Şimdi Ara

LG'den 3D ve WiFi destekli Bluray oynatıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
7.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dünya'nın önde gelen elektronik üreticilerinden biri olan LG, yeni Bluray oynatıcısı BX580'i duyurdu. LG BX580 Bluray oynatıcı, 3D video oynatma, WiFi ve DLNA gibi teknolojileri destekliyor. Şık bir tasarıma sahip olan LG BX580, sahip olduğu Wifi özelliği ile Youtube gibi video paylaşım sitelerine erişim yapabilirken, DLNA desteği ile de bulunduğu yerel ağ içindeki cihazlarda bulunan içeriklere erişim sağlayabiliyor. HDMI 1.4 destekli olan LG BX580'de bulunan USB girişi ile harici disklerdeki müzik, film, ve fotoğraf gibi multimedya dosyaları görüntülenebiliyor.

LG'nin 3D ve WiFi destekli Bluray oynatıcısının Mayıs ayında, 859$ fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor.

• Çok uçuk bir fiyat bence bu seri model çok gereksiz 3D/ BD ler bile az ken- hiç sevindirici bir haber değil kendi açımdan.. 1.4 HDMI Destekli ancak fat tv ler/ olur ki LED Lerde bile yok bu oran 1.3 herkese yetiyor bence satış politikası ve ürün genişletme gamı.. LG'den yenilikler gelmeye devam ediyor
  • aslında sevindirici, bd 390'ın fiyatı düşecektir ve ithalatçısı Türkiye getirecektir, kimbilir.
  • Evet, az önce bu ürün için önsipariş verdim. 776tl ve 12 taksit. Yani ürünün fiyatı 859dolar değil. Gelince inceleriz artık.
  • Arkadaşlar bugün bursa carrefoure teknosadan LG BX580 Bluray player aldım ancak hayal kırıklığına uğradım çünkü kullanmakta oldum Wd live playerden daha iyi bi şey bekliyordum açıkçası Wifi denen olay aldığım cihazda yok maalesef teknosa yetkililerine sorduğumda lg de wifi entegre olmadığını ayrıca bi aparata ihtiyaç olduğunu o aparatında şu an türkiyde olmadığını söylediler gayet lakayt bi şekilde bluray başlatması 15 20 saniye sürüyor çok geç sayılmaz
    bluray performansı iyi sayılır ancak mkv de maalesef wd daha üstün dts müzikleri çalmadı wd çalabiliyor wd de çalışan bir çok filim lg de bu filim düzgün oynatılamayabilir gibi yazı çıkıyor filimi ileri geri sardığınızda hemen başa dönüyor filimlere kaldığınız yerden başlamıyor en başa dönüyor kumanda üzerinde ses açma kapama yok hediye olarak verdikleri 1.3 hdmı kablo çok basit bi şey altın uç falan değil amazon com da bu cihaz en iyi 3.cü ciaz olmuş bu derecelendirmeyi neye göre yapıyorlar anlamadım 500 tl ye aldığım bu alet maalesef şu anda 190 -200 tl ye satılan md playerlerden daha basit açıkçası ben pişman oldum çıkartıp bi kenere koydum wd ye devam vesselam

• bir fiyaskomu bu alet
  • bu cihazın muadili philips 8000 çok daha iyi bir cihaz.
    sonuçta blu ray player bu aletler medya player değiller. blu ray oynatma özelliklerine göre test ediliyorlar.
    15 gündür philips 8000 kullanıyorum. memnunum. çok yüksek medya player özellikli beklentiniz yok ise phlipsi bu cihaza tercih edin derim.
    fiyatı da 350-500 arası bulunabiliyor.
    bu başlık altında bahsettiğim ürün epeyce konuşuldu, ürün arayışında olanlara göz atılması tavsiyesi ile :
    http://forum.donanimhaber.com/m_48146451/mpage_1/f_/key_//tm.htm#48146451

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aticus3 -- 25 Nisan 2011; 14:21:32 >
  • Kesinlikle Philips BDP-8000 varken bu parayı bu alete vermek çok gereksiz olur.
  • Lg BD-670 3D Blu-Ray Oynatıcının 570 tl fıyatı ıcın yorumlarınızı ogrenebılırmıyım...yenı bır urun ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.