Şimdi Ara

Windows 7'de masaüstü resmi nasıl değişir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
16.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Windows 7 Starter ve Home Basic üzerinde masaüstü resmi nasıl değiştirilir ?

• Masaüstüne koycağın resme sağ tıkla sonrada Masaüstü Arkaplanı olarak uygula'ya tıkla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkán -- 11 Nisan 2010; 9:14:10 >
  • değişmez,microsoft bu iki sürümde bu özelliği malesef koymamış.harici bir program ara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_v_p

değişmez,microsoft bu iki sürümde bu özelliği malesef koymamış.harici bir program ara.

Harici program önerisi var mı ?
  • Hocam uğraşma starterla,homebasicle bunlara işletim sistemi bile denmez.. Adam akıllı ultimate kur

LAptopla beraber homebasic sattılar.. İşletim sistemi demeye 1000 şahit lazım. Herşeyi kapatmışlar.
  • http://www.pclabtr.com/2010/02/09/windows-7-starter-arka-plan-degistirme/

Yukarıdaki linkteki yazılımlarlada yapabilirsiniz.
  • Hepinize teşekkür ederim, sorunu çözdüm. Tekrar teşekkür ederim.
    Not: Sadece yasal yazılım kullanmak zorunda olduğum için alternatif (illegal) şansım yok. Ama herşeyin mutlaka bir çözümü vardır.
  • Bende netbookda değiştiremiyorum ama bi sorun teşkil etmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmlcck

http://www.pclabtr.com/2010/02/09/windows-7-starter-arka-plan-degistirme/

Yukarıdaki linkteki yazılımlarlada yapabilirsiniz.

Bu link ve program da çok işe yarıyor. Programın tek sorunu her resim değiştiğinde yeniden başlatma istemesi. Ama olsun. İşe yarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Bende netbookda değiştiremiyorum ama bi sorun teşkil etmiyor

Sorun sorun olması değil. Bakış açısı !
    Çünkü arasıra insan güzel görüntüler görmek istiyor. Hele günün çoğu bilgisayar başında geçiyorsa insanın canı sıkılıyor hep aynı resme bakmaktan. Bu nedenle bazen iç açıcı bazen de sevimli resimler insanı rahatlatıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.