Şimdi Ara

iPod destekli çalar saat: iHome iH22PV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iHome firması, iPod dock olarakta işlev gören çalar saati iH22PV'yi satışa sundu. Mor, mavi ve gri renklerde üretilen çalar saat, iPod dock olarakta işlev görüyor ve bu sayede iPod'u şarj edebiliyor. iPod'un hafızasında bulunan müziklere de erişim imkanı sağlayan iH22PV'de 2 adet çalar saat sistemi bulunuyor. iHome iH22PV sahip olduğu 3.5mm girişi ile diğer müzik çalarlarla da uyumlu olarak çalışıyor.

iHome'un iPod dock'lu hazırladığı çalar saat olan iH22PV, 49$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak

• Çok kaba ve pahalı.
  • Bu mu pahalı? Siz fiyat görmemişiniz!

Nuh nebiden kalma çalar saatler bile o iğrenç zır zır sesleriyle kaç liraya satılıyor bir bakın derim. Hiçbiri benim ilgi alanıma girmiyor, o ayrı mesele.
  • freedom36'ya vurguladığı konuda tamamen katılıyorum.

Ayrıca bu ihtiyaca cevap veren ürün yelpazesi çok az, özellikle elektrik kesintisinden etkilenmeyen ürünler Türkiye'de parmakla sayacak kadar az...

Ben bu ihtiyaçla piyasa da ki ürünlere bakıyorum, f/p olarak tatminkar (250TL altında) bir ürün hâlâ bulamadım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-una -- 13 Nisan 2010; 13:41:02 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.