Şimdi Ara

Apple, 'Rate On Delete' özelliğini iPhone işletim sisteminden kaldırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple'ın iPhone işletim sisteminin 2.2 versiyonunda eklediği "rate on delete" özelliği yani bir uygulamayı kaldırırken derecelendirme sistemi, artık tarihe karışıyor. Apple'ın yaptığı açıklamada bu derecelendirme uygulaması büyük oranda indirdikleri uygulamadan memnun kalmayan kullanıcılar tarafından kullanıldığı ve bazı uygulamaların bu nedenle düşük yıldızlı derecelendirmelere sahip olduğu belirtildi. Uygulama geliştiricilerinin bu durumdan şikayetçi olması üzerine alınan kararla "Rate On Delete" özelliği, iPhone 4.0 işletim sistemi ile kaldırılacak.

• Valla sevindim bunun kaldırılmasına. Programı indiripte çalıştırmayı kullanmayı beceremeyen tiplerin direkt 1 yıldız vermesinden kurtulmuş oluruz böylece yazılımlar hakettiği rate'i alır. Kimisi de 3Gs içindir kesinlikle 3G'ye yüklemeyin falan tarzı şeyleri 3G'ye yükleyip 1 yıldız verirler falan.. OS 4.0'ı merakla bekliyorum
  • her uygulama kaldırma sırasında rate soruyordu çok gıcık olmaya başlamıştım.
  • Yerinde bir karar olmuş. Adam zaten yüksek puan verecek olsa neden silsin ki Sadece programların puanlarının düşmesine sebep oluyordu.
  • Ben bununla ilk karşılaştığımda saçma olduğunu düşünmüştüm. Bir uygulamayı beğenmediyseniz silersiniz. Silerken puanlandırmak çok saçma:)
  • uygulamayı silmek isteyen biri zaten o uygulamayı beğenmemiştir!!!!
  • Çok saçma bir uygulama zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

her uygulama kaldırma sırasında rate soruyordu çok gıcık olmaya başlamıştım.

Aynen dostum gıcık ediyor insanı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.