- x
C Sürücüsü Gözükmüyor
4 Cevap1638 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

59 Mesaj
12 Nisan 2010; 20:13:22 

Merhaba arkadaşlar

Bir iki gün önce dosyalarımı C'den D klasörüne geçirip yedeklemeye çalışırken Windows dondu ve açılmamaya başladı, ben de PC'nin çöktüğüne kanaat getirerek boot disketi taktım(Windows C'de yüklüydü). Ancak dosyaları ve bu modda diğer sürücüye taşımaya çalışırken, C sürücüsünün kaybolduğunu gördüm. D sürücüsü de C'nin yerine geçti.

Kayıp partition'u bulmaya yarayan bir program kullandım ama o da ne: Program, C ve D sürücüsünün yerlerinde olduğunu ve bozuk olmadığı belirityor Şaştım kaldım... Ne yapmam gerekiyor? C klasöründeki dosyaları nasıl kurtarabilirim?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

5838 Mesaj
12 Nisan 2010; 20:49:55 

C sürücüsüne bir sürücü harfi verirsen sorunun büyük bir ihtimalle hallolacaktır..

Tartışma adabını bilmeyenler, ukalalıktan önünü göremeyenler ve laftan anlamayanlar mümkünse hiç bir şekilde benimle tartışmaya girmesinler.

59 Mesaj
12 Nisan 2010; 21:14:17 

Bunu nasıl yapacağım? Çünkü C sürücüsünün sürücü harfi yine c olarak gözüküyor ancak DOS modundan girince D sürücüsü C imiş gibi gözüküyor. Gerçek C'yi bulamıyorum. Yalnızca programdan girip baktığımda normal gözüküyor.

82 Mesaj
12 Nisan 2010; 23:05:50 

Bilgisayarım sağ tıkla Yönet>Disk yönetimi ... Oradan ayarlıyabilrsin sandığım kadarıyla..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

4180 Mesaj
12 Nisan 2010; 23:11:05 

erd commander isimli progam ile pc yi boot edin disklerin ikisinide görüyor olmanız gerekecek.

Core i7 3930K(Noctua NH-U12P SE2 Cooler) | Asus P9X79 PRO| 16 GB Corsair Vengeance Quad DDR3 1600Mhz 1.5V | Asus GTX 780 DirectCUII Oc | Corsair Neutron Gtx 240Gb SSD - 2 TB Seagate HDD| 23" Samsung S23B550V Led | Thermaltake ToughPower XT 750W PSU | Prof Revolution DVB-S2 PCI-E 8000 Dijital Tv Kartı | Windows 8.1 Enterprise | Thermaltake Element V | Logitech G500 Mouse| Logitech F310 GamePad |
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » C Sürücüsü Gözükmüyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.154