Özel birine doğum günü mesajı[dh yardımına ihtiyacım var]
13 Cevap2500 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

53 Mesaj
10 Nisan 2010; 20:46:43 

İyi akşamlar dh halkı.
yarın , yaklaşık 1 senedir aşık olduğum fakat olan arkadaşlığımız kesilir diye açılamadığım kızın doğum günü.
Kimi zaman bana sıcak davranır , kimi zaman soğuk.Eskiden deli gibi mesajlaşıyoduk.Şimdi o kadar da değil.
Neyse bana doğum günü mesajı lazım bu kriterler doğrultusunda.yardım ederseniz sevinirim.
*Ne çok kanka, dost kutlaması olsun, ne de sevgili türü.Ortası olursa sevinirim.okuyunca şaşırsın,mutlu olsun bana ileriki günlerde yoğun ilgi göstersin.
Birde geçen doğum günümde o bana 00:00 da atmıştı ben de tam 00.00 da atıcam
Sağolun şimdiden
Ciddi yorumlar lütfen.

not:ankara atatürk lisesindeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi run Forrest run! -- 10 Nisan 2010; 23:39:27 >

53 Mesaj
10 Nisan 2010; 20:53:48 

459 Mesaj
10 Nisan 2010; 20:55:30 

Mesaj atmak yerine alışılagelmişin dışına çık ve onu ara. Ve durumu izah eden bir konuşmadan sonra kısa bir şiirle d.günü kutla. Eğer açılmayı düşünüyorsan iyi bir fırsat. Eğer açılmayı düşünmüyorsan doğum gününü kutlama kızı unutmaya bak çünkü umut besledikçe iş b*ka sarıyor.

53 Mesaj
10 Nisan 2010; 21:04:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Barış Can

Mesaj atmak yerine alışılagelmişin dışına çık ve onu ara. Ve durumu izah eden bir konuşmadan sonra kısa bir şiirle d.günü kutla. Eğer açılmayı düşünüyorsan iyi bir fırsat. Eğer açılmayı düşünmüyorsan doğum gününü kutlama kızı unutmaya bak çünkü umut besledikçe iş b*ka sarıyor.

bilmiyorum açılsam belki herşey darmaduman olabilir.açılmasam da böle kendimi mal gibi yiyip bitiriyorum ve kafamda bir sürü soru işareti kalıyor.Bi ara "o da hoşlanıyo galiba" diye DÜŞÜNDÜRTMEDİ değil.Fakat artık eminim galiba, arkadaşız.O yüzden onu unutmak için düşünmemeye çalışıyorum.Onla olduğumuz ortamlarda onu dinlememezlikten falan geliyorum son günlerde.Çünkü karşılıksız aşkımdan dolayı ona sinirliyim.Ama hala sevdiğimden dolayı vazgeçemiyorum.Off çok kararsızım
neyse konuya devam edelim arkadaşlar
teşekkürler

174 Mesaj
10 Nisan 2010; 21:08:14 

Mesaj da nedir aramalısın tabiki. Bu gibi durumlarda mesaj atmak çok basitçe geliyor bana.

Ben,ben oldugum sürece yaşarım.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Nisan 2010; 21:08:19 

Ben kuşlardanda küçüktüm bir gece vaktiydi
Aşk tuttu elimden benim

Geçtim düşler sokağından bir gece vaktiydi
Ceplerimde hacı yatmazlar

Yağmur yağsa uykum kaçsa
Bir kuş konsa badi parmağıma
Ağlardım bir başıma

Sevdadandır
Sevdadandır
Sevdadandır dedi annem aldırma
Aldırma gel yanıma

Kaç mevsim aşk pazarında geçti yalanlarla
Düş sattım aldanmışlara

Aklım kaçıverdi yerinden bir gece vaktiydi
Sevdiğim başka sevenim başka

Yağmur yağsa uykum kaçsa
Bir kuş konsa badi parmağıma
Ağlardım bir başıma

Sevdadandır
Sevdadandır
Sevdadandır dedi annem aldırma
Aldırma gel yanıma

459 Mesaj
10 Nisan 2010; 21:10:36 

quote:

Orijinalden alıntı: run Forrest run!

bilmiyorum açılsam belki herşey darmaduman olabilir.açılmasam da böle kendimi mal gibi yiyip bitiriyorum ve kafamda bir sürü soru işareti kalıyor.Bi ara "o da hoşlanıyo galiba" diye DÜŞÜNDÜRTMEDİ değil.Fakat artık eminim galiba, arkadaşız.O yüzden onu unutmak için düşünmemeye çalışıyorum.Onla olduğumuz ortamlarda onu dinlememezlikten falan geliyorum son günlerde.Çünkü karşılıksız aşkımdan dolayı ona sinirliyim.Ama hala sevdiğimden dolayı vazgeçemiyorum.Off çok kararsızım
neyse konuya devam edelim arkadaşlar
teşekkürler

Eğer en ufak bir umut dahi varsa şansını dene. Kaybedecek olduğun şey arkadaşlığıysa, zaten istediğin şey arkadaşlığı değil ki, kaybettiğinde üzülesin.

53 Mesaj
10 Nisan 2010; 21:42:33 

yukarı

70 Mesaj
10 Nisan 2010; 21:48:20 

Bence çok küçükte olsa ( herşey olabilir) bi hediye bul ona wermek için.. Ama bencebi demet çicek yaptır isimsiz bir notla kapısına bırak, senden olduğunuda söyleme sakın, vedalaşırken söylersin.

Adım senet soyadım imza.....

53 Mesaj
10 Nisan 2010; 22:03:45 

quote:

Orijinalden alıntı: woLkanistanbuL

Bence çok küçükte olsa ( herşey olabilir) bi hediye bul ona wermek için.. Ama bencebi demet çicek yaptır isimsiz bir notla kapısına bırak, senden olduğunuda söyleme sakın, vedalaşırken söylersin.

saolasın kardeşim güzelmiş denemeye çalışıcam
aparmanını biliyorum ama dairesini bilmiyorum

70 Mesaj
10 Nisan 2010; 22:12:17 

Rica ederim

Adım senet soyadım imza.....

5776 Mesaj
10 Nisan 2010; 22:16:33 

quote:

Orijinalden alıntı: run Forrest run!

saolasın kardeşim güzelmiş denemeye çalışıcam
aparmanını biliyorum ama dairesini bilmiyorum

güzelmiş bu
takip et kızı ögren dairesini
düşünüdün şey zaten geniş çaplı
biraz araştır üstüne düş
inşallah olur nediyelim

ŞAMPİYON FENERBAHÇE& ŞAMPİYON FENERBAHÇE ÜLKER

144 Mesaj
18 Aralık 2010; 16:41:30 

Hocam, eski bir konuyu hortlatacağım belki ama konu ile ilgili bir siteyi tavsiye etmek isterim. Hediye Sitesi

http://www.Hediyemibul.com

Umarım hediye arayanlar için faydalı olur.

Hediye ______ http://www.KendinYapSitesi.com ________ ______ Skoda Roomster Kulübü

1926 Mesaj
18 Aralık 2010; 16:44:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Barış Can

B.ka sardığı bir gerçek !

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Özel birine doğum günü mesajı[dh yardımına ihtiyacım var]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250