2 gün sonra tekrar koyarlar. hep aynı kalitesiz, işe yaramaz ürünler, dönüp dönüp duruyor günlükçü sitelerde.

o zaman uygun fiyatlı ve kaliteli bir dürbün fırsatı varsa paylaşır mısın?

Av malzemeleri satan birkaç yere sordum 30 liradan başlıyor en ucuzları. Yani bu 30 liralık dürbün ile bitenekadar'daki 12 liralık dürbün aynı kalitede ise neden değerlendirmeyelim bu fırsatı?

3431 Mesaj
15 Nisan 2010; 23:42:44 

va be harbiden askerlik geldi aklima simdi nikon vardi benimde aydaki kriterleri izliyodum...

Yanlayamayan Bmw.............

1423 Mesaj
22 Nisan 2010; 2:42:22 

http://www.yakaladinyakaladin.com 12.95 durbun kaciranlar için

2991 Mesaj
22 Nisan 2010; 18:51:58 

Bu dürbün meselesine bende bir ara takmıştım. Olay mercekte bitiyor ve mercek işinin uzmanı da Almanlar. İki tane firma var bir carl zeiss diğerinini hatırlayamadım. Nazilerin kullandığı dürbünler o kadar netliğe sahipki ikinci elinin fiyatı 400 $ civarından başlıyor.
http://cgi.ebay.com/CAR...lar&hash=item20b07d54b1
İhtiyacınız varsa 15 liralık dürbün de iş görür.

Q klavye parmaklara işkencedir. Türkçenin klavyesi F klavyedir, tıklayın!
USB belleklerde virüslerin gizlediği dosyaları ortaya çıkarmak için tıklayın!
Android cihazların yazılım güvenliği için tıklayın!
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Sıcak Fırsatlar » Günlük İndirimler » Pusulalı El Dürbünü (1km yi 15 metreye getirir!) 12.90
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.438