Şimdi Ara

iTVGoggles ITG-Vidix gözlük ile 50 inç'lik ekran karşınızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Los Angeles merkezli bir firma olan iTVGoggle, ITG-Vidix adını verdiği gözlük ile kullanıcılara 50 inç boyutunda görüntü alma imkanı sağlıyor. ITG-Vidix adı verilen gözlük birçok medya oynatıcı ve cihaz ile uyumlu olarak çalışıyor. Dahili 2GB hafızaya sahip olan ITG-Vidix, video, müzik, fotoğraf ve e-kitap gibi birçok dosya formatını destekliyor. MicroSD kart girişi ile 32GB'ye kadar depolama alanına sahip olabilen gözlük, composite girişi sayesinde Xbox 360, Playstation 3 gibi oyun konsollarıyla, iPhone, iPod Touch, Zune gibi taşınabilir cihazlarla ve DVD oynatıcılarla uyumlu olarak çalışıyor. Stereo kulaklığa sahip olan ITG-Vidix gözlük kullanıcılara 2-3 saat arası kullanım vaad ediyor.

iTVGoggles firmasının ürettiği ITG-Vidix adlı gözlüklerin Nisan ayı sonundan itibaren 279$ fiyat etiketiyle satışa sunulacağı belirtildi

• Bu niymiş böyle yiğenim gavurlara bah ele gene tehnoloji harikası bi ürün yapı virmişler. Genede 279 doları össen virmem
  • bu tip aletler uzun zamandır satılmıyor mu?
  • 80 lerın sonunda bunun hereketlı bir yataga baglanmıs bi.imi vardı, hatta PS2 Tekken 5 ın gırısınde o oyun var(yakından benzeri) ;)
  • Yalnız iPhone uyumu olması güzel bir şey. Şehirler/ülkelerarası yolculuklarda tak film izle 50" Otobüs/Uçaktaki minnacık ekrandan keyif vermiyor ki kardeşim. Hep böyle her cihaza uyan bu tarz gözlükler olsun istemişimdir adamlar yapmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

bu tip aletler uzun zamandır satılmıyor mu?

Aynen.

Uzun zamandır bu tarz gözlükler satılıyor. Hatta bi ara alacaktım sonra vazgeçtim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

bu tip aletler uzun zamandır satılmıyor mu?

Aynen.

Uzun zamandır bu tarz gözlükler satılıyor. Hatta bi ara alacaktım sonra vazgeçtim. :)

Dikkat edin, bu cihazın herhangi bir oynatıcıya ihtiyacı yok,dosyaları direkt kendisi de oynatıyor.
  • 3 sene önce çok fazla yolculuk yapıyordum. yolculuk sırasında iphone da film izlemek maksadıyla almayı düşünüyordum araştırma yapmış ama sonra almaktan vazgeçmiştim. diğer arkadaşların da dediği gibi yeni bir teknoloji değil.
  • gözler için zararlı ve yorucu
  • Yav yeni olmadığını bilioz Bu tür cihazlar derken iPhone falan kastettim.. Gidip sırf bu gözlük için ayrı cihaz da alınmaz yani Eldeki mevcut cihaza uyumlu olanı çıkması güzel
  • En son hali ile kullanılacak bir teknoloji değil. Bunda 50" e bakacağıma cep telefonunun ekranını kullanmayı yeğliyo millet.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.