Şimdi Ara

ÇOK ACİL YARDIM LÜTFEN.SİSTEM GERİ YÜKLEME YAPAMIYORUM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben XP kullanıcısıyım.Benim sorunum ; bilgisayarımı sistem geri yükleme ile geri yükleme işlemi yapamıyorum.Daha önce bir virüs programı varken bir tane daha yüklemek istedim bundan sonra bilgisayarı kapatıp açtığımda ise uzun süre donmalar oldu ve hiçbir işem yapadım..Bir şekilde virüs programlarını kaldırabildim.Bu seferde bazı programla ve geri dönüşüm kutusu işlevini kaybetti.Bende sistem geri yükleme ile geçmiş bir tarihe geri yükleme yapmak istedim fakat olmuyor. Hep başarısız mesajı veriyor.Ne kadar uğraşsamda önce yaptıklarım gibi geri yükleyemiyorum yaptığımda ise geri yükleme işlemi başarısız uyarı mesajı veriyor.

Arkadaşlar yapacaklarımı adım adım anlatırsanız sevinirim.Bu konularda fazla bir bilgim yok.

Bu arada F8 tuşuna basarak giriş yaptım fakat yukarı aşağı ok tuşlarını kullanamıyorum.Ok tuşları çalışmadı. 2 sefer denedim fakat olmadı. Kafayı yicem ne olur yardım edin..

• Arkadaşım öncelikle şunu bilmen gerekir ki gerçek anlamda geri yükleme işlemi yapabilmek için kesinlikle yeni bir program kurmadan önce "geri yükleme noktası" oluşturman gerekir. Geri yükleme noktası oluştrumadıysan çoğu zaman geri yükleme birkaç günden sonra işe yaramaz. Kesin çözüm bana göre ghost iamjı alıp sorun yaşayınca geri yükleme yapman olur, kolay gelsin
  • Merhaba kardeş sen sistemi yenile bence baştan kur e Norton Ghost programını kullan sistem geri yüklemede 1 numara başarılar. Ayrıca sistem geri yükleme ile uğraşma sistemi tamamen sil (formatla) sonra tekrar kur bütü programları da kurdukdan sonra Norton ghost sistemini kullanmaı tercih ederim başarılar....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.