Şimdi Ara

HTC Incredible'ın bütün özellikleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akıllı telefon pazarının güçlü isimlerinden biri olan HTC'nin Android 2.1 işletim sistemine sahip olacak olan telefon HTC Incredible'ın bütün özellikleri resmen yayınlandı.

HTC'nin yeni akıllı telefonu Incredible'ın işletim sistemi Android 2.1 olarak belirlendi. HTC Sense arayüzünü kullanacak olan telefonda 1 GHz işlem hızına sahip

Qualcomm Snapdragon işlemci kullanılacak. HTC, Incredible'da ekran boyutunu 3.7 inç'lik

WVGA OLED kapasitif ekran yana kullanırken, kullanıcılara 8GB dahili depolama alanı sunuluyor. Depolama alanına MicroSD girişi ile 32GB'ye kadar takviye yapılabilecek ayrıca ROM miktarı 512 MB, RAM miktarı ise 512 MB olarak belirlenmiş.

802.11 b/g/n WiFi'ye sahip olan telefonda otomatik odaklanma özellikli 8 mp kamera kullanılıyor.

HTC'nin Android 2.1 işletim sistemli yeni akıllı telefonu Incredible'ın donanım özelliklerine

Accelerometer, 3.5 mm kulaklık girişi, GPS gibi bileşenler ilave edilirken yazılım kısmında da

Flash Lite 4.0 destekli HTML internet tarayıcısı, Youtube, Twitter, Facebook gibi sitelere hızlı erişim uygulamaları ve

Google Calendar, Gmail, Search, Maps, Latitude gibi uygulamalar önceden yüklenmiş olarak sunulacak. 312 dakika konuşma süresi ve 149 saat bekleme süresine sahip olacak HTC Incredible'ın bütün detayları için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

HTC'nin Android 2.1 işletim sistemli yeni akıllı telefonu HTC Incredible'ın Mayıs ayı içinde piyasaya sunulması bekleniyor

• Pek ismini hak eden bir telefon değil..yani inanılmaz değil... Tek rakibi HD2 olur şimdilik ama ben bunu tercih ederdim..
  • desirenin kardeşi sadece kamerası farklı..
  • Ekrani gercekten OLED olabilir mi yaa?
  • Bu HTC ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim. 15 Günde bir top model mi duyurular ya? Maksat ne?

HD2, Desire, Evo 4G şimdi de incredible.

İşletim sistemleri haricinde tamamen birbirinin aynı cihazlar.Aynı işlemci, aynı grafik chipi, aynı ekran (boyut farklı) vs. vs.

Amacın ne senin HTC?
  • nokia gibi çeşitleri arttırıyor piyasada söz sahibi olmak istiyor demekki
    en azından flaş eklenmiş el feneri olarakta kullanabilicez bunu
    güzel cihaz.. önemli olan bunların fiyatları.. bakalım e kadardan gelecek ve ülkemize gelecekmi.
  • telofon resmileşmeden bu özelliklere güvenilmez.
    ayrıca insanlar 4.3 inch android bekliyolar avrupada, bu ne şimdi HTC den anlamadım ?(evonun avrupa modeli yani)
    "nokia gibi çok telefon çıkarıp piyasaya hakim olmak istiyor " katılmıyom.
    aksine ne kadar çok model çıkarırsa gözden düşer, yani ayağa düşer , bayağılaşır...

selamlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.