Şimdi Ara

Microsoft'tan sade ve ergonomik tasarımlı klavye: Microsoft Arc beyaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
5.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yazılım devi Microsoft, Arc adını verdiği klavyenin beyaz versiyonunu satışa sundu. Daha önce sadece siyah renkte üretilen ergonomik klavye oldukça şık ve sade bir tasarıma sahip. Taşınabilir yapıda olan kablosuz klavye 2.4 GHz frekansa sahip ve nano USB alıcıyla bilgisayara bağlanıyor.Arc'a ait olan küçük USB alıcısı kullanılmadığı zamanlarda klavyenin altında mıktanıslı yapısıyla yerleştirilebiliyor. Windows 7, Vista ve XP'nin bütün versiyonlarıyla uyumlu olan Microsoft Arc, 59$ fiyat etiketiyle ön siparişe sunuldu

• Tasarımı güzelmiş. Nedendir beyaz renkli sade klavyeler oldukça ilgi çekici oluyor.
  • çok şık duruyor gerçekten
  • su klavye nin tusları çalıştıgında led lendirile bilirdi
  • Microsoft gerçekten şu fare ve klavye pazarında iddialı bir firma. Nedendir bilinmez ama hem güzel hemde ucuz ürünleri oluyor.

Buda 2.4 Ghz olduğuna göre çekim mesafesi ve stabilitesi bakımından oldukça iyi bir model olduğu kesin. Birde deneyen var mı bunu nasıl çok farklı olmayacağını ve rahat yazılabileceğini tahmin ediyorum görünüşünden öyle mi acaba ?
  • Microsoft artık zaten sadece windows ve benzer yazılımlarıyla değil , çevre birimleri ve mobil ürünleriyle de dikkat çekmek istiyor belli ki.Yeni cep telefonları da başarılı denilebilir , Arc klavyesi zaten vardı , kullanma fırsatım olmadı ama çok kullanışlıdır diye tahmin ediyorum.
  • cok şık ve sadece bir model
  • ya bu saatten sonra kesinlikle beyaz klavye almam kir çok kötü belli oluyor
  • Çok şık ve güzel olmuş şu an ms'un klavye setini kullanıyorum yeni bir set alırsam eğer o da ms olucaktır güzel ürünleri var.
  • fevkalade bir ürün
  • beyaz klavyeler cok guzel duruyor ama kir olayını merak edıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DavutGENC

su klavye nin tusları çalıştıgında led lendirile bilirdi

elbette güzel olurdu,belki bir sonraki modele uygularlar
  • nereden alınabilirki beyaz takıntım var hiç bi yerde bulamıyorum,intte arattım ama satan yok..
  • Bende araştırdım ama şuanda Türkiye'de satışı yok anladığım kadarıyla.
  • Türkiye'ye ne zaman gelecekmiş?
  • türkiyede satışı yok ya ama cidden tasarımı çok iyi klavyenin. büyük ihtimal amazon'dan filan sipariş verip getirteceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.